Sklep RTV AGD OUTLET Jasło

Wydarzenia i komentarze z Jasła
puptok
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 25 maja 2008, 00:06
Lokalizacja: jasło

Sklep RTV AGD OUTLET Jasło

Post autor: puptok »

Witam
Co sądzicie o czymś takim jak sklep Outlet AGD RTV w jaśle. Czyli towary powystawowe z drobnymi ryskami albo defektami w niższych cenach niż media expert czy też inne sklepy. Wiem że były takie sklepy w jaśle na Kazimierza Wielkiego i bodajże na szkolnej obok Szajnochy. Ale tam to były sporzęty z zagranicy z gwarancją dosłownie pół roku a tu mówię o sprzęcie polskim z pełną polską gwarancją jak w każdym innym sklepie. Na przykład kupić telewizor który dosłownie ma drobne ryski na podstawie których nie widać i można kupić z 200 zł taniej niż mediaexpert. Powiedzcie czy ma to prawo bytu w Jaśle i okolicach można dodatkowo zrobić dowóz sprzętu za niewielką opłatą albo gratis. Pozdrawiam i czekam na wypowiedzi.:)
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: Sklep RTV AGD OUTLET Jasło

Post autor: julia1978 »

Hmm... jeżeli kupuję tv za 1500zł, to te 200zł "za ryski" robi różnice. ale jeśli byłby to towar za 3 tys. , to gra niewarta świeczki. Chyba w każdym sklepie dostaje sie dobry rabat, jeżeli sprzęt jest wgięty, porysowany, czy w jakis sposób niepełnowartościowy. Chyba musiałyby to być dużo większe róznice w cenie niż 200 zł na telewizorze.
Hermann
Guru
Guru
Posty: 118
Rejestracja: 24 stycznia 2011, 12:59

Re: Sklep RTV AGD OUTLET Jasło

Post autor: Hermann »

Jeżeli mnie pamięć nie myli, to dwa takie sklepy już były ( jeden przy ul. K. Wlk, drugi skrzyżow. Szkolna-Mickiewicza), ale za długo się nie utrzymały.......
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Sklep RTV AGD OUTLET Jasło

Post autor: Jozin »

Widać, że kompletnie nie znasz tej branży. Dziś na telewizorach i agd marże są liczone w dziesiątkach pln a nie w stówkach więc nikt Ci nie obniży ceny o 200 pl ze względu na jakieś ryski. Prędzej je zamaskują. Jak już ktoś wspomniał był taki sklep w Jaśle ale padł ze względu na szmelc jaki tam mieli. Gwarancja była tak skonstruowana, że w zasadzie jej nie było więc trzeba było zwijać biznes :) Koleżanka kupiła tam odkurzacz samsunga i nie przeżył pierwszego odkurzania...
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: Sklep RTV AGD OUTLET Jasło

Post autor: julia1978 »

Może nie znam branży, ale czasem coś kupuję i czasem są to rzeczy z wystawy. jak sa np porysowane, to sprzedawcy proponuja rabat. Tak było np jak kupowalismy ostatnio tv, choć w sumie zdecydowałam sie na model bez "ubytków".
puptok
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 25 maja 2008, 00:06
Lokalizacja: jasło

Re: Sklep RTV AGD OUTLET Jasło

Post autor: puptok »

Jozin pisze:Widać, że kompletnie nie znasz tej branży. Dziś na telewizorach i agd marże są liczone w dziesiątkach pln a nie w stówkach więc nikt Ci nie obniży ceny o 200 pl ze względu na jakieś ryski. Prędzej je zamaskują. Jak już ktoś wspomniał był taki sklep w Jaśle ale padł ze względu na szmelc jaki tam mieli. Gwarancja była tak skonstruowana, że w zasadzie jej nie było więc trzeba było zwijać biznes :) Koleżanka kupiła tam odkurzacz samsunga i nie przeżył pierwszego odkurzania...
Powiem ci tak masz rację że marże są nędzne ale napisałem co jeśli bedzie trak jak pisałem a uważam że jak ktoś kupuje sprzęt do zabudowy to bedzie wolał dać 900zł za zmywarkę niż 1000 zł nie tracąc na tym nic bo gwarancja jest taka sama jak w każdym innym sklepie mediaexpert avans saturn itp. Nasuwa się pytanie czy w jasle i okolicach ludzie mają tak dużo pieniędzy i nie zwracają uwagi na cenę czy jednak wolą za te 100 zł zrobić zakupy albo jeszcze inaczej wydać.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Sklep RTV AGD OUTLET Jasło

Post autor: Jozin »

To jest jeden sposób aby się o tym przekonać :))) W Jaśle to wszyscy chcieliby wszystko najlepsze i najlepiej za darmo i dlatego przeniosłem mój biznes do sieci bo wqrzało mnie już to płaszczenie przed byle burakiem byle zarobić 50 pln na lodówce czy pralce i jeszcze ja zwozić za friko do Pierdziszewa Dolnego. Powodzenia :)))
puptok
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 25 maja 2008, 00:06
Lokalizacja: jasło

Re: Sklep RTV AGD OUTLET Jasło

Post autor: puptok »

No ok ale do sieci przeniosłeś ale czym handlujesz powystawowymi nowymi używanymi???
Powiem tak wydaje mi się że każdy normalny chce kupić najtaniej. A miałby każdy taką możliwość. Zawsze najtaniej w całej polsce nawet.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Sklep RTV AGD OUTLET Jasło

Post autor: Jozin »

Nigdy nie handlowałem wystawkami, zawsze nowymi. W sieci jest mnóstwo takich outletów a ja nie narzekam na brak klientów. Jak co jest za tanie to dla inteligentnego człowieka jest to już podejrzane. Moja babcia mawiała: co wartuje to kosztuje. Już był w Jaśle taki sklep i upadł. Wnioski wyciągnij sam/a.
puptok
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 25 maja 2008, 00:06
Lokalizacja: jasło

Re: Sklep RTV AGD OUTLET Jasło

Post autor: puptok »

OK masz rację z tymi cenami ale towar jest w niskiej cenie ponieważ jestem uczciwy i nie mówie ludzią że towar jest igła stan a na rysy naklejam naklejki tylko wszystko jest jawnie i każdy ma już swój rozum czy opłaca się zapłacić mniej tylko dlatego że towar ma ryske z boku np kuchenka która bedzie stała między meblami. Dlatego też pomyślałem o jasle bo nie każdego stać zapłacić za kuchenkę itp sprzet w sklepie gdzie reklama logo lokal to nie są tanie rzeczy i kto za to zapłaci kazdy kto kupuje bo musi sprzedawca te koszty doliczyć do ceny towaru. najtaniej jest w internecie ale Jasło jest mało rozwojowe wiec całe młode pokolenie wyjeżdża a co za tym idzie jest dużo osób z wiosek i bardzo dużo osób starszych, którzy maja mniejsze zaufanie do zakupów internetowych. A co jeśli dostana towar w cenie sklepów internetowych albo niższą a np towar bedzie miał tylko ryskę albo wgniecenie w nieistotnym miejscu. Jozin ty masz sklep internetowy czy sprzedajesz na allegro??
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Sklep RTV AGD OUTLET Jasło

Post autor: Jozin »

no to otwórz taki sklepik to się przekonasz :)
puptok
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 25 maja 2008, 00:06
Lokalizacja: jasło

Re: Sklep RTV AGD OUTLET Jasło

Post autor: puptok »

Odświeżam

Co sądzicie o czymś takim jak sklep Outlet AGD RTV w jaśle. Czyli towary powystawowe z drobnymi ryskami albo defektami w niższych cenach niż media expert czy też inne sklepy euro. Wiem że były takie sklepy w jaśle na Kazimierza Wielkiego i bodajże na szkolnej obok Szajnochy. Ale tam to były sprzęty z zagranicy z gwarancją dosłownie pół roku a tu mówię o sprzęcie polskim z pełną polską gwarancją jak w każdym innym sklepie. Na przykład kupić telewizor który dosłownie ma drobne ryski na podstawie których nie widać i można kupić z 200 zł taniej niż media expert i euro i wszędzie. Powiedzcie czy ma to prawo bytu w Jaśle i okolicach można dodatkowo zrobić dowóz sprzętu za niewielką opłatą albo gratis. Pozdrawiam i czekam na wypowiedzi.:)
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Sklep RTV AGD OUTLET Jasło

Post autor: Jozin »

Widać, że kompletnie się nie znasz na branży RTG-AGD...
Awatar użytkownika
add
Guru
Guru
Posty: 111
Rejestracja: 26 lutego 2008, 17:54
Lokalizacja: Jasło

Re: Sklep RTV AGD OUTLET Jasło

Post autor: add »

W dobie allegro, sklepów internetowych, częstych dużych promocji w dużych sieciach i wszechobecnej chińszczyzny w każdym markecie wydaje mi się pomysł się nie przyjmie. 5-10 lat temu może by wypaliło - obecnie chyba już niezbyt.
puptok
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 25 maja 2008, 00:06
Lokalizacja: jasło

Re: Sklep RTV AGD OUTLET Jasło

Post autor: puptok »

Jozin pisze:Widać, że kompletnie się nie znasz na branży RTG-AGD...
Taki jesteś mocy w RTV AGD?? Każda twoja wypowiedź jest z negatywnym nastawieniem do tego interesu. To powiedz mi jak taki mocny jesteś dlaczego nie sprzedajesz w Na żywo tylko w sieci bo skoro tak znasz się na branży to wiesz że te twoje 50zł za lodówkę w jaśle to tak naprawdę będziesz musiał w internecie obniżyć więcej niż 50 zł I gdzie ten twój zysk??A nadmienię tylko fakt że sprzedaż w internecie w brew pozorom nie jest taka tania jeśli chodzi o koszty. Twoje wypowiedzi są nie spójne i bez pokrycia. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ