Praca!!! Gdzie szukać?

Wydarzenia i komentarze z Jasła
[email protected]
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 8 sierpnia 2011, 13:00

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: [email protected] »

moze ktos wie jakie sa teraz aktualne oferty??
rps1990
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 3 kwietnia 2011, 19:53

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: rps1990 »

przepraszam ale tu pewnie bedzie szybciej.. nie wiecie gdzieś jakiejkolwiek pracy za granicą bez znajomości jezyka? prosze o kontakt gg 7378002 lub sms 507686600 a ja oddzwonie.pozdrawiam
Awatar użytkownika
martunialla
Guru
Guru
Posty: 176
Rejestracja: 24 lipca 2011, 16:56

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: martunialla »

Hmm, bez znajomosci jezyka to raczej ciezko....moze zapiszesz sie najpierw na jakis kurs i troszke podszkolisz angielski badz niemiecki, zawsze sie cos nauczysz a i papier sie przyda...
Awatar użytkownika
luki666
VIP
VIP
Posty: 697
Rejestracja: 5 czerwca 2010, 23:49
Lokalizacja: okolice Jasla

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: luki666 »

rps1990 pisze:przepraszam ale tu pewnie bedzie szybciej.. nie wiecie gdzieś jakiejkolwiek pracy za granicą bez znajomości jezyka? prosze o kontakt gg 7378002 lub sms 507686600 a ja oddzwonie.pozdrawiam
to tylko zbiory :hyhy: musisz szukac na stronach z praca za granica ,jest tego sporo ,mozesz tez zobaczyc na rozne fora zwiazane z praca za granica,czesto mozna cos znalesc
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: obiektywnyObserwator »

Luki nie znalesc tylko jeśli już to znaleźć przez Z z kreseczką a nie S :hyhy:
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: antykieckowy »

rps1990 pisze:przepraszam ale tu pewnie bedzie szybciej.. nie wiecie gdzieś jakiejkolwiek pracy za granicą bez znajomości jezyka? prosze o kontakt gg 7378002 lub sms 507686600 a ja oddzwonie.pozdrawiam
Czasem w PUPie organizują takie wyjazdy na zbiory do Francji, Włoch itd, ale tylko w sezonie. Spytać nie zaszkodzi.
rps1990
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 3 kwietnia 2011, 19:53

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: rps1990 »

Dzięki za wszystko;] Jeżeli by ktoś gdzieś jakieś coś wiedział to proszę o kontakt.pozdrawiam;]
ulkka21
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 21 grudnia 2011, 21:55

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: ulkka21 »

a ja wiem , ze w Jasle normalnej roboty bez znajomosci nie znajdziesz, jak pojawi sie w ogłoszeniach ze dam prace jako sprzedawca to w ciagu paru dni jest poza 4 tysiaca wejsc, porazka...
Awatar użytkownika
luki666
VIP
VIP
Posty: 697
Rejestracja: 5 czerwca 2010, 23:49
Lokalizacja: okolice Jasla

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: luki666 »

obiektywnyObserwator pisze:Luki nie znalesc tylko jeśli już to znaleźć przez Z z kreseczką a nie S :hyhy:

no popacz a jednak zrozómialez co napisalem :P
kingsofleon
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 20 stycznia 2011, 09:20

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: kingsofleon »

ulkka21 pisze:a ja wiem , ze w Jasle normalnej roboty bez znajomosci nie znajdziesz, jak pojawi sie w ogłoszeniach ze dam prace jako sprzedawca to w ciagu paru dni jest poza 4 tysiaca wejsc, porazka...
A co rozumiesz przez normalną robotę? Kto może niech przeprowadza się do większych miast. Dziwi mnie, że masa młodych ludzi usilnie stara się zostać w Jaśle, chociaż mogliby pracę znaleźć w większych miastach. Może dla niektórych ciężko opuścić rodzinny dom, ale wyjazd do innego miasta to nie koniec świata, a sporo jest ludzi bez zobowiązań, których niewiele w Jaśle trzyma. Zresztą na weekend zawsze można wrócić, jak komuś się tęskni.
Mark
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 25 stycznia 2012, 20:08

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: Mark »

Ciężko jest znaleźć pracę w Jaśle niestety większość jest po znajomości. Niestety ja pracuje za granicą zarabiam parę tysięcy, ale są minusy bo człowiek na wyjeździe , a wiadomo wszędzie dobrze , a w domu najlepiej . Za granicą też nie jest łatwo bo trzeba być w czymś dobrym to znaczy: dobrym spawaczem lub budowlańcem bądź innego rodzaju fachowcem , ale naprawdę fachowcem i trafić na odpowiednich ludzi po prostu trzeba mieć szczęście jak w różnych sferach życia. Pozdrowienia dla szukających pracy
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: krolik »

Kto ma plecy ten zawsze znajdzie prace.
asia77
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 248
Rejestracja: 2 września 2011, 14:38

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: asia77 »

Jest praca u turka w kebabie. Jak byk wisi ogłoszenie na szybie. Czasami trzeba tylko minimum wysiłku i porozglądać się a nie czekać aż samo przyjdzie do domu.
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: ananasek »

asia77 pisze:Jest praca u turka w kebabie. Jak byk wisi ogłoszenie na szybie. Czasami trzeba tylko minimum wysiłku i porozglądać się a nie czekać aż samo przyjdzie do domu.

Najdłużej laska tam chyba z 3 dni wytrzymała :rotfl: to ogłoszenie ciągle tam wisi.
wojteek3
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 8 września 2009, 20:50

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: wojteek3 »

Szukają obrotnej dziewczyny :hyhy:
ODPOWIEDZ