Gdzie wyjechać na długi weekend?

Wydarzenia i komentarze z Jasła

Moderatorzy: hanka, paul_proteus

Re: Gdzie wyjechać na długi weekend?

Postprzez Magladenka » 27 maja 2013, 14:48

Jeśli macie czas, to jedźcie sobie do Puszczy Białowieskiej. Piękne tereny, piękne okolice. Mam namiary na fajne domki w Białowieży i na dobrego przewodnika po Puszczy.
Magladenka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez celina32 » 29 października 2013, 13:47

A może warto byłoby wyskoczyć do jednego z miast Europejskich? :) Na przykład do Berlina? Zwiedziłam to miasto rok temu i chętnie bym tam jeszcze raz pojechała. W wiecie może gdzie dobrze jest zarezerwować sobie hotel? W tym miejscu: http://www.accorhotels.com/hotel-direct ... berlin.htm Bardzo dobra grupa hotelowa. Obiekty ładne, zadbane i w centrum miasta.
celina32
Guru
Guru

Postprzez Pantomasz » 28 listopada 2013, 11:17

Tydzień temu wróciłem z Kościeliska. Bardzo piękne miejsce, krajobrazy robią wrażenie o każdej porze roku, również jesienią. Zresztą nasze, polskie góry zawsze były dla mnie niezastąpione, także polecam te właśnie okolice: malownicze, charakteryzujące się pyszną, regionalną kuchnią, obfitujące w setki przyjaznych dla gościa schronisk, kwater i hotelików. W tym roku spędziliśmy z żoną 4 dni w Ośrodku Szkoleniowo- Wypoczynkowym Marymont SGGW. Początkowo szukaliśmy noclegu w ofertach kwatery i apartamenty Zakopane, ale jak była przystępna cena, to już zajęte, co najmniej do nowego roku, a przecież Kościelisko to „rzut beretem” od Zakopanego, więc postanowiliśmy tutaj. Obiekt wyjątkowo klimatyczny. Zresztą zobaczcie sami http://www.marymont-sggw.pl/. Zarezerwowaliśmy pokój o podwyższonym standardzie, rzeczywiście okazał się dość luksusowy i co najważniejsze nienagannie czysty i zadbany. Obsługa zawsze uśmiechnięta, skora do rozmowy, dyskretna i jednocześnie nie ignorująca gości. Wypocząłem za wszystkie czasy, a jeśli okaże się, że nie, znów tam przyjadę :)
Pantomasz
Debiutant
Debiutant

Postprzez emilia1 » 30 stycznia 2014, 12:55

Ma ktoś informację na temat Bardejowa tzn.czy jest tam obecnie po co jechać na kilka dni kiedyś podobno były tam fajne baseny
emilia1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez stokrotka99 » 30 stycznia 2014, 13:04

polecam wypad do cisnej..na przejążdzke kolejką wąskotorową z dzieciakami.będą w niebo wzięte
stokrotka99
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez emilia1 » 30 stycznia 2014, 13:19

stokrotka99 napisał(a):polecam wypad do cisnej..na przejążdzke kolejką wąskotorową z dzieciakami.będą w niebo wzięte

Wto nie wątpię :) ale szukam czegoś na luty więc kolejka raczej odpada
emilia1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez pemo » 20 marca 2014, 12:12

hmm ja wybieram sie na wakacjach tylko niewiem na ktory weekend do tatralandii był tam ktos moze coś polecić i czy wogole jest tam co robić jesli chodzi o imprezy itp. jak ktos chetny to zapraszam wiecej osob do wspolpracy wyjazdowej hehe:-)
pemo
Obyty
Obyty

Postprzez kaczor33 » 21 marca 2014, 13:25

Ja polecam wyjazd do Białki Tatrzańskiej na termy mowa oczywiście o saonarium gdzie obowiązuje strefa nagości( do saun wchodzimy nago) nie chodzi mi bynajmniej o to ale o szereg saun w których od godziny 16 zaczynają się seanse z różnego rodzaju zapachami potem leżaczek i totalne wyciszenie. Nigdzie i nigdy tak nie odpocząłem jak tam od zgiełku ganiani dnia codziennego
kaczor33
Początkujący
Początkujący

Postprzez ewa666 » 15 lipca 2014, 16:43

Na długi weekend proponuje zwiedzić miasta polskie .Daleko wyjeżdżając tracimy czas na dojazd .Może Poznań czytałam że można w tym mieście wiele zwiedzić ,jak również tanio przenocować w hotelu Nest Poznań http://nest.poznan.pl/.Znajduje się w centrum na Grodziskiej 117 wiec wszędzie spacerując dotrzecie .
ewa666
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez celi » 16 lipca 2014, 07:06

Witam,
Widzę że nikt nie pisze o Odrzykoniu k. Krosna, z ruinami zamku Kamieniec który został uwieczniony w "Zemście" Fredry, byłam tam parę lat temu, choć może raczej jest to wycieczka jednodniowa :)
celi
Debiutant
Debiutant

Postprzez Kamill » 21 lipca 2014, 21:33

Mogę polecić gospodarstwo "Potoczek" http://www.potoczek.plfajne miejsce Beskidzie Małym nieopodal Krakowa,
około godzinę jazdy od aglomeracji śląskiej. Jest tam bardzo dużo atrakcji między innymi
wiele zabytków klasy zerowej w bardzo bliskim sąsiedztwie, wspaniałe trasy na wycieczki
rowerowe a także po sąsiedzku znajduje się Ekocentrum ICPPC - pierwsza w Polsce placówka
edukacyjno-pokazowa poświęconą ekologicznym technologiom oraz zdrowemu stylowi życia.
Tak więc atrakcji jest co nie miara, śmiało można się tam wybrać :)
Kamill
Debiutant
Debiutant

Postprzez 10tolek » 28 lipca 2014, 19:59

W weekend majowy wraz z przyjaciółmi płynąłem problem do szwecji http://www.stenaline.pl/do-szwecji. Stenaline zorganizowało taką wycieczkę objazdową po Szwecji. Przygoda niezapomniana. Moim zdaniem warto przeanalizować tym bardziej, że ceny są coraz bardziej atrakcyjne. A przed nami kolejny dłuższy weekend, ale sierpniowy. polecam
10tolek
Debiutant
Debiutant

Postprzez Tish » 8 sierpnia 2014, 11:32

Lubię promy, ale ja akurat pływam z Unity Line. :) Porównując lepiej się z nimi czuję.

A macie już plany na weekend sierpniowy? Mnie strasznie kuszą te lunaparki, o których wspominałam w innym wątku. :)
Tish
Obyty
Obyty

Postprzez chłop ze wsi » 8 sierpnia 2014, 12:48

wszędzie byle z daleka od Miasta Piwa ;) :D
chłop ze wsi
Obyty
Obyty

Postprzez Rafalski » 17 października 2014, 15:25

Na wyjazdy weekendowe dorzucam propozycję z Karkonoszy - Świeradów Zdrój. Na pewno trzeba tam skorzystać z kolei gondolowej i odwiedzić dom zdrojowy. Poza tym jak jeżdżę w te tereny to zatrzymuję się w pensjonacie Malwa http://www.pensjonat-malwa.pl/. Obiekt położony w ładnym miejscu. Z dala od zgiełku miasta, a zarazem wszędzie blisko. Mi odpowiada to, że oferują pakiety i można taniej spędzić kilka dni w tej urokliwej miejscowości.
Rafalski
Debiutant
Debiutant

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze miasto