KLER Smarzowskiego

Wydarzenia i komentarze z Jasła

Moderatorzy: hanka, paul_proteus

Re: KLER Smarzowskiego

Postprzez Happy » 7 listopada 2018, 13:39

Widzę że są na tym forum obecni jak zwykle trolle internetowe , oczywiście piszą w godzinach pracy, no bo przecież to ich praca wkurzać bliźnich, a samemu nic konstruktywnego nie wymyśleć, tylko się innych tykają. Idźcie lepiej pod budkę z piwem i tam wygłaszajcie swoje opinie bo stamtąd przyszliście Su.... , cz.... i Jo..... towarzystwo wzajemnej adoracji.
Happy
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez Jozin.1 » 7 listopada 2018, 14:09

Co Jo... ? Coś ci nie pasuje to zjazd do bazy tępa dzido...
Jozin.1
VIP
VIP

Postprzez żbik » 7 listopada 2018, 22:51

kowalski38200 napisał(a):To był jedyny weekend. W listopadzie same dni robocze. Czy dyrekcji JDK nie zależy na dochodach? Jak sprawdzałem rezerwacje na filmy wyświetlane w weekendy to było po kilka zajętych miejsc na salę a bilety na Kler są wyprzedane w 100 procentach. Zachowanie dyrekcji JDK jest dziwne.

Dziwne?
Hahaha!
Oni wciąż nie powstali z kolan :)
żbik
Guru
Guru

Postprzez Happy » 8 listopada 2018, 10:20

Jozin.1 napisał(a):Co Jo... ? Coś ci nie pasuje to zjazd do bazy tępa dzido...

poziomem Swoich wypowiedzi potwierdzasz tylko moją tezę, dzięki że się ze mną zgadzasz. To ja założyłam ten wątek i nie zamierzam go opuszczać, załóż sobie swój wątek o klerze zobaczymy ilu inteligentnych ludzi się tam będzie chciało wypowiadać. Wiemy że wolność wypowiedzi jest gwarantowana konstytucyjnie ale to nie oznacza plucia jadem i wylewania pomyj na wszystkich dookoła, inteligentny człowiek zrozumie tę delikatną różnicę, głupi po prostu myśli że może swoją głupotę rozsiewać po internecie bez przeszkód bo jest anonimowy, tak konstytucja gwarantuje Ci że możesz pozostać na tym poziomie na którym się teraz znajdujesz, wolna wola. Wątek troli uważam za zamknięty, więcej nie odpowiadam na takie zaczepki na poziomie napalonych kolesi po pięciu piwkach.
Happy
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez Jozin.1 » 8 listopada 2018, 19:47

Jeszcze raz tępa dzido: wywołałaś mnie do tablicy to czemu się dziwisz ??? Sama zaczęłaś więc masz.....
Jozin.1
VIP
VIP

Postprzez Sun Tzu » 8 listopada 2018, 21:08

Hmm... Wiesz Happy, po treści Twoich postów sądząc, podejrzewam, że jesteś zjawiskowo piękna...
Sun Tzu
VIP
VIP

Postprzez Happy » 18 listopada 2018, 13:15

kowalski38200 napisał(a):To był jedyny weekend. W listopadzie same dni robocze. Czy dyrekcji JDK nie zależy na dochodach? Jak sprawdzałem rezerwacje na filmy wyświetlane w weekendy to było po kilka zajętych miejsc na salę a bilety na Kler są wyprzedane w 100 procentach. Zachowanie dyrekcji JDK jest dziwne.
mnie też się wydaje , że ich zachowanie jest dziwne, szczególnie, że wcześniej tn film miał być wyświetlany przed wyborami samorządowymi, a później przenieśli go na po wyborach.... buahha, przecież tu PiS rządzi pełną gębą
Happy
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez Happy » 18 listopada 2018, 13:21

Zauważyliście jak się kościół boi jeśli świeccy zaczynają rozmawiać o jego sprawach, od razu się odgrażają, wymyślają od najgorszych szarlatanów, ale jak oni dyktują rządowi jakie ma ustawy napisać, które dotyczą nas to jest OK, no bo ONI są wybrani, normalnie święci za życia, tacy santo subito. prawda jest taka że sami nie wierzą w to co głoszą, tylko tak im wygodnie bo kaska leci, dlatego najlepiej przykręcić im kurek.
Happy
Doświadczony
Doświadczony

Poprzednia strona

Powrót do Nasze miasto