Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Wydarzenia i komentarze z Jasła
norest
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 22 kwietnia 2013, 10:46

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: norest »

Ja wymieniam tylko na kantor.alior.pl - najbardziej się opłaca i spread jest 2.5 gr. na euro.
Ściemą są stacjonarne kantory, gdzie spready to 10 gr. - złodziejstwo :)
darkonel
Guru
Guru
Posty: 150
Rejestracja: 18 lipca 2010, 19:58

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: darkonel »

Blanka pisze:
wieśniak pisze:
MartaKorzeń pisze:Tak też mi się wydaje że to jest chore.Bo chodzi o opinie a nie o autoreklame !!!! Wystarczy sprawdzić to na twoim przykładzie.Niech każdy kto to ewentualnie czyta odpowie sobie z pamięci jaki numer budynku ma Keks w Rynku w Jaśle lub Pałacyk Ślubów w Błażkowej i będzie wiedział o co mi chodzi.Bo sytuacja dotyczy wszystkich forów.
"Autoreklama" ? hahaha a co to takiego ? chyba się pojęcia pomyliły co :hyhy:
Autoreklama jest to sobosób zarklamaowania Siebie w różnych postaciach np . poprzez relkamowanie swojej osoby , poprzez reklamaowania swojej firmy . Czyli reklamowanie wszystkiego co jest z Tobą związane ;D
Ciekawe jak odpowiadaliby ankietowani na pytanie: co to jest autodiagnostyka, i jaki odsetek zapytanych odpowiedziałby prawidłowo
rogulskaona
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 24 października 2013, 09:35

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: rogulskaona »

Każdy kto ewentualnie zechce coś sprzedać kantorowi internetowemu,czyli de facto przelać na czyjeś konto swoje pieniądze powinien przynajmniej wiedzieć,że robi to tylko na swoje ryzyko.Ja osobiście nie znam nikogo kto wyślę powiedzmy 1000 euro nieznanej firmie na jej konto i spokojnie będzie czekał czy mu prześlą za to równowartość polskich czy nie.Gdyby coś się stało pomijając hackerów - złodziei lub np. kantor internetowy (w większości spółki z.o.o.) upadł nikt za to nie odpowiada.Mówił mi o tym kolega który pracował trzy miesiące w jednym z takich kantorów.Mówił też ,że to że ludzie sprzedają tam to tylko ich reklama naprawdę obroty są bardzo małe. A na każdym forum są ludzie pracujący w kantorach internetowych,którzy mają za zadanie ich wychwalanie (o wspaniałych obrotach,cenach). Ostatnio dostałam np.maila,że podnieśli cenę walut 0 65 % !!!!Ukrywają też fakt,że co prawda kantor nie pobiera prowizji od przelewu,ale jeśli jest przesył pomiędzy różnymi bankami to jest traktowany jako przesył zagraniczny i pobiera pobiera słoną prowizję !!!! Dlatego ludzie trzymają pewnie stacjonarnych kantorów bo pewniejsze i tak naprawdę lepiej płacą,a prawdopodobieństwo straty gotówki w porównaniu do internetu jest zerowe.
marke
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 17 czerwca 2013, 01:22

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: marke »

Z kantorów internetowych korzystam i polecam, nie mam żadnych powodów do obaw w kwestii bezpieczeństwa. Więcej na ich temat można się dowiedzieć np. ze strony porównywarki kantorów online StrefaWalut - są tam opinie, aktualne kursy, informacje o ofercie, wyjaśnienia, jak działają e-kantory
eter
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 27 lutego 2010, 14:04

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: eter »

A jaka jest różnica pomiędzy kantorami stacjonarnymi a internetowymi np. w przypadku euro w sprzedaży
karoluch25
Guru
Guru
Posty: 109
Rejestracja: 15 czerwca 2012, 16:21

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: karoluch25 »

Ja walutę wymieniam w Rzeszowie. Można na np. 1 dolarze zyskać 4 gr.co przy większej sumie robi sporą różnicę.
Poroglus
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 29 czerwca 2014, 00:02

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: Poroglus »

Popieram kolegę wyżej. Amronet jest najlepszą opcją - i finansowo i w kwestii zaufania. Na innych kantorach raczej bym nie polegał...
nik89
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 8 lipca 2014, 16:18

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: nik89 »

Najlepszy kantor na ul. Igielnej
lilianna22
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 8 lipca 2014, 18:55

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: lilianna22 »

Ja też uważam,że kantor na ul.Igielnej 15 jest najlepszym wyborem.Sprzedaje tam dosyć często i wiem że to nie tylko moje zdanie bo kantor jest generalnie bardzo znany i popularny.
Awatar użytkownika
Wojtq
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 23:54

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: Wojtq »

Wymiany walut w kantorach i bankach idą do lamusa. Jeśli masz jakieś drobne do zamiany to zamieniaj śmiało. Lecz jeśli w grę wchodzi paręset lub parę tysięcy to polecam najlepszy kantor online. Żaden kantor ani bank takiego kursu nie zaoferuje. Powód? Ów kantor online nie pobiera durnych opłat jak banki, które mają wpływ na finalny kurs.
Nie jest to żaden przekręt. Sprawdzone wielokrotnie przez znajomych.
Dla przykładu na zamianie 1000 Euro można zaoszczędzić ok. 200zł. 1000 Funtów to już oszczędność rzędu 250zł.

transferwise
Foszer
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 4 sierpnia 2014, 10:04

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: Foszer »

Wbijajcie do Amronet. Nie ma się w ogóle nad czym zastanawiać - super kursy, a chyba kasa jest najważniejsza, nie?
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: borsuk 1.8 »

marain44 pisze:Dobre mam doświadczenia z takim kantorem jak Amronet. Dobre kursy, nowoczesne konto klienta, zabezpieczenia, przejrzysty kalkulator, także jak na dłoni widać ile można zyskać na danej wymianie.
Ile razy jeszcze wkleisz ten link
Wind
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 255
Rejestracja: 5 grudnia 2014, 13:15
Lokalizacja: jasło i okolice

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: Wind »

Obok placu Zwirki i Wigury w tej ciasnej uliczce..Super kantor.
Poomoccny
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 28 marca 2015, 09:45

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: Poomoccny »

Zapoznawałem się kiedyś z tymi "konkurencyjnymi" cenami w "kantorach" internetowych i w rzeczywistości nie są wcale takie konkurencyjne dla kantorów stacjonarnych, ilekroć sprawdzałem ile płacą w internecie, a co mi oferowali w Jaśle, to sprzedałem dużą sumę w kantorze stacjonarnym z ponad dwu groszowym zyskiem. Znajomy sprzedawał kiedyś w kantorze cinkciarz.pl w internecie z czystej ciekawości, dostał pewien kurs, ale zapomnieli wspomnieć o opłatach za przelewy co wyniosło ok 20zł na transakcji, czyli ok 5% sumy którą akurat wymieniał. W kantorach stacjonarnych w zależności od aktualnych kursów, można uzyskać od kilku do nawet kilkunastu groszy wyższą. I co najważniejsze można ceny negocjować w przeciwieństwie do tych internetowych. Zamieniam większe sumy co miesiąc średnio i nie zamienię stacjonarnego kantoru na internetowy, co oczywiście polecam pozostałym. Pozdrawiam
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: CYNGIEL »

Założenie konta walutowego nic nie kosztuje.Sprzedaż w kantorze internetowym jest najbardziej opłacalna .
ODPOWIEDZ