Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Wydarzenia i komentarze z Jasła

Moderatorzy: hanka, paul_proteus

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Postprzez Poroglus » 29 czerwca 2014, 00:03

Popieram kolegę wyżej. Amronet jest najlepszą opcją - i finansowo i w kwestii zaufania. Na innych kantorach raczej bym nie polegał...
Poroglus
Debiutant
Debiutant

Postprzez nik89 » 8 lipca 2014, 17:34

Najlepszy kantor na ul. Igielnej
nik89
Debiutant
Debiutant

Postprzez lilianna22 » 8 lipca 2014, 19:08

Ja też uważam,że kantor na ul.Igielnej 15 jest najlepszym wyborem.Sprzedaje tam dosyć często i wiem że to nie tylko moje zdanie bo kantor jest generalnie bardzo znany i popularny.
lilianna22
Debiutant
Debiutant

Postprzez Wojtq » 8 lipca 2014, 22:13

Wymiany walut w kantorach i bankach idą do lamusa. Jeśli masz jakieś drobne do zamiany to zamieniaj śmiało. Lecz jeśli w grę wchodzi paręset lub parę tysięcy to polecam najlepszy kantor online. Żaden kantor ani bank takiego kursu nie zaoferuje. Powód? Ów kantor online nie pobiera durnych opłat jak banki, które mają wpływ na finalny kurs.
Nie jest to żaden przekręt. Sprawdzone wielokrotnie przez znajomych.
Dla przykładu na zamianie 1000 Euro można zaoszczędzić ok. 200zł. 1000 Funtów to już oszczędność rzędu 250zł.

https://transferwise.com/
Wojtq
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez Foszer » 21 sierpnia 2014, 10:33

Wbijajcie do Amronet. Nie ma się w ogóle nad czym zastanawiać - super kursy, a chyba kasa jest najważniejsza, nie?
Foszer
Debiutant
Debiutant

Postprzez marain44 » 20 marca 2015, 11:33

Ja bym polecał kantor online jaki działa na stronie www.amronet.pl. Mają całkiem niezłe stawki w przypadku euro czy dolara chociażby. System jest bardzo przejrzysty, założenie konta i sama transakcja nie zajmuje dużo czasu.
marain44
Debiutant
Debiutant

Postprzez marain44 » 27 marca 2015, 16:17

Dobre mam doświadczenia z takim kantorem jak Amronet ( www.amronet.pl). Dobre kursy, nowoczesne konto klienta, zabezpieczenia, przejrzysty kalkulator, także jak na dłoni widać ile można zyskać na danej wymianie.
marain44
Debiutant
Debiutant

Postprzez borsuk 1.8 » 27 marca 2015, 22:24

marain44 napisał(a):Dobre mam doświadczenia z takim kantorem jak Amronet ( http://www.amronet.pl). Dobre kursy, nowoczesne konto klienta, zabezpieczenia, przejrzysty kalkulator, także jak na dłoni widać ile można zyskać na danej wymianie.

Ile razy jeszcze wkleisz ten link
borsuk 1.8
VIP
VIP

Postprzez Wind » 28 marca 2015, 00:00

Obok placu Zwirki i Wigury w tej ciasnej uliczce..Super kantor.
Wind
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez xavialo » 21 maja 2015, 13:00

Polecam - lista najlepszych kantorów w Jaśle. Lista zawiera wszystkie dane kontaktowe z mapką i wskazówkami dojazdu.
xavialo
Debiutant
Debiutant

Postprzez Poomoccny » 15 czerwca 2015, 17:06

Zapoznawałem się kiedyś z tymi "konkurencyjnymi" cenami w "kantorach" internetowych i w rzeczywistości nie są wcale takie konkurencyjne dla kantorów stacjonarnych, ilekroć sprawdzałem ile płacą w internecie, a co mi oferowali w Jaśle, to sprzedałem dużą sumę w kantorze stacjonarnym z ponad dwu groszowym zyskiem. Znajomy sprzedawał kiedyś w kantorze cinkciarz.pl w internecie z czystej ciekawości, dostał pewien kurs, ale zapomnieli wspomnieć o opłatach za przelewy co wyniosło ok 20zł na transakcji, czyli ok 5% sumy którą akurat wymieniał. W kantorach stacjonarnych w zależności od aktualnych kursów, można uzyskać od kilku do nawet kilkunastu groszy wyższą. I co najważniejsze można ceny negocjować w przeciwieństwie do tych internetowych. Zamieniam większe sumy co miesiąc średnio i nie zamienię stacjonarnego kantoru na internetowy, co oczywiście polecam pozostałym. Pozdrawiam
Poomoccny
Debiutant
Debiutant

Postprzez lucas33 » 2 września 2015, 09:53

Nigdy nie byłem przekonany do załatwiania takich spraw przez Internet. Postanowiłem jednak spróbować i jestem więcej niż zadowolony. Znacznie taniej niż kiedyś, kiedy chodziłem do zwykłego kantoru. Polecam każdemu. Polecam www.amronet.pl.
lucas33
Bywalec
Bywalec

Postprzez kalix » 2 października 2015, 13:01

Ja bym się raczej nie oszukiwał, że wybierając ten czy inny kantor zaoszczędzimy nagle nie wiadomo ile. Wiadomo że jakieś różnice są ale tak naprawdę jak nie jesteś multimilionerem obracającym wielkimi kwotami :) to kupując walutę na spłatę kredyty różnice nie są jakieś wielkie. Oczywiście zawsze warto zaoszczędzić i w internetowych kantorach zwykle jest taniej ale akurat dla mnie ważniejsze jest to, że nie muszę biegać z gotówką po ulicy. Zawsze się boję że zgubię :). Internetowych kantorów jest sporo ostatnio kupowałam Euro w https://www.kantory-plus.pl/, a jeszcze wcześniej na cinkciarzu.
kalix
Początkujący
Początkujący

Postprzez lucas33 » 27 października 2015, 17:41

Przy wyborze weź pod uwagę przede wszystkim bezpieczeństwo serwisu oraz to, czy Twoje dane osobowe będą chronione. Też nie tak dawno temu przeszedłem przez poszukiwania kantora wymiany walut online i wybrałem ten – www.amronet.pl Zobacz, może Tobie też spodoba się ta oferta. Dodam, że mają dobre warunki dla nowych klientów.
lucas33
Bywalec
Bywalec

Postprzez dior » 25 listopada 2015, 13:06

Według mnie świetnie wypada kantor.pl - bardzo dobry kurs euro i dolara (akurat te waluty wymieniam). W dodatku korzystam już od dobrych sześciu miesięcy i ani razu nie miałem żadnych przykrości. Wszystko zawsze docierało bezpiecznie na konto i to w bardzo szybkim czasie.
dior
Debiutant
Debiutant

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze miasto