Przysięga wojskowa w Trzcinicy 29.07.2018r.

Wydarzenia i komentarze z Jasła
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Przysięga wojskowa w Trzcinicy 29.07.2018r.

Post autor: lato »

http://www.radiomaryja.pl/informacje/pr ... cka-troja/
Dlaczego takie wydarzenie odbywa się w Trzcinicy a nie jak Jego ranga wskazuje na płycie głównej Rynku w Jaśle ? Dlaczego brak stosownych informacji w tej kwestii ? Czy ktoś coś wie w tym temacie ?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Przysięga wojskowa w Trzcinicy 29.07.2018r.

Post autor: dragoness »

lato pisze:http://www.radiomaryja.pl/informacje/pr ... cka-troja/
Dlaczego takie wydarzenie odbywa się w Trzcinicy a nie jak Jego ranga wskazuje na płycie głównej Rynku w Jaśle ? Dlaczego brak stosownych informacji w tej kwestii ? Czy ktoś coś wie w tym temacie ?
Promocja szkoły, do ktorej nie ma naboru? Inicjatywa p. Gorgosza? Uzasadnienie wyrzucenia 4 milionow na stadion? Niepotrzebne skreślić.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Przysięga wojskowa w Trzcinicy 29.07.2018r.

Post autor: przemo232 »

Promocja szkoły? Być może, skoro nie ma naboru (choć nie wydaje mi się żeby to była prawda) to coś robią
Inicjatywa Pana Gorgosza? Być może także, akurat ten Pan w ostatnim czasie bardzo dużo zdzialal na rzecz miejscowości
Niepotrzebny stadion? A to się uśmiałem :D nie licząc judo w Jaśle to nic i nikt nie może się równać z osiągnięciami sportowymi Trzcinicy, co zresztą poskutlowalo w przekształcenie szkoły w SMS a to jak wiadomo idzie "od górnie" ;)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Przysięga wojskowa w Trzcinicy 29.07.2018r.

Post autor: dragoness »

przemo232 pisze:Promocja szkoły? Być może, skoro nie ma naboru (choć nie wydaje mi się żeby to była prawda) to coś robią
Inicjatywa Pana Gorgosza? Być może także, akurat ten Pan w ostatnim czasie bardzo dużo zdzialal na rzecz miejscowości
Niepotrzebny stadion? A to się uśmiałem :D nie licząc judo w Jaśle to nic i nikt nie może się równać z osiągnięciami sportowymi Trzcinicy, co zresztą poskutlowalo w przekształcenie szkoły w SMS a to jak wiadomo idzie "od górnie" ;)
Od kiedy w Trzcinicy jest SMS? Od zeszłego roku. A nabór wynosił, do klasy mundurowej, całe SIEDEM osób. I tak, stadion "olimpijski", za cztery miliony, finansowany przez powiat, pod który nota bene szkoła nie podlega, to czyste wyrzucanie pieniedzy. I rzeczywiście, w "ostatnim czasie" p. Gorgosz bardzo aktywny. A na jesieni wybory.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Przysięga wojskowa w Trzcinicy 29.07.2018r.

Post autor: przemo232 »

Stadion był finansowany w jakiś 80% z ministerstwa, z powiatu owszem, też coś dostali ale to nie była kwota która zwala z nóg bo oczywiście "nie mamy pieniędzy".
Czyli jak rozumiem lepiej nic nie robić? Gwarantuję, że gdyby każdy polityk robił coś "pod publikę" (bo rozumiem, że o to chodzi?) to by na prawdę było lepiej w tym kraju. Po za tym, nie wydaję mi się żeby tu chodziło o wybory, z bardzo prostego powodu, z tego co udało mi się dowiedzieć to p. Gorgosz nie podjął jeszcze decyzji co do startu w czymkolwiek z różnych powodów (m.in. osobistych), ale skoro Pan/Pani przytacza taki konkretny argument wyborów to jeśli można, proszę przytoczyć info/źrodło co do jakiegokolwiek startu tegoż Pana w tych wyborach :)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Przysięga wojskowa w Trzcinicy 29.07.2018r.

Post autor: dragoness »

http://www.jaslo4u.pl/czy-wystarczy-pie ... aslo-22886 półtora miliona to nie tak mało. A z każdym posiedzeniem jest więcej http://gospodarkapodkarpacka.pl/news/vi ... -trzcinicy Co do startu w wyborach cóż... zobaczymy. Szkoda, że nie są częściej, wtedy władza nie uaktywniałaby się raz na cztery lata.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Przysięga wojskowa w Trzcinicy 29.07.2018r.

Post autor: przemo232 »

co do wyborów to zgodzę się że szkoda że nie są częsciej :D
ale nadal nie zgodzę się, że stadion to wyrzucenie pięniedzy ;)
http://www.jaslo4u.pl/siedem-medali-mis ... aslo-23275
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Przysięga wojskowa w Trzcinicy 29.07.2018r.

Post autor: dragoness »

Reprezentanci klubu ULKS Trzcinica startowali w kategorii od 55 do 60 lat.
no comments...
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Przysięga wojskowa w Trzcinicy 29.07.2018r.

Post autor: przemo232 »

To tylko jeden z przykładów, wystarczy troszkę poszukać ;) ale nawet jeśli to Ci ludzie nadają się tylko do grobu? bo nie rozumiem? Trenują, poświęcają swój czas, pięniądze i myśle że za te sukcesy należy im się szacunek
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Przysięga wojskowa w Trzcinicy 29.07.2018r.

Post autor: dragoness »

przemo232 pisze:To tylko jeden z przykładów, wystarczy troszkę poszukać ;) ale nawet jeśli to Ci ludzie nadają się tylko do grobu? bo nie rozumiem? Trenują, poświęcają swój czas, pięniądze i myśle że za te sukcesy należy im się szacunek
Och, niewątpliwie. Nie umniejszam ich osiągnięć. Jakiegoś komentarza na temat sumy wydatkowanej przez powiat na stadion przy szkole, której nie prowadzi doczekam się? A tu informacja o naborze do liceum mistrzostwa sportowego w Trzcinicy. Jak widać jest DZIESIĘĆ wolnych miejsc. W innych klasach też nie za dobrze. http://www.wizytator.ko.rzeszow.pl/narz ... sca_k2.php
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Przysięga wojskowa w Trzcinicy 29.07.2018r.

Post autor: przemo232 »

Właśnie umniejsza Pan/Pani ich osiągnięcia bo już Pan/Pani napisał/a że są to pieniądze wyrzucone w błoto.
Tego o stadionie nie rozumiem, szkoła musi być własnością powiatu/miasta żeby tam pieniądze zainwestować?
A co do wolnych miejsc to co to ma do rzeczy? Dla porównania w I LO w Jaśle w tak bardzo renomowanej szkole jest 14 wolnych miejsc i? Jak widać władze szkoły starają się coś z tym robić właśnie takimi akcjami typu przysięga wojskowa i to że jest troche wolnych miejsc nie oznacza że mają chyba szkołe od razu zamknąć :D
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Przysięga wojskowa w Trzcinicy 29.07.2018r.

Post autor: dragoness »

przemo232 pisze:Właśnie umniejsza Pan/Pani ich osiągnięcia bo już Pan/Pani napisał/a że są to pieniądze wyrzucone w błoto.
Tego o stadionie nie rozumiem, szkoła musi być własnością powiatu/miasta żeby tam pieniądze zainwestować?
A co do wolnych miejsc to co to ma do rzeczy? Dla porównania w I LO w Jaśle w tak bardzo renomowanej szkole jest 14 wolnych miejsc i? Jak widać władze szkoły starają się coś z tym robić właśnie takimi akcjami typu przysięga wojskowa i to że jest troche wolnych miejsc nie oznacza że mają chyba szkołe od razu zamknąć :D
14 wolnych miejsc na sześć pierwszych klas w I LO i 10 wolnych miejsc w JEDNEJ klasie w Trzcinicy. I tak, powiat powinien inwestować w szkoły, ktore prowadzi, a na boiska przy nich nigdy nie ma pieniędzy. Władze szkoły powinny podnieść w niej poziom, przede wszystkim.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Przysięga wojskowa w Trzcinicy 29.07.2018r.

Post autor: przemo232 »

Jak widać powiat woli dać pieniądze tam gdzie coś się dzieję i są wyniki ;)
Widzę, że Pan/Pani ma swoje racje, ja mam swoje i nie dojdziemy do porozumienia, nie mniej jednak dziękuję za wspólną dyskusje, miło mi było :D
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Przysięga wojskowa w Trzcinicy 29.07.2018r.

Post autor: dragoness »

przemo232 pisze:Jak widać powiat woli dać pieniądze tam gdzie coś się dzieję i są wyniki ;)
Widzę, że Pan/Pani ma swoje racje, ja mam swoje i nie dojdziemy do porozumienia, nie mniej jednak dziękuję za wspólną dyskusje, miło mi było :D
Mnie było miło również.
ODPOWIEDZ