Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Wydarzenia i komentarze z Jasła

Moderatorzy: hanka, paul_proteus

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Postprzez nobark » 27 listopada 2012, 12:21

Kantory internetowe to ŚCIEMA !!!!! Okazało się pózniej ,że o wiele drożej bym sprzedał w normalnym kantorze.Prawie wszystkie wpisy o internetowych kantorach są reklamą.OPRÓCZ TEGO ZA PRZELANIE Z MOJEGO KONTA 150 EURO POBRANO W BANKU PRAWIE 12 ZŁOTYCH (NAJPIERW ZA PRZELANIE NA INNE KONTO EURO,A
POŻNIEJ CHYBA ZA PRZELANIE ZŁOTÓWEK).
ZROBIŁEM INTERES ŻYCIA.DLACZEGO NIKT NIE MÓWI O TYCH PROWIZJACH !!!!
nobark
Debiutant
Debiutant

Postprzez Limona » 27 listopada 2012, 19:49

freeq144 napisał(a):uliczka od rynku do placu żwirki w sklepie z agd

Też polecam ten kantor :-)
Limona
Weteran
Weteran

Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Postprzez vinion » 28 listopada 2012, 10:58

Ja zdecydowanie polecam kantor w Jaśle na ul. Igielnej naprzeciwko motoryzacyjnego u pana Mariusza
vinion
Debiutant
Debiutant

Postprzez wojasxxx » 28 listopada 2012, 12:39

Tylko Pan Mariusz albo Pani Edytka:)
wojasxxx
Guru
Guru

Postprzez marke » 17 czerwca 2013, 01:27

Jeżeli szukacie dobrych kantorów w Jaśle - polecam te z listy strefawalut.pl/kantory/jaslo
marke
Debiutant
Debiutant

Postprzez norest » 17 czerwca 2013, 09:16

Ja wymieniam tylko na kantor.alior.pl - najbardziej się opłaca i spread jest 2.5 gr. na euro.
Ściemą są stacjonarne kantory, gdzie spready to 10 gr. - złodziejstwo :)
norest
Debiutant
Debiutant

Postprzez darkonel » 17 czerwca 2013, 17:17

Blanka napisał(a):
wieśniak napisał(a):
MartaKorzeń napisał(a):Tak też mi się wydaje że to jest chore.Bo chodzi o opinie a nie o autoreklame !!!! Wystarczy sprawdzić to na twoim przykładzie.Niech każdy kto to ewentualnie czyta odpowie sobie z pamięci jaki numer budynku ma Keks w Rynku w Jaśle lub Pałacyk Ślubów w Błażkowej i będzie wiedział o co mi chodzi.Bo sytuacja dotyczy wszystkich forów.

"Autoreklama" ? hahaha a co to takiego ? chyba się pojęcia pomyliły co :hyhy:

Autoreklama jest to sobosób zarklamaowania Siebie w różnych postaciach np . poprzez relkamowanie swojej osoby , poprzez reklamaowania swojej firmy . Czyli reklamowanie wszystkiego co jest z Tobą związane ;D

Ciekawe jak odpowiadaliby ankietowani na pytanie: co to jest autodiagnostyka, i jaki odsetek zapytanych odpowiedziałby prawidłowo
darkonel
Guru
Guru

Postprzez Pantomasz » 12 października 2013, 11:11

Skoro dyskusja zeszła na kantory internetowe, dodam od siebie: są takie, które działają uczciwie i oferują klientom korzystne warunki. Osobiście korzystam z http://www.amronet.pl/ . W ogóle nie płaci się tutaj spreadów, prowizja jest niska (0,2%), żadnych dodatkowych kosztów :) Platforma działa bardzo sprawnie, jest czytelna i łatwa w obsłudze. Do każdej transakcji dostaje powiadomienie SMS i mam wgląd w historię. Zamieszczony w serwisie kalkulator pozwala natomiast dokładnie wyliczyć wszystko, zanim podejmie się decyzję.
Pantomasz
Debiutant
Debiutant

Postprzez rogulskaona » 24 października 2013, 10:41

Każdy kto ewentualnie zechce coś sprzedać kantorowi internetowemu,czyli de facto przelać na czyjeś konto swoje pieniądze powinien przynajmniej wiedzieć,że robi to tylko na swoje ryzyko.Ja osobiście nie znam nikogo kto wyślę powiedzmy 1000 euro nieznanej firmie na jej konto i spokojnie będzie czekał czy mu prześlą za to równowartość polskich czy nie.Gdyby coś się stało pomijając hackerów - złodziei lub np. kantor internetowy (w większości spółki z.o.o.) upadł nikt za to nie odpowiada.Mówił mi o tym kolega który pracował trzy miesiące w jednym z takich kantorów.Mówił też ,że to że ludzie sprzedają tam to tylko ich reklama naprawdę obroty są bardzo małe. A na każdym forum są ludzie pracujący w kantorach internetowych,którzy mają za zadanie ich wychwalanie (o wspaniałych obrotach,cenach). Ostatnio dostałam np.maila,że podnieśli cenę walut 0 65 % !!!!Ukrywają też fakt,że co prawda kantor nie pobiera prowizji od przelewu,ale jeśli jest przesył pomiędzy różnymi bankami to jest traktowany jako przesył zagraniczny i pobiera pobiera słoną prowizję !!!! Dlatego ludzie trzymają pewnie stacjonarnych kantorów bo pewniejsze i tak naprawdę lepiej płacą,a prawdopodobieństwo straty gotówki w porównaniu do internetu jest zerowe.
rogulskaona
Debiutant
Debiutant

Postprzez Pantomasz » 31 października 2013, 11:53

Tak naprawdę wszystko zależy od e-kantoru czy platformy jaką się wybierze. Osobiści naprawdę jestem zadowolony z usług http://www.amronet.pl/ . To uczciwy serwis, który nie koloryzuje. Pobiera prowizję, owszem, ale spreadu walutowego nie, dlatego też opłaca się wymieniać tutaj walutę, zwłaszcza wyższe kwoty, choć i przy niewielkich się oszczędza. Transakcja zrealizowana zostaje szybko i sprawnie. Zdecydowanie wolę więc przejść się do bankomatu, niżeli do tradycyjnego kantoru. Mam konto w Pekao, w związku z czym za przelewy nie płacę. :)
Pantomasz
Debiutant
Debiutant

Postprzez marke » 8 grudnia 2013, 17:49

Z kantorów internetowych korzystam i polecam, nie mam żadnych powodów do obaw w kwestii bezpieczeństwa. Więcej na ich temat można się dowiedzieć np. ze strony porównywarki kantorów online StrefaWalut - są tam opinie, aktualne kursy, informacje o ofercie, wyjaśnienia, jak działają e-kantory
marke
Debiutant
Debiutant

Postprzez eter » 8 grudnia 2013, 21:40

A jaka jest różnica pomiędzy kantorami stacjonarnymi a internetowymi np. w przypadku euro w sprzedaży
eter
Początkujący
Początkujący

Postprzez Pantomasz » 10 grudnia 2013, 13:30

Głównie taka, że można kupić lub sprzedać euro po korzystniejszym kursie. W www.amronet.pl można nawet zaproponować kurs własny- czyli taki po jakim klient godzi się nabyć albo sprzedać walutę. Kolejna ważna kwestia to spread. W większości e-kantorów jest on nieporównywalnie niższy niż w stacjonarnych placówkach, a niektóre platformy, choćby Amronet.pl w ogóle go nie pobierają. Jedyną opłatę stanowi prowizja, niewysoka, tylko 0,2%. No i wszystko odbywa się bezgotówkowo. Trzeba mieć konto walutowe, na które zostaną przekazane przewalutowane pieniądze. Moim zdaniem to bezpieczniejsze niż chodzenie z gotówką do kantoru.
Pantomasz
Debiutant
Debiutant

Postprzez erosek » 27 kwietnia 2014, 11:04

A czy ktoś z was wymieniał waluty w bankach? Patrzę sobie kursy tych popularnych walut w największych bankach: http://www.banki.pl/kursy_walut i muszę powiedzieć, że można trafić na takie kwiatki, ze bywają dużo niższe od tych spotykanych w co niektórych kantorach.
erosek
Guru
Guru

Postprzez karoluch25 » 27 kwietnia 2014, 12:21

Ja walutę wymieniam w Rzeszowie. Można na np. 1 dolarze zyskać 4 gr.co przy większej sumie robi sporą różnicę.
karoluch25
Guru
Guru

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze miasto