Borys Budka z PO w Jaśle

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Jocke
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 412
Rejestracja: 16 września 2009, 12:40

Borys Budka z PO w Jaśle

Post autor: Jocke »

Co wy na to? Naczelny kłamca zawita w naszym mieście. Szykujecie już taczki? :D :hyhy:
Załączniki
23.jpg
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Borys Budka z PO w Jaśle

Post autor: dragoness »

Zignoruję, tak jak zignorowałabym bandę z PiSu, czy innej poselskiej gromady.
leśmian.pl
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 18 września 2016, 09:22

Re: Borys Budka z PO w Jaśle

Post autor: leśmian.pl »

Obawiam się,że JDK może nie pomieścić zwolenników tego spotkania i tłumy (tłumoki) mogą wylegać na centrum miasta.Wielu zwolenników przyciągnie pani Gajewska,jedna z głównych "twarzy" Platformy (choć nawiasem mówiąc,debilnych),że o pośle Budce vel Gomółce nie wspomnę.A jeśli pani poseł Frydrych przywiezie i rozda wśród przedszkolaków kilka misiów,to sukces murowany.Przy okazji może wypromują jakieś "nowe twarze" kandydatów do wyborów samorządowych.W Jaśle wybór jest bardzo" szeroki",mimo że większość (branych pod uwagę) jest już wielokrotnie skompromitowana,co w przypadku tej formacji jest rzeczą wręcz naturalną... :hyhy: :mur:
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: Borys Budka z PO w Jaśle

Post autor: asterka »

pogonić Gomułkę z naszego miasta !!! :wstyd:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Borys Budka z PO w Jaśle

Post autor: dragoness »

leśmian.pl pisze:Obawiam się,że JDK może nie pomieścić zwolenników tego spotkania i tłumy (tłumoki) mogą wylegać na centrum miasta.Wielu zwolenników przyciągnie pani Gajewska,jedna z głównych "twarzy" Platformy (choć nawiasem mówiąc,debilnych),że o pośle Budce vel Gomółce nie wspomnę.A jeśli pani poseł Frydrych przywiezie i rozda wśród przedszkolaków kilka misiów,to sukces murowany.Przy okazji może wypromują jakieś "nowe twarze" kandydatów do wyborów samorządowych.W Jaśle wybór jest bardzo" szeroki",mimo że większość (branych pod uwagę) jest już wielokrotnie skompromitowana,co w przypadku tej formacji jest rzeczą wręcz naturalną... :hyhy: :mur:
Podobnie jest, gdy p. senatorzyna z panem posłem przywiozą smoleńskie kicze, zarzucą wiązankami i udają wielce zaangażowanych. jak gonić, to wszystkich.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Borys Budka z PO w Jaśle

Post autor: człowiek z lasu »

dragoness pisze:
leśmian.pl pisze:Obawiam się,że JDK może nie pomieścić zwolenników tego spotkania i tłumy (tłumoki) mogą wylegać na centrum miasta.Wielu zwolenników przyciągnie pani Gajewska,jedna z głównych "twarzy" Platformy (choć nawiasem mówiąc,debilnych),że o pośle Budce vel Gomółce nie wspomnę.A jeśli pani poseł Frydrych przywiezie i rozda wśród przedszkolaków kilka misiów,to sukces murowany.Przy okazji może wypromują jakieś "nowe twarze" kandydatów do wyborów samorządowych.W Jaśle wybór jest bardzo" szeroki",mimo że większość (branych pod uwagę) jest już wielokrotnie skompromitowana,co w przypadku tej formacji jest rzeczą wręcz naturalną... :hyhy: :mur:
Podobnie jest, gdy p. senatorzyna z panem posłem przywiozą smoleńskie kicze, zarzucą wiązankami i udają wielce zaangażowanych. jak gonić, to wszystkich.
Ludzie już nie mogą o niczym porozmawiać, bo zaraz włącza się w Pani program antyPIS. Jednak fanatyzm polityczny wyznawcòw PO jest silniejszy, niż grawitacja.
Nie wiem, czy Pani dostrzega niestosowność podawania przykładu, kfóry Pani podała. Ta osoba straciła męża w katastrofie i jakiekolwiek próby uhonorowania i przedłużenia pamięci nie powinny, w świeciu ludzi kulturalnych i inteligentnych, być paliwem dla prymitywnej walki w imię obrony swoich ulubieńców z PO.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Borys Budka z PO w Jaśle

Post autor: Jozin.1 »

członek z lasu pisze:
dragoness pisze:
leśmian.pl pisze:Obawiam się,że JDK może nie pomieścić zwolenników tego spotkania i tłumy (tłumoki) mogą wylegać na centrum miasta.Wielu zwolenników przyciągnie pani Gajewska,jedna z głównych "twarzy" Platformy (choć nawiasem mówiąc,debilnych),że o pośle Budce vel Gomółce nie wspomnę.A jeśli pani poseł Frydrych przywiezie i rozda wśród przedszkolaków kilka misiów,to sukces murowany.Przy okazji może wypromują jakieś "nowe twarze" kandydatów do wyborów samorządowych.W Jaśle wybór jest bardzo" szeroki",mimo że większość (branych pod uwagę) jest już wielokrotnie skompromitowana,co w przypadku tej formacji jest rzeczą wręcz naturalną... :hyhy: :mur:
Podobnie jest, gdy p. senatorzyna z panem posłem przywiozą smoleńskie kicze, zarzucą wiązankami i udają wielce zaangażowanych. jak gonić, to wszystkich.

Ludzie już nie mogą o niczym porozmawiać, bo zaraz włącza się w Pani program antyPIS. Jednak fanatyzm polityczny wyznawcòw PO jest silniejszy, niż grawitacja.
Nie wiem, czy Pani dostrzega niestosowność podawania przykładu, kfóry Pani podała. Ta osoba straciła męża w katastrofie i jakiekolwiek próby uhonorowania i przedłużenia pamięci nie powinny, w świeciu ludzi kulturalnych i inteligentnych, być paliwem dla prymitywnej walki w imię obrony swoich ulubieńców z PO.
I znowu wychodzi twoje kulturalne ograniczenie, które przeciwników pisuaru od razu kalsyfikuje jako fanatyków peło......
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Borys Budka z PO w Jaśle

Post autor: Sun Tzu »

I znowu wychodzi twoje kulturalne ograniczenie, które przeciwników pisuaru od razu kalsyfikuje jako fanatyków peło......
Z cyklu, w internecie nic nie ginie, manifest ideowy fanatycznego wyznawcy PO:
Wybacz, ale szacun od akolity pisowskich bydlaków mnie tak średnio obchodzi..... No tak już mam. Odkąd po ostatnich wyborach zaktualizowałem listę kontaktów, żyje mi się tak jakość prościej....mniej stresów, nerwów itp. I mam głęboko w doopie, czy takie kanalie mnie szanują czy nie. Wystarczy mi, że ja nimi gardzę
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Borys Budka z PO w Jaśle

Post autor: Jozin.1 »

To teraz dla odmiany przytocz może jakiś mój pean na cześć PO....prostaku umysłowy.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Borys Budka z PO w Jaśle

Post autor: dragoness »

Ta osoba straciła męża w katastrofie i jakiekolwiek próby uhonorowania i przedłużenia pamięci nie powinny, w świeciu ludzi kulturalnych i inteligentnych, być paliwem dla prymitywnej walki w imię obrony swoich ulubieńców z PO.
I wjechała na jego trumnie do sejmu, nie mając po temu najmniejszych kwalifikacji. Co było czystym przypadkiem, bo p. Zając wcale w samolocie nie mial się znaleźć. Osoba, ktorą wysadził z miejsca, pewnie jest mu do dziś wdzięczna. Chciwość i głupota ludzka budzi we mnie zywiołowy sprzeciw, niezależnie od politycznej proweniencji. A obrona ulubieńców z PO? Ktorych i w jakim poście?
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Borys Budka z PO w Jaśle

Post autor: piotrek »

te nowe świnie do koryta, to z Jasła? czy jakieś spady z innych miejscowości?
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Borys Budka z PO w Jaśle

Post autor: człowiek z lasu »

dragoness pisze:
Ta osoba straciła męża w katastrofie i jakiekolwiek próby uhonorowania i przedłużenia pamięci nie powinny, w świeciu ludzi kulturalnych i inteligentnych, być paliwem dla prymitywnej walki w imię obrony swoich ulubieńców z PO.
I wjechała na jego trumnie do sejmu, nie mając po temu najmniejszych kwalifikacji. Co było czystym przypadkiem, bo p. Zając wcale w samolocie nie mial się znaleźć. Osoba, ktorą wysadził z miejsca, pewnie jest mu do dziś wdzięczna. Chciwość i głupota ludzka budzi we mnie zywiołowy sprzeciw, niezależnie od politycznej proweniencji. A obrona ulubieńców z PO? Ktorych i w jakim poście?
Szukanie kontrtezy w każdym temacie, gdzie użyte zostaną literki PO to chyba wtstarczający dowód miłości. Na manifach też nikt nie nosi transparentu: Kocham Po, nienawidzę PISu.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Borys Budka z PO w Jaśle

Post autor: Jozin.1 »

członek z lasu pisze:
dragoness pisze:
Ta osoba straciła męża w katastrofie i jakiekolwiek próby uhonorowania i przedłużenia pamięci nie powinny, w świeciu ludzi kulturalnych i inteligentnych, być paliwem dla prymitywnej walki w imię obrony swoich ulubieńców z PO.
I wjechała na jego trumnie do sejmu, nie mając po temu najmniejszych kwalifikacji. Co było czystym przypadkiem, bo p. Zając wcale w samolocie nie mial się znaleźć. Osoba, ktorą wysadził z miejsca, pewnie jest mu do dziś wdzięczna. Chciwość i głupota ludzka budzi we mnie zywiołowy sprzeciw, niezależnie od politycznej proweniencji. A obrona ulubieńców z PO? Ktorych i w jakim poście?
Szukanie kontrtezy w każdym temacie, gdzie użyte zostaną literki PO to chyba wtstarczający dowód miłości. Na manifach też nikt nie nosi transparentu: Kocham Po, nienawidzę PISu.
I znowu ten kulturalny prymitywizm intelektualny. Nie lubi PiS-u - MUSI kochać PO !!!
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Borys Budka z PO w Jaśle

Post autor: człowiek z lasu »

Odezwał się koleś, który wkleja propagandowe wrzutki PO do kolesia, który dyskutuje na forum swoimi zdaniami. Przetłumaczę po raz kolejny. Temat dotyczy jakiejś Budki PO, a Dragoness wrzuca tu swoje żale antysmoleńskie na trumnach. O czym to świadczy? Kurcze ...
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Borys Budka z PO w Jaśle

Post autor: Jozin.1 »

członek z lasu pisze: Temat dotyczy jakiejś Budki PO, .
Weź przypomnij nam coś o swoim chrześcijańskim szacunku do bliźniego bo przed chwilą chyba o nim zapomniałeś...
ODPOWIEDZ