PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: Jozin.1 »

Przynajmniej Szańcy już nie będzie.......
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: Sun Tzu »

PKW własnie ogłosiła, że A. Czernecki został kandydatem na burmistrza Jasła. Życzę udanych wyborów :rotfl:
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: Jozin.1 »

A co to za wybór....
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: Jozin.1 »

U nas pis strzelił sobie samobója przed wyjściem na murawę za to w Poznaniu bawią się na całego :)))

https://wiadomosci.wp.pl/kandydat-pis-w ... 757062785a
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: luc_ponownie »

Jozin.1 pisze:U nas pis strzelił sobie samobója przed wyjściem na murawę za to w Poznaniu bawią się na całego :)))

https://wiadomosci.wp.pl/kandydat-pis-w ... 757062785a
Mają rozmach towarzysze z Polskiej Zjednoczonej Partii Bezprawia i Niesprawiedliwości - mają rozmach za MAOwieckiego,godnego następcy Lenina-Stalina :rotfl:
Jozin.1 pisze:A co to za wybór....
Ano taki jak za starych Marksistowsko-Leninowskich czasów. Pomiędzy margaryną marki smar a margaryną marki towot - bo przecież nie pomiędzy masłem a masłem,nawet takich luksusów to Jasełko nie ma :rotfl:

Ale i tak to w pisie mamy ZSRR bo pec peca cepem (ups! pecem !) pogania - a nic z tego nie wynika poza ostateczną wielką katastrofą . Ale to nic,w końcu PiSowcy szykują desant na znacznie zasobniejszą gminę Dębowiec
( :rotfl: ) słynącą z prężnego biznesu zakonnego i niekoniecznie funkcjonującego trafunku ( :rotfl: ) swoim (choć niby PO-wskim !) człowiekiem ze Żmigrodu :rotfl: (Wyczytałem w komentarzach,sprawdziłem... i faktycznie - więc piszę jak jest :rotfl: )

Poważnie: moi Państwo,to są jaja w całym chyba powiecie - i w Jaśle i okolicznych gminach będą ci co byli :!: Po kiego grzyba w Jasielskim ta farsa zwana "wyborami" ? Dajcie chłopa z pługiem niech ten powiat i Jasło zaora od razu i tyle,przynajmniej zaora go szybciej niż ci "włodarze" co jak chłopi za rabacji galicyjskiej zarzynają - ale powoli.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Dopalcze czy coś mocniejszego?
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: luc_ponownie »

Nic z tych rzeczy.Te "wybory samorządowe" jednak to rzeczywiscie w takiej formie traktować serio może ktoś po dopalaczach.

PS: małe sprostowanie,Mlicki podobno jednak z Folusza ale cała reszta nadal wydaje się prawdopodobna.

A z Jasłem... Jaja po prostu jaja... i smutne to bardzo.Tu nie będzie do czego wracać już nigdy.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: Sun Tzu »

http://www.jaslo4u.pl/mariusz-sepiol-tr ... aslo-23561

cytat:
Sprzeciwiałem się np. pomysłowi budowy ośrodka wypoczynkowego w miejscu bez żadnego potencjału turystycznego.
Kandydacie Sepioł... Określenie, że Ożenna nie ma żadnego potencjału turystycznego kompromituje pana. I mam nadzieję (szczerą!), że mieszkańcy na których głosy pan liczy wybiorą do Rady Powiatu kogoś, kto ma większą niż zerową wiedzę o potencjale turystycznym Beskidu Niskiego!
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: dragoness »

Jakiś tam potencjał może ma, ale nie na tyle, aby budować kolejne Centrum edukacji ekologicznej w odległości kilku kilometrów od już istniejącego. Tu chodzi o to, aby wyremontować ładnie budynek, a po roku nierenrowności sprzedać go za "złotówkę", podobnie jak bylo to z majątkiem szkoły w Nowym Żmigrodzie.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: Sun Tzu »

Po pierwsze: między Krempną a Ożenną nie jest "parę" kilometrów a 18 kilometrów... Po drugie: Ożenna ma bardzo duży potencjał turystyczny o czym wie każdy, kto choć trochę interesuje się Beskidem Niskim i troszeczkę więcej czyta niż tylko jaslo4u Po trzecie: czyżby juz sprzedano majątek szkoły w Nowym Żmigrodzie? Komu, za ile? Po czwarte: powiat na inwestycję wartą 3,2 mln dostał dofinansowanie w wysokosci 2,9 mln (w ubiegłym tygodniu pisał nawet o tym onet.pl). Nieskorzystanie z takiej okazji nie byłoby zbrodnią, byłoby głupotą! Po piąte: nie mam ochoty na dyskutowanie o fobiach w rodzaju "chodzi o to, aby wyremontować ładnie budynek, a po roku nierenrowności sprzedać go za "złotówkę", bo to jest mniemanologia stosowana. Po szóste: mam naprawdę szczerą nadzieję, że ta trzecia kadencja pana Sepioła w Radzie Powiatu była jego ostatnią.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: Jozin.1 »

Może mi ktoś naPiSać jak to było z domem dziecka w Szebniach, bo nie do końca się orientuję a ludzie różne rzeczy wyPiSują w tym temacie ?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: dragoness »

Po szóste: mam naprawdę szczerą nadzieję, że ta trzecia kadencja pana Sepioła w Radzie Powiatu była jego ostatnią.
fakt. Po co w radzie sprzeciwy? Najlepiej, gdyby wszyscy głosowali po linii zarządu. Istniały i nadal istnieją uzasadnione wątpliwości co do sensowności tworzenia takiego ośrodka http://www.terazjaslo.pl/2018/03/nie-dl ... w-ozennej/ Co do mniemanologi stosowanej, słowa cudownego dziecka PiS
Tak duży zastrzyk pieniędzy zewnętrznych podwyższy wartość nieruchomości,
http://www.jaslo4u.pl/osrodek-w-ozennej ... aslo-23013 Pomijam już fakt, że radni zmieniają zdanie jak murwy, inni podwijają ogony i w ogóle nie przychodzą na sesję, to mam nadzieję, że za dwa, trzy lata te same osoby, które dziś parły do stworzenia ośrodka, poniosą odpowiedzialność za to, co się z nim bedzie diało. Na plus, albo minus. Jeśli chodzi o wyprzedaż majątku szkoły w NŻ
- Nieprawdą jest to, że do degradacji Zespołu Szkół prowadzi wyprzedaż majątku, bowiem majątek, który jest wyprzedawany jest zbędny do funkcjonowania i kształcenia -mówiła dalej dyrektorka szkoły.
http://www.wirtualnejaslo.pl/artykul/kultura/4489/ Pani wypowiadająca się dostała od Zarządu ówczesnego (p. Kmiecik i spółka) nagrodę w postaci dyrektorowania ILO. W przemówieniu z okazji jubileuszu bezwstydnie właziła w dupsko p. posłu i p. senatorzynie, co świadczy jednoznacznie o jej kręgosłupie moralnym.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... To pan Mariusz zawsze głosował przeciw wnioskom Zarządu Powiatu, czy mu się odwidziało dopiero wtedy, gdy przestał być starostą? Rozumiem, że jak się okaże, iż Ożenna była sensownym pomysłem, to zarówno Ty, jak i pan Mariusz to wszystko grzecznie i bez zbędnej zwłoki, że się tak wyrażę, odszczekacie? Co zaś do szkoły w Nowym Żmigrodzie, bo widzę, że pani magister - tradycyjnie - niedoinformowana to w tych budynkach mieści się Środowiskowy Dom Samopomocy. Uważasz, że taka placówka jest zbędna? I jeszcze jedno: nie wyobrażam sobie, że będąc przy zdrowych zmysłach mógłbym głosować przeciwko propozycji w wyniku której za 300 tys. zł dostaję 2,9 mln złotych i wyremontowany budynek... No, chyba, że tak byłbym wk...y na kolegów za odwołanie mnie ze stanowiska, że nie wiedziałbym co robię. I dlatego, mam nadzieję, że takich "samorządowców" w tych wyborach obywatele już nie wybiorą,..
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: dragoness »

Pan po podstawówce tak pisem zaślepiony, że nawet nie próbował sprawdzić, jak i kiedy głosował pan Sepioł. Ponadto jakże wygodnie zignorował pan słowa cudownego dziecka PiSu. Jeśli chodzi o szkołę w NŻ, również zalecam prześledzenie starszych artykułów na lokalnych portalach, żeby wyrobić sobie obraz sprytnych kombinacji ówczesnego zarządu i mówiąc o majątku nie mówię tu o budynku. Jeśli chodzi o Ożenną, odszczekam, jak najbardziej, jeśli przez dwa kolejne lata ośrodek przyniesie zysk. Zgoda?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PIS bez kandydatów do Rady Miasta i Burmistrza ?

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Nie wiem, kto jest "cudownym dzieckiem PiS"... To ośrodek w Ożennej ma przynosić zyski? To z ciekawości: jakie zyski przynoszą szkoły, których organem założycielskim jest powiat, Młodzieżowy Dom Kultury, szpital, itp.? Bo wiesz, proponuję stosować jednakowe kryteria wobec wszystkich instytucji utrzymywanych przez powiat. Logiczne, prawda?
ODPOWIEDZ