Agencja Pośrednictwa Pracy Matt-Job

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Awatar użytkownika
Jaślanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 28 kwietnia 2008, 19:51
Lokalizacja: jaslo.

Re: Agencja Pośrednictwa Pracy Matt-Job

Post autor: Jaślanka »

Odświeżam wątek :)
Chciałam się dowiedziec czy wyjeżdżał ktoś z Was do pracy za pośrednictwem tego biura? Zapisałam się dziś na zbiory winogron do Francji na 2 tyg, może ktoś z Was już tam był?
Koleżanki mama była i chwaliła sobie, więc tylko dlatego sie zdecydowałam. A może ktoś też się zapisywał? :)
amdem
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 10:21

Re: Agencja Pośrednictwa Pracy Matt-Job

Post autor: amdem »

o pojechałbym jakby było pewne miejsce
Awatar użytkownika
zychu9
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 335
Rejestracja: 10 listopada 2010, 15:34

Re: Agencja Pośrednictwa Pracy Matt-Job

Post autor: zychu9 »

A mógłby ktoś podać adres tej agencji?
Awatar użytkownika
Jaślanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 28 kwietnia 2008, 19:51
Lokalizacja: jaslo.

Re: Agencja Pośrednictwa Pracy Matt-Job

Post autor: Jaślanka »

tu adres:
Kościuszki 31
a tu strona internetowa:
http://www.matt-job.pl

Jeśli chodzi o ten wyjazd, na który ja się zapisałam - to on jest dopiero pod koniec sierpnia, no i jak pani mi mówiła, o wyjeździe decyduje pierszeństwo zgłoszeń ;)
Lady_P
Guru
Guru
Posty: 142
Rejestracja: 10 marca 2009, 10:48

Re: Agencja Pośrednictwa Pracy Matt-Job

Post autor: Lady_P »

matt-job... zaczynam podzielać negatywne opinie na temat tej agencji...20 stycznia wysłali do pracy do Belgii mojego męża i po tygodniu okazało się, że nie ma już przy czym pracować! Takim sposobem wszyscy wracają do PL, a co będzie dalej? Kontrakt podpisany do 30.06. Polecam dla osób, które lubią podróżować w tę i z powrotem...bez pieniędzy i w nerwach.
siwyKrejzol
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 1 lutego 2013, 16:35

Re: Agencja Pośrednictwa Pracy Watch Out

Post autor: siwyKrejzol »

Witam serdecznie forumowiczów.

Biuro Holenderskie Wach Out. Ostrzegam ludzi jadących za posrednictwem tego biura do pracy w Holce.

mieszkanie - domki 10 os. lub mieszkania urządzone w kompletne urządzenia typu tv,internet,mikrofale,pralki wszystko jak trzeba bez zatrzeżeń. Choć jak się coś zechla to trzeba się prosić żeby złota rączka czyli Pan Paweł przyjechał i naprawił 2-3 tygodnie :)
Ogólnie gośc jest tzn. kierownikiem od Polaków ale śmiem twierdzić że juz przesiąkł specyfikacją firmy "wypalił się " i ma wszystko w powazaniu :)
Transport - zaczynasz pracę o 7 to czasami o 5 jest juz auto bo trzeba jecha100 km :), ogólnie godzinkę- pół przed pracą jest po Ciebie kierowca, po pracy musz czasami czekać na tego barana czasmi do godziny albo masz wycieczkę i jeżdzisz z nim sobie :) Pod żadnym pozorem nie możesz napic się niczego lub cos zjeść w aucie bo masz podejbke :) . Lepiej nic nie mówić na kierownictwo bo tez podjebka :D Ogólnie jak trafisz na spoko ludzi na domku to psychicznie można odzyć. Lecz 60 % to tępe dzidy narzekające jak im nie jest źle i tylko obmawiają tyłki jedna drugiej :)
praca - i tu się zaczyna pod górkę - jesli jestes dziewczyną a to buroma parcie na żeńską płeć trafisz na 99% na plauzy będziesz obrywała "pączki chryzantem" praca ciężka jak cholera , cał czas w zgięciu stojąc, uczulenie od oprysków nagminnie , zero rozmów, rozglądania się, picia nie mozna ze sobą zabierać nawet jak grzeje po 40 stopni, żeby wyjść do ubikacji musisz dostac pozwolenie od pseudo kierowniczek które są tępymi sukami , ciagłe obgadywania za plecami , ogólnie terror psychologiczny, nie mżna sie sprzeciwiać bo odrazu masz dywanik u pseudo szefa - Gość tak przesadza z solarką że będzie mużynem :D tak dla wiadomości Szefu który jest właścicielem ma wiele za uszami - wykręcił własnego brata na hajsy i zabrał mu biuro.
Jak trafisz gdzies indziej to praca od czasu do czasu 2-3 dni w tygodniu.
Choć w sezonie można mieć 40 h :) no chyba ze masz loty i walisz wódzie z pania menager :) to Ci cos ogarnie .
Jak będziesz lizała [...] Gosce czyt. menadzerka hmm obrazam w tej chwili innych menadzerów na całym świecie . Ta kobieta liczy tylko na to że masz "zapierdala* w pracy nic nie mówiąc.
Jak chcesz cos od tej kobiety to licz się z tym że nic nie uzyskasz , jak Ci wyskoczy uczulenie to muisz czekać na maści po 3 tygonie ale do pracy jeżdzisz normalnie . Spotkałem się z przypadkiem że o mało co jednej dziewczynie nie amputowali palca gdyż pani menager stwiedziła swoim okiem ze nic jej nie bedzie , posiedziała w domu jeden dzien i dawaj do pracy!! Po wizycie u lekarza wróciła do Polski a pani menager przedstawiła szefowi ze uciekła cho doskonale wiedziala ze tak nie było!!
Za mieszkania blisz za transport do pracy bulisz, do sklepu zapierdzielasz z buta bo jest zakaz jezdzenia sluzbowymi samochodami do nie dawna.
Ogólnie bajzle na kólkach .
Nie polecam firmy i ostrzegam. Pozdrawiam
Anna Wal
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 09:15

Re: Agencja Pośrednictwa Pracy Matt-Job

Post autor: Anna Wal »

Może ktoś wrócił i napisze coś na świeżo !!!!!
ODPOWIEDZ