Inwestycje w Jaśle

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Nitka
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 9 września 2009, 09:03

Re: Inwestycje w Jaśle

Post autor: Nitka »

Czy wiecie coś na temat inwestycji Jasielskiej Spółdzielni Mieszkaniowej? podobno maja budować mieszkania przy ul. Floriańskiej? Ten budynek jest już budowany? czy na razie sa tylko plany??
czxxcz
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 13 kwietnia 2009, 11:17

Re: Inwestycje w Jaśle

Post autor: czxxcz »

chyba plany, a ma powstać naprzeciwko LO tam gdzie przystanek pks jest, tak bynajmniej słyszałem
Nitka
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 9 września 2009, 09:03

Re: Inwestycje w Jaśle

Post autor: Nitka »

czyli jeszcze sie nie budują te mieszkania?
bo na ogłoszeniach sa już w sprzedaży, ale czy warto kupować coś czego nie widać? :hyhy:
Insomnia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 29 stycznia 2009, 12:12

Re: Inwestycje w Jaśle

Post autor: Insomnia »

Co do pobocza na ul. Floriańskiej to ja uważam że powstanie, cokolwiek, pobocze, chodnik... tylko to jest kwestia czasu (chyba :oczami:)...
Co do Biedronek... BIEDRONKI ATAKUJĄ!!! :D:D hahaha plaga jakaś, ale popieram czxxcz bo można kupić dużo i tanio.
Mówicie o inwestycjach, to ja dorzucę jeszcze tego yyy Kauflanda i remont szpitala (traktu porodowego i oddziału ginekologicznego), wymianę barierek na moście ;) k.Carrefoura, nowe nawierzchnie i rondo na skrzyżowaniu ulic Kołłątaja i Kościuszki (którego jeszcze nie ma)... Ciekawe czy to rondo powstanie tak w ogóle. Prace miały ruszyć w tym roku, gazety o tym pisały itd... Ale niestety pojawił się ten nieszczęsny dąb Hitlera.... Ja jestem jak najbardziej za tym aby to rondo powstało. Ograniczy to w znacznym stopniu młodych mężczyzn szarżujących za kółkiem, zwłaszcza w nocy, wypadających na piskach opon zza zakrętu...
Kiedyś pewien młody nierozważny, wypadł od strony KPP driftem dosłownie, akurat widziałam go z balkonu... miał szczęście że jadący z naprzeciwka wyhamował w porę, bo chłopaczek stracił panowanie i wywaliło go na drugi pas.. Głupota totalna.
Rondo jak najbardziej!!! Ale pewnie i tak nic z tego nie będzie :/
No i cóż jeszcze, może hotel Imperial na Żółkowie. Co prawda to już nie Jasło, ale zawsze coś.. ;)
Aha i jeszcze osiedle Słoneczna Kotlina (swoją drogą, całkiem ładne te bloki..)..
Nitka
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 9 września 2009, 09:03

Re: Inwestycje w Jaśle

Post autor: Nitka »

Przeglądałam stronę z mieszkaniami na osiedlu Słoneczna Kotlina, i faktycznie budynek wygląda bardzo przyjemnie. Bardzo mi się podoba. Teraz na ukończeniu jest jeden budynek, a na całym osiedlu ma być 5. Jest już dość sporo sprzedanych mieszkań. Ciekawe jakie maja ceny, bo na ich stronie nie mogę znaleźć.
Pozwoliłam sobie wstawić zdjęcie z ich strony http://www.mieszkanie.kpb.com.pl/aktualnosci.html
Załączniki
zdjęcie Słonecznej Kotliny.jpg
Awatar użytkownika
wszechwiedzący
Guru
Guru
Posty: 172
Rejestracja: 26 lipca 2009, 10:18

Re: Inwestycje w Jaśle

Post autor: wszechwiedzący »

ładny budynek :D
Awatar użytkownika
buła
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 14 maja 2009, 07:32

Re: Inwestycje w Jaśle

Post autor: buła »

wiecie cos na temat budynku na ul. Śniadeckich??? ten koło stadionu ,a nawet czesc jego lezy na terenie stadionu.obecnie jest remontowany. słyszałem od ziomka ze powstaje tam hotel. może ktos potwierdzic tę informację?
wodzu
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 283
Rejestracja: 2 stycznia 2009, 19:35

Re: Inwestycje w Jaśle

Post autor: wodzu »

A co będzie w tym budynku na Kosciuszki niemal naprzeciw JDK tam co dawniej wisiał (może wisi) szyld a garniturami?
Insomnia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 29 stycznia 2009, 12:12

Re: Inwestycje w Jaśle

Post autor: Insomnia »

wodzu pisze:A co będzie w tym budynku na Kosciuszki niemal naprzeciw JDK tam co dawniej wisiał (może wisi) szyld a garniturami?
A kto to wie.. Ja słyszałam, że mają tam być jakieś gabinety lekarskie.. Okulista, dentysta..
Jednak są to informacje niesprawdzone.
A wie ktoś może czym będzie w przyszłości budowla, która stoi koło boiska II LO? Z tego co ludzie mówili, miał być tam parking piętrowy... Coś mi się w to wierzyć nie chce, bo nawet wjechać tam nie ma jak (no, chyba że zabiorą parking ten co pod Supersamem i część boiska...).. Konstrukcja jest co prawda solidna, sam beton.. Ale suma sumarum prace od roku stoją w miejscu...
Co tam ma być??
lady in red
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 228
Rejestracja: 30 lipca 2009, 21:12
Lokalizacja: jasełko

Re: Inwestycje w Jaśle

Post autor: lady in red »

wodzu pisze:wie ktoś może czym będzie w przyszłości budowla, która stoi koło boiska II LO? Z
no mi się obiło o uszy że ma tam być super wypaśna komenda policji.. ale to pewnie tylko jakaś głupia plotka.. ogólnie rzecz biorąc to nic tam się już dłuższy czas nie dzieje więc pewnie to nie to.. :) :) :]
Insomnia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 29 stycznia 2009, 12:12

Re: Inwestycje w Jaśle

Post autor: Insomnia »

lady in red pisze:
wodzu pisze:wie ktoś może czym będzie w przyszłości budowla, która stoi koło boiska II LO? Z
no mi się obiło o uszy że ma tam być super wypaśna komenda policji.. ale to pewnie tylko jakaś głupia plotka.. ogólnie rzecz biorąc to nic tam się już dłuższy czas nie dzieje więc pewnie to nie to.. :) :) :]
Komedna z pustaków?? Eeee chyba nie, komenda musi być z cegły i z betonu, bo jakby zamknęli kogoś na dołku i jakby się wkurzył to ta cała ich komenda poszłaby z dymem... Bo co to dla nich taki pustaczek ;)
Awatar użytkownika
buła
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 14 maja 2009, 07:32

Re: Inwestycje w Jaśle

Post autor: buła »

a wie ktoś może kiedy boiska na ogródku jordanowskim będą ukończone??? bo miały być do 15 października ukończone , a nie są. :zly:
wodzu
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 283
Rejestracja: 2 stycznia 2009, 19:35

Re: Inwestycje w Jaśle

Post autor: wodzu »

inwestycje: remont kamieniczek na rynku pomiedzy Tkaczowa a Koralewskiego, kostka brukowa na Mickiewicza - za mostem, w strone cmentarza, remonty głównych ulic centrum Jasła od ronda solidarności, we wtorek otwarcie noweg hipermarketu Kaufland Lwowska? za szpitalem, koło pałacu w Gorajowicach, niedawno było otwarcie nowej biedronki na rafineryjnej (Niegłowice) oraz restauracji na Szkolnej (nad Biedronką) koło Budowlanki
Awatar użytkownika
Agness
Guru
Guru
Posty: 191
Rejestracja: 25 sierpnia 2009, 09:59

Re: Inwestycje w Jaśle

Post autor: Agness »

buła pisze:a wie ktoś może kiedy boiska na ogródku jordanowskim będą ukończone??? bo miały być do 15 października ukończone , a nie są. :zly:
Miało być do 15 pazdziernika,ale zapewne 2010 roku, bo panowie szanują swoją prace i im nie spieszno! :P
Awatar użytkownika
Agness
Guru
Guru
Posty: 191
Rejestracja: 25 sierpnia 2009, 09:59

Re: Inwestycje w Jaśle

Post autor: Agness »

A wie ktoś może co z tym dużym budynkiem na Kościuszki,koło Lukulusa?? Po co go wogule postawili?? :kwasny:
ODPOWIEDZ