KLER Smarzowskiego

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: KLER Smarzowskiego

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Sorry, zapomniałem, że dla osób z wyższym wykształceniem podstawą jest Wikipedia :rotfl:
Dziecko drogie, nie rób z siebie jeszcze większego idioty, ok? naprawdę, twoja megalomania przybrała już rozmiary Czomolungmy. Skoro nie odpowiada wikipedia, może usatysfakcjonuje e-szkoła https://eszkola.pl/jezyk-polski/recenzja-2031.html
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: KLER Smarzowskiego

Post autor: Sun Tzu »

Mnie uczono, że: mądrej głowie dość dwie słowie i to jest wystarczająca recenzja każdego dzieła ale cóż ja mogę wiedzieć? W koncu z trudem ukonczyłem podstawówkę a pani magister jest panią magister :hyhy:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: KLER Smarzowskiego

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Mnie uczono, że: mądrej głowie dość dwie słowie i to jest wystarczająca recenzja każdego dzieła ale cóż ja mogę wiedzieć? W koncu z trudem ukonczyłem podstawówkę a pani magister jest panią magister :hyhy:
Nareszcie....
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: KLER Smarzowskiego

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Wracając zatem do pytania: oglądała pani magister "Smoleńsk" czy też nie oglądała?
żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 27 sierpnia 2018, 19:02

Re: KLER Smarzowskiego

Post autor: żbik »

"Kler" może wywołać dwa rodzaje dyskusji
Jedna to o samej części artystycznej tego filmu. Druga to dyskusja na temat samego problemu kleru w Polsce. Aby rozmawiać na pierwszy temat, ttzeba film obejrzeć, do rozmów na drugi temat konieczne to nie jest
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: KLER Smarzowskiego

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Taaak... Wracając zatem do pytania: oglądała pani magister "Smoleńsk" czy też nie oglądała?
viewtopic.php?f=65&t=10748&hilit=Smole% ... m&start=60 wprawdzie chodzi o film pani Gargas, ale wątek bardziej pasuje.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: KLER Smarzowskiego

Post autor: grzeh »

problem z filmem Smarzowskiego jest taki że ociera się o religie - a tym samym politykę
więc z definicji wzbudza skrajne emocje. Film Vegi o lekarzach nie działa na takich poziomach.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: KLER Smarzowskiego

Post autor: Sun Tzu »

dragoness pisze:
Sun Tzu pisze:Taaak... Wracając zatem do pytania: oglądała pani magister "Smoleńsk" czy też nie oglądała?
viewtopic.php?f=65&t=10748&hilit=Smole% ... m&start=60 wprawdzie chodzi o film pani Gargas, ale wątek bardziej pasuje.
Naprawdę zadałem proste pytanie na które odpowiedź brzmi "tak" albo "nie". Nie nawet opcji "nie wiem"...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: KLER Smarzowskiego

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:
dragoness pisze:
Sun Tzu pisze:Taaak... Wracając zatem do pytania: oglądała pani magister "Smoleńsk" czy też nie oglądała?
viewtopic.php?f=65&t=10748&hilit=Smole% ... m&start=60 wprawdzie chodzi o film pani Gargas, ale wątek bardziej pasuje.
Naprawdę zadałem proste pytanie na które odpowiedź brzmi "tak" albo "nie". Nie nawet opcji "nie wiem"...
viewtopic.php?f=65&t=10748&hilit=Smole% ... m&start=60
żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 27 sierpnia 2018, 19:02

Re: KLER Smarzowskiego

Post autor: żbik »

Sun Tzu pisze:
dragoness pisze:
Sun Tzu pisze:Taaak... Wracając zatem do pytania: oglądała pani magister "Smoleńsk" czy też nie oglądała?
viewtopic.php?f=65&t=10748&hilit=Smole% ... m&start=60 wprawdzie chodzi o film pani Gargas, ale wątek bardziej pasuje.

Naprawdę zadałem proste pytanie na które odpowiedź brzmi "tak" albo "nie". Nie nawet opcji "nie wiem"...
To ciekawe, że tak samo proste pytania zadane tobie pozostają bez odpowiedzi :)
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: KLER Smarzowskiego

Post autor: Jozin.1 »

Mundek jest tak mądry, że nie odpowiada na proste pytania.....
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: KLER Smarzowskiego

Post autor: dragoness »

Zadaje pytania, aby zamydlić problem. Pani Szapołowska ma trochę rację, choć też opiera się na "opinii mamusi". Niemniej jednak największy szum zrobili, paradoksalnie, obrońcy duchownych. Panie Smarzowski, teraz film o nauczycielach. Ja tak proszę! Będzie nas bronić cala śmietanka polskiej kultury i inteligencji!
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: KLER Smarzowskiego

Post autor: Jozin.1 »

A tu coś na rozweselenie tego smutnego jak pi.da wtorku.

Obrazek
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5C1911C4
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: KLER Smarzowskiego

Post autor: dragoness »

Tobie też się wątki pomyliły...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: KLER Smarzowskiego

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Chodzi Ci o film o pedofilii wśród nauczycieli? Interesujący pomysł... Ale wcześniej może film o pedofilii wśród filmowców np. o Romanie Polańskim... I wtedy dopiero będzie zabawne, jak różnego rodzaju "artystki" będą pisać, że Samanta Gailey sama mu do łóżka weszła...
ODPOWIEDZ