Gdzie wyjechać na długi weekend?

Wydarzenia i komentarze z Jasła
xavier472
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 9 kwietnia 2016, 23:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gdzie wyjechać na długi weekend?

Post autor: xavier472 »

Widzę dwa różne zdania. Moja opinia na temat Zakopanego jest neutralna.
Alex7
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 26 marca 2016, 21:13

Re: Gdzie wyjechać na długi weekend?

Post autor: Alex7 »

czaro990 pisze:Zakopane jest piękne!
Również polecam góry! Bardzo lubię :serce: robić zdjęcia pięknych widoków :super:
karol83
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 11 stycznia 2014, 21:27

Re: Gdzie wyjechać na długi weekend?

Post autor: karol83 »

Wszystkim ceniącym luksus i nowoczesność na pewno spodoba się Bacówka Radawa . Jest to nowy obiekt, który oferuje wiele ciekawych rozwiązań. Jest tam sporo różnych zabiegów SPA, basen oraz świetne jedzenie. Poza tym obsługa jest na wysokim poziomie, a to jest duży plus. Można tam odpocząć.
ruda33
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 254
Rejestracja: 9 grudnia 2012, 11:31

Re: Gdzie wyjechać na długi weekend?

Post autor: ruda33 »

Viola nie urządzaj tu reklamy nikogo nie obchodzi twoja kasa bo mnie jakby nie bylo stać nawyjazd to bym nigdzie nie jechała a pożyczki bym nie brała żeby się pokazać .Pozdrawiam .
Gosia_
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2016, 11:37

Re: Gdzie wyjechać na długi weekend?

Post autor: Gosia_ »

Polecam Kraków :) Mnóstwo miejsc do zobaczenia. Nie tylko w samym mieście, ale warto też okolicę pozwiedzać, np. Jurę Krakowsko-Częstochowską. Jakby ktoś szukał noclegu, to warto sprawdzić trzygwiazdkowy Q Hotel Kraków. Świetna "baza" wypadowa, zwłaszcza właśnie na wycieczki na północ od Krakowa.
kjkj
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 29 marca 2017, 23:08

Re: Gdzie wyjechać na długi weekend?

Post autor: kjkj »

Bieszczady polecam. Można pochodzić po pięknych szlakach. Obowiązkowo Bukowe Berdo, Tarnica, czy Połonina Wetlińska. Warto zajrzeć też do miejscowości Muczne gdzie można zobaczyć naturalnie żyjące żubry.
Awatar użytkownika
Maciek77
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 3 listopada 2015, 10:58

Re: Gdzie wyjechać na długi weekend?

Post autor: Maciek77 »

Też polecam Bieszczady. Spokojnie, trochę dziko i bardzo pięknie :)
Omi
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 25 stycznia 2017, 12:18

Re: Gdzie wyjechać na długi weekend?

Post autor: Omi »

Maciek77 pisze:Też polecam Bieszczady.
Ja jadę, bardziej do roboty, bo muszę chałupkę odpakować po zimie, ale potwierdzam, cicho spokojnie, natura idealnie na wypoczynek. Byle zimy nie było, bo będą nici z długiego weekendu.
koniaks
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 16 maja 2017, 14:39

Re: Gdzie wyjechać na długi weekend?

Post autor: koniaks »

Zielona Polana w Łączkach, Bieszczady. W zasadzie dostaniecie tam wszystko - basen, kort, własną plażę nad Sanem, boiska, plac zabaw, mini klub, mini kino, góralskie chaty i swojskie jadło. A przy okazji zorganizują wam spływ kajakowy, wyprawę w góry, kulig i wiele innych tematów. Jeśli zwrócicie uwagę na cenę i fakt, że dzieci do lat 4 zabieracie całkowicie za darmo, to jeszcze pozytywnie się uśmiechniecie.
okoucho
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 11 października 2016, 16:14

Re: Gdzie wyjechać na długi weekend?

Post autor: okoucho »

Nigdzie.
Długi week to najgorszy termin na wyjazd. Masakra na drogach, w miejscu docelowym jak w ulu.
Temat nie dotyczy tylko Polski. Slowacja, Węgry, masakra, wszędzie Polacy, tłumy na basenach, w atrakcyjnych miejscach.
Moim zdaniem lepiej wziąć dzień urlopu w zwykły tydzień /poniedziałek lub piątek/ i zrobić sobie długi weekend.
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Gdzie wyjechać na długi weekend?

Post autor: kamil3 »

do zakopanego :D najlepiej :D
muaha
Obyty
Obyty
Posty: 51
Rejestracja: 10 stycznia 2017, 16:17

Re: Gdzie wyjechać na długi weekend?

Post autor: muaha »

No tam to na pewno będą tlumy. Wolę mniej oblegane miejscowości. Jeśli o góry chodzi to bardzo fajny jest Ustroń. Glowy nie dam, ale wydaje mi się, że sun&snow mają tam jeszcze wolne apartamenty, a do tego jeszcze zniżkę -15% na weekend majowo-czerwcowy.
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: Gdzie wyjechać na długi weekend?

Post autor: asterka »

ja proponuję wypad na Folusz, rewelacja polecam po drodze można zjeść pysznego pstrąga na stawach w Dębowcu i jeśli zmęczy nas podróż na Folusz tam też można poprawić pstrągiem.Popływać rowerkiem wodnym na pięknym stawie u pana na Foluszu,można też zjeść lody . Proponuję też odwiedzić w drodze powrotnej Biedronkę w Dębowcu.
Beniulek123
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 13 czerwca 2018, 14:59

Re: Gdzie wyjechać na długi weekend?

Post autor: Beniulek123 »

Ja na takie kilkudniowe wyjazdy polecam odwiedzić Kraków ;) Dużo ciekawych zabytków architektonicznych, muzeów, domów kultury i przede wszystkim ciekawe wydarzenia na Rynku Głównym czy żydowskim Kazimierzu ;)
ja-nina87
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 13 sierpnia 2018, 11:43

Re: Gdzie wyjechać na długi weekend?

Post autor: ja-nina87 »

Zależy jak długi ten weekend ma być. Ale tak w najbliższej okolicy to można wyjechać do Sanoka, Krynicy Zdrój, Nowego Sącza, albo gdzieś w mniej zaludnione miejsca przy granicy polsko - słowackiej.
ODPOWIEDZ