Dobry okulista dla dziecka

Wydarzenia i komentarze z Jasła
ana818
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 18 maja 2009, 20:54

Dobry okulista dla dziecka

Post autor: ana818 »

Witam,
Proszę o Wasze opinie na temat jasielskich okulistów. Mam 2 letniego synka i potrzebuje konsultacji okultystycznej. Nie wiem do kogo się wybrać. Proszę o rade.
Z góry dziękuję :)
dragon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 202
Rejestracja: 19 lutego 2010, 22:29

Re: Dobry okulista dla dziecka

Post autor: dragon »

W Jaśle? No nie wiem ... tu chyba nie mają żadnego sprzętu. Ja jeżdżę do Krosna - polecam Pana doktora Bąka i Panią doktor Czerwonkę.
The Nun

Re: Dobry okulista dla dziecka

Post autor: The Nun »

Oj nie zgadzam się z wypowiedzią powyżej. Mamy w Jaśle bardzo dobrą okulistkę, która swój gabinet ma na ul. Kołłątaja, na przeciwko parku (za sklepem optycznym - trzeba wejść do tego sklepu i dalej są drzwi do poczekalni). Mowa oczywiście o p.Jolancie Mazan.
Zwróciłam się do niej po pomoc ze swoją 6 miesięczną córką, i to była jedyna okulistka w Jaśle, która skutecznie wyleczyła moje dziecko.
13 446 55 55 - pod tym numerem się zarejestrujesz. Wizyta jest płatna, jednak warto.
jartys

Re: Dobry okulista dla dziecka

Post autor: jartys »

Równie dobra i przede wszystkim mająca odpowiednie podejście do dzieci (bardzo miła i uprzejma) jest Pani Agata Kawałek mająca gabinet na ul. Jana Pawła II, przed Lidlem w przychodni Chir-Med, telefon do gabinetu 13 4480706.
edunia
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 1 marca 2010, 23:20

Re: Dobry okulista dla dziecka

Post autor: edunia »

Rewelacyjny okulista w Krośnie dr Brymerski. Polecam.
dragon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 202
Rejestracja: 19 lutego 2010, 22:29

Re: Dobry okulista dla dziecka

Post autor: dragon »

Do The nun: Nie zgadzasz się z moją opinią ... pewno masz rację ... Podaj mi tylko proszę namiar na gabinet okulistyczny w Jaśle, w którym robi się podstawowe badanie okulistyczne jakim jest badanie pola widzenia. Chętnie skorzystam z takiej informacji, bo wole zrobić takie badanie w na miejscu, a nie dojeżdżać do Krosna. Będę bardzo wdzięczna i zapłacę każdą cenę.
ana818
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 18 maja 2009, 20:54

Re: Dobry okulista dla dziecka

Post autor: ana818 »

Witam,
Bardzo dziękuję za wszystkie posty, :) Czyli jednak można znaleźć w Jaśle dobrego okulistę. Pozdrawiam
toszi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 21 lipca 2007, 11:37
Lokalizacja: Jasło

Re: Dobry okulista dla dziecka

Post autor: toszi »

Dr Mazan robi badanie pola widzenia. Sama robiłam u niej takie badanie.
jartys

Re: Dobry okulista dla dziecka

Post autor: jartys »

Nie tylko Pani Mazan robi takie badanie, Pani Kawałek też. I nie wiem, czy Pan Świstak czasem tego nie robi.
matiking3
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 19 marca 2010, 18:33

Re: Dobry okulista dla dziecka

Post autor: matiking3 »

Pani doktor A.Kawałek
wiolago
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 2 stycznia 2011, 14:02

Re: Dobry okulista dla dziecka

Post autor: wiolago »

The Nun pisze:Oj nie zgadzam się z wypowiedzią powyżej. Mamy w Jaśle bardzo dobrą okulistkę, która swój gabinet ma na ul. Kołłątaja, na przeciwko parku (za sklepem optycznym - trzeba wejść do tego sklepu i dalej są drzwi do poczekalni). Mowa oczywiście o p.Jolancie Mazan.
Zwróciłam się do niej po pomoc ze swoją 6 miesięczną córką, i to była jedyna okulistka w Jaśle, która skutecznie wyleczyła moje dziecko.
13 446 55 55 - pod tym numerem się zarejestrujesz. Wizyta jest płatna, jednak warto.


Witam. Mam pytanie czy któraś z osób, które były u Doktor Mazan wiedza ile kosztuje wizyta prywatnie bo na fundusz trzeba czekać pół roku. Bardzo prosze o odp.
małaczarna
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 31 stycznia 2011, 09:40

Re: Dobry okulista dla dziecka

Post autor: małaczarna »

Jak najbardziej Pani Dr Kawałek i Pani dr Mazan.Prywatnie wizyta kosztuje 30-50 zł.
The Nun

Re: Dobry okulista dla dziecka

Post autor: The Nun »

Byłam ponad rok temu. Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale zapłaciłam ok.40zł. U dr Mazan oczywiście. Bardzo sympatyczna kobieta. Ma podejście do malucha.
kbolek194
Guru
Guru
Posty: 198
Rejestracja: 15 lutego 2010, 17:16

Re: Dobry okulista dla dziecka

Post autor: kbolek194 »

Ja również polecam Panią Mazan. Byłam u niej z dzieckiem, które miało wtedy pół roku i bardzo miło przebiegła wizyta. Ma dobre podejście do dzieci no i konkretnie odpowiada na pytania. :)
Awatar użytkownika
pocachontas84
Guru
Guru
Posty: 133
Rejestracja: 8 października 2010, 15:56

Re: Dobry okulista dla dziecka

Post autor: pocachontas84 »

ana818 pisze:Witam,
Proszę o Wasze opinie na temat jasielskich okulistów. Mam 2 letniego synka i potrzebuje konsultacji okultystycznej. Nie wiem do kogo się wybrać. Proszę o rade.
Z góry dziękuję :)
ja byłam u dr.Szprucińskiej z moim dzieckiem gdyz miał zapalenie oka i powiem ,ze Pani doktor bardzo sympatyczna dla dzieci(przynajmniej w naszym przypadku)
jednak kiedy mój syn dostał kolejnego zapalenia oka( nie zdarza sie to często- w okresie 6 lat miał 2 razy) wtedy udalismy sie do dr.Świstaka.Mimo iż nie byliśmy rejestrowani Pan Doktor bez problemu nas przyjął i szeregu rożnych badań w gabinecie zapisał kropelki po czym kazał przyjśc na kontrol,choc oczywiscie jesliby nie przechodziło to kazał przyjsc natychmiast na wizyte.Więc widać ,że mu zależy :) Jednakże jesli chodzi o jakiekolwiek przewlekłe leczenie to nie mogę polecic zadnego okulistę ,gdyz nie doświadczyłam...Wiadomo niewiele mozna powiedziec po jednej wizycie.Za to mój 6 letni syn ma przewlekłe problemy z uszami...ale to nie w tym temacie :zalamany:
ODPOWIEDZ