KLER Smarzowskiego

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: KLER Smarzowskiego

Post autor: dragoness »

grzeh pisze:
dragoness pisze:
grzeh pisze:proponuje wysłuchać całej wypowiedzi
a dopiero później komentować
Jeżeli ktoś nie oglądał filmu, nie ma prawa wypowiadać się na temat jego treści. Tyle. Pan Cejrowski niech lepiej zostanie przy programach podróżniczych..
Jeśli tak, to jakim prawem wypowiadasz się o Cejrowskim ?
znając tylko to co Ci przedstawi na jego temat jakiś dziennikarz z polskojęzycznego portalu wp.pl?
Zdaję mi się, że kolejnemu padlo na mózg... Nie mam prawa wypowiadać się o Cejrowskim po obejrzeniu kilkuset w sumie godzin jego przeróżnych programów i decydując, że najlepsze, bo merytoryczne, są podróżnicze? Chociaż ostatni i mina p. Rachonia też mi się podobał :rotfl: :rotfl:
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: KLER Smarzowskiego

Post autor: grzeh »

trzymajmy sie faktów:

1) nie wysłuchałaś wypowiedzi Cejrowskiego na temat filmu Kler

2) zalinkowałaś artykuł w którym ktoś opisał kilka wybranych przez siebie wątków

3) na podstawie tego artykułu już publicznie krytykujesz Cejrowskiego

WNIOSEK: nie musisz wysłuchać tego co Cejrowski mówił o filmie aby negatywnie oceniać jego podejście do tego filmu.
Gdybyś zamiast czytać wp.pl wysłuchała wypowiedź Cejrowskiego to byś wiedziała na jakiej podstawie wypowiada się negatywnie i dlaczego ma takie a nie inne zdanie, ale Ty już tego nawet nie wiesz bo dziennikarz sprytnie to ominął.

WNIOSEK2: można krytykować film nie oglądając go. wystarczy np wysłuchać argumentacji jaką przedstawił na jego temat wspaniały podróżnik ;o)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: KLER Smarzowskiego

Post autor: dragoness »

Jedno pytanie; czy Cejrowski OGLĄDAŁ "Kler"? Odpowiedz: Tak / nie, niepotrzebne skreślić. To znaczy, że Gazeta Wyborcza, recenzując książkę W. Łysiaka BEZ przeczytania postąpiła słusznie? Odpowiedź: Tak / nie, niepotrzebne skreślić. I fakt, Cejrowski to wspaniały podróżnik. I tyle. I przy podróżowaniu powinien zostać, bo reszta mu słabo wychodzi, choć jak powtarzam, ostatni program mnie zaskoczył :P
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: KLER Smarzowskiego

Post autor: luc_ponownie »

człowiek z lasu pisze:Smarzowski zrobił film o księżach, choć nigdy księdzem nie był. Jakim prawem?
Ty tak na serio ? To może żeby zrobić dokument o pedofilach trzeba wpierw zostać pedofilem i gwałcić dzieci :?: :!: :cenzura:

:mur: :krzeslem:

Kler jaki jest każdy widzi,filmów moim zdaniem do tego nie potrzeba,bo i tak ci co całują księży po tyłku tudzież wysyłają "pustelnikowi" dzieciaki na noc, czy tacy co nie widzą problemów ze "zlizywaniem śmietany z kolan" filmu nie oglądną, a księży bronić będą nadal - bardziej jak niepodległości. Tak swoją drogą - aż mnie dziwi,że "Świętoszek" Molliera jeszcze w kanonie lektur, skoro rządzą PiSowskie świętoszki - toż to genialna satyra również na to towarzys(z)two !
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: KLER Smarzowskiego

Post autor: dragoness »

Pan Cejrowski, pomijając przedszkolne tłumaczenie "bo ja ufam mamusi" i merytoryczny błąd, bo członkowie Dywisjonu 303 na paradę zaproszeni zostali, przywołuje przykład zrobienia filmu np. o lekarzach, No cóż, taki film już był, nosił tytuł "Botoks" i nakręcił go Patryk Vega. Jakoś sobie nie przypominam histerii i odwoływania seansów. Może dlatego, że inteligentni ludzie zrozumieli, że nie dotyczy całej grupy zawodowej?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: KLER Smarzowskiego

Post autor: Sun Tzu »

Pani magister dragoness - czy pani magister oglądała film "Smoleńsk"?
bil77
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 1 kwietnia 2018, 11:23

Re: KLER Smarzowskiego

Post autor: bil77 »

Pani mgr Dragoness kto ( która uczelnia dał Pani tytuł magistra ) oczekuje na odpowiedź.
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: KLER Smarzowskiego

Post autor: _WHISKEY_ »

Ludzie się żrą i obrażają, a Smarzowski liczy dutki :hyhy:
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: KLER Smarzowskiego

Post autor: Jozin.1 »

de bil77 pisze:Pani mgr Dragoness kto ( która uczelnia dał Pani tytuł magistra ) oczekuje na odpowiedź.
I guano cię to obchodzi....tak na marginesie
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: KLER Smarzowskiego

Post autor: dragoness »

bil77 pisze:Pani mgr Dragoness kto ( która uczelnia dał Pani tytuł magistra ) oczekuje na odpowiedź.
Przyjdź do szkoły, w ktorej pracuję, ładnie się przedstaw i poproś o informacje. A teraz napiszesz coś na temat? Ta sama prośba do Sun Tzu, jako że wątek dotyczy innego filmu.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: KLER Smarzowskiego

Post autor: Sun Tzu »

Nie ja zacząłem o "Smoleńsku" tylko pani magister. Zatem powtórzę pytanie: oglądała pani magister film "Smoleńsk"?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: KLER Smarzowskiego

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Nie ja zacząłem o "Smoleńsku" tylko pani magister. Zatem powtórzę pytanie: oglądała pani magister film "Smoleńsk"?
A recenzowałam go? Proszę pokazać mój wpis oceniający ten film.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: KLER Smarzowskiego

Post autor: Sun Tzu »

dragoness pisze:
człowiek z lasu pisze:A to tu mnie Pani zaskoczyła. Nawet nie zauważyłem, że recenzuję ten film. Trochę dziwne, skądinąd jest to, że Smarzowski zrobił film o księżach, choć nigdy księdzem nie był. Jakim prawem?
No. A Krauze film o Smoleńsku, chociaż nie leciał tym samolotem.
Czy to co pani magister napisała o "Smoleńsku" nie jest przypadkiem recenzją???
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: KLER Smarzowskiego

Post autor: dragoness »

Czy to co pani magister napisała o "Smoleńsku" nie jest przypadkiem recenzją???
Ach, wychodzą jednak braki w wykształceniu... https://pl.wikipedia.org/wiki/Recenzja
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: KLER Smarzowskiego

Post autor: Sun Tzu »

Sorry, zapomniałem, że dla osób z wyższym wykształceniem podstawą jest Wikipedia :rotfl:
ODPOWIEDZ