Sklep RTV AGD OUTLET Jasło

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Sklep RTV AGD OUTLET Jasło

Post autor: Jozin »

puptok pisze:
Jozin pisze:Widać, że kompletnie się nie znasz na branży RTG-AGD...
Taki jesteś mocy w RTV AGD?? Każda twoja wypowiedź jest z negatywnym nastawieniem do tego interesu. To powiedz mi jak taki mocny jesteś dlaczego nie sprzedajesz w Na żywo tylko w sieci bo skoro tak znasz się na branży to wiesz że te twoje 50zł za lodówkę w jaśle to tak naprawdę będziesz musiał w internecie obniżyć więcej niż 50 zł I gdzie ten twój zysk??A nadmienię tylko fakt że sprzedaż w internecie w brew pozorom nie jest taka tania jeśli chodzi o koszty. Twoje wypowiedzi są nie spójne i bez pokrycia. Pozdrawiam
Stary, weź i spróbuj :) Nigdzie nie napisałem, że sprzedaje lodówki w necie. Handel w necie ma swoja specyfikę, plus i minusy. Z branżą AGD-RTV na rynku lokalnym mam dobry kontakt i stąd wiem jakie są dzisiaj marże. Zarobienie 100 pln netto na lodówce graniczy dziś z cudem. Każdy klient myśli, że jak cena jest np 1399 to te 399 to jest zysk sklepu. I dlatego wyszedłem z tej branży i poszedłem w net i hurt.
Obniżka o 100 pln bo ryski nie zrobi na nikim wrażenia. Sam wcześniej przyznałeś, że też się wahałeś i wybrałeś pełnowartościowy drożej czyż nie ?
Nie próbuje Cię zniechęcać tylko uświadomić bo widzę, że nie jesteś kompletnie w temacie. Chcesz się sam przekonać ? Otwórz taki sklep :)
Acha, i zapomnij, że ktoś ci zapłaci za transport :))))))))))))))))))))))))
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
GCN
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 30 lipca 2008, 18:39

Re: Sklep RTV AGD OUTLET Jasło

Post autor: GCN »

Puptok myślę, że tak jak podałeś w przykładzie to różnica 100 zł to za mało. Ludzie są podejrzliwi i nie kupią sprzętu powystawowego lub w jakimś stopniu uszkodzonego chyba, że więcej na tym zyskają. Co do gwarancji to udziela je producent sprzętu i myślę, że żaden producent nie da pełnej gwarancji na sprzęt, który w jakim stopniu jest niepełnowartościowy. Gdyby tak było to sklepy, które były w Jaśle wcześniej działałyby do tej pory. Ja osobiście kupiłem swego czasu grzejnik w takim sklepie (działał bez zarzutu). Nowy kosztował około 500 zł a ja zapłaciłem 300 zł, ale gwarancji dostałem 30 dni.
puptok
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 25 maja 2008, 00:06
Lokalizacja: jasło

Re: Sklep RTV AGD OUTLET Jasło

Post autor: puptok »

GCN pisze:Puptok myślę, że tak jak podałeś w przykładzie to różnica 100 zł to za mało. Ludzie są podejrzliwi i nie kupią sprzętu powystawowego lub w jakimś stopniu uszkodzonego chyba, że więcej na tym zyskają. Co do gwarancji to udziela je producent sprzętu i myślę, że żaden producent nie da pełnej gwarancji na sprzęt, który w jakim stopniu jest niepełnowartościowy. Gdyby tak było to sklepy, które były w Jaśle wcześniej działałyby do tej pory. Ja osobiście kupiłem swego czasu grzejnik w takim sklepie (działał bez zarzutu). Nowy kosztował około 500 zł a ja zapłaciłem 300 zł, ale gwarancji dostałem 30 dni.

OK sklepy co były wcześniej oferowały sprzęt nie z polskiego rynku tylko z zagranicy co za sobą ciągnęło brak gwarancji producenta. A propo transportu jak jest w euro albo mediaexpert??? Transport jest płatny? Powiem tak że przyjdziesz do mnie będziesz miał cenę najniższą w Polsce transport gratis a jak będzie trzeba to gratis albo dodatkowy rabat się znajdzie. A jak wcześniej pisałem chyba ludzie nie mają aż tyle pieniędzy żeby kupować w mediaexpert i euro gdzie ceny są chore zresztą jak w każdym sklepie w jaśle. Byłem Widziałem i Wyśmiałem.:D :rotfl:
Awatar użytkownika
GCN
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 30 lipca 2008, 18:39

Re: Sklep RTV AGD OUTLET Jasło

Post autor: GCN »

Po co więc ta dyskusja, jeżeli ty wiesz wszystko najlepiej. Powiedz mi tylko, dlaczego nie otwierasz tego sklepu, jeżeli wszystko jest tak wspaniale. Twój pierwszy post jest ze września ubiegłego roku.
rabiosa91
Guru
Guru
Posty: 167
Rejestracja: 30 lipca 2011, 12:33

Re: Sklep RTV AGD OUTLET Jasło

Post autor: rabiosa91 »

Daj sobie spokój. Przy różnicy 100-200zł na telewizorze, większośc ludzi kupi w firmowym salonie min. ze względu na pewną gwarancję. A sklep o którym mówisz będzie istniał 3 - 6 miesięcy a potem będę miał kłopot żeby np. oddać coś na gwarancje ... Moim zdaniem nie ma sensu. Chyba że masz takiego dostawce że będą ceny jak na alledrogo i jeszcze w sprzedaż internetową będziesz się bawił. pzdr
puptok
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 25 maja 2008, 00:06
Lokalizacja: jasło

Re: Sklep RTV AGD OUTLET Jasło

Post autor: puptok »

rabiosa91 pisze:Daj sobie spokój. Przy różnicy 100-200zł na telewizorze, większośc ludzi kupi w firmowym salonie min. ze względu na pewną gwarancję. A sklep o którym mówisz będzie istniał 3 - 6 miesięcy a potem będę miał kłopot żeby np. oddać coś na gwarancje ... Moim zdaniem nie ma sensu. Chyba że masz takiego dostawce że będą ceny jak na alledrogo i jeszcze w sprzedaż internetową będziesz się bawił. pzdr
Ja chyba dałem żle do zrozumienia. MAsz nowy telewizor i podstawa ma ryski. I teraz ktoś chce kupić telewizor który powiesi. To dostanie TV z super ceną. A co znaczy ze pewną gwarancje
??? Każdy towar jest Polskiej Dystrybucji z polskich hurtowni. Wszystko na takich samych warunkach jak w każdym jednym sklepie rtv agd. A dla jasności w dzisiejszych czasach każdy kto chce mieć szybko rozpatrzoną gwarancje to oddaje sprzęt bezpośrednio do serwisu (ale to taki szczegół ) Jeśli chodzi o sprzedaż internetową to cały czas jest praktykowana:) A mówisz że chcesz cena jak na allegro albo ceneo najtańsze w polsce nie ma problemu i jeszcze transport gratis do 10 km np. Nie ma problemu ..zależy mi na opini wielu osób nie 2,3 z czego 1 osoba napewno to konkurencji. Jedna rzecz mnie tylko nurtuje ile w jaśle można sprzedać takich pralek kuchenek drobnicy laptopów tv itp. Dodatkowo możliwośc targowania się. I JESZCE RAZ MÓWIĘ NORMALNA PEŁNA GWARANCJA> :)
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Sklep RTV AGD OUTLET Jasło

Post autor: Jozin »

Z utęsknieniem czekam na Twój sklep.
puptok
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 25 maja 2008, 00:06
Lokalizacja: jasło

Re: Sklep RTV AGD OUTLET Jasło

Post autor: puptok »

Właśnie o takich kretyńskich komentarzach mówię. Niech się wypowiedzą normalni ludzie a nie osoby które nabijają sobie komentarze:/
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Sklep RTV AGD OUTLET Jasło

Post autor: Jozin »

puptok pisze:Właśnie o takich kretyńskich komentarzach mówię. Niech się wypowiedzą normalni ludzie a nie osoby które nabijają sobie komentarze:/
Jakich kretyńskich ??? Bardzo chciałbym kupić np. Plazmę 50 cali tańszą o 200 czy 300 pln z powodu malutkiej rysy z tyłu podstawki i do tego jeszcze 5 letnią gwarancja producenta. Myślę, że nie tylko ja chętnie bym takie cacucho nabył na takich rewelacyjnych warunkach. Serio.
Kiedy otwierasz ? Obiecuję, że przyprowadzę z pięciu znajomych na zakupy.
puptok
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 25 maja 2008, 00:06
Lokalizacja: jasło

Re: Sklep RTV AGD OUTLET Jasło

Post autor: puptok »

Samsung UE 60ES6100 Telewizor nowy idealny pudełko ma tylko zniszczone. Pełna gwarancja serwis door-to-door. Cena jaką chcesz na ceneo od 6300 z redcoon (sprowadzają z niemiec czeka się ponad tydzień) A pózniej najniższa cena 6450. A ja przykładowo sprzedam za 6000zł z racji rozwalonego kartonu( a zaznaczam telewizor w idealnym stanie z gwarancją. Napisałem to jako przykład nie jako ofertę żeby nie było. Wiem co mówię bo sprzedaje w internecie a chce też stacjonarnie bo takiego hita kupi prędzej ktoś w realu niż w sieci bo woli zobaczyć ten karton i się przekonać że wszystko jest ok. A z tego co mi wiadomo w sieciach euro i innych sprzedają takie rzeczy na porządku dziennym wciskają ludzią bo za takie mają najwiecej punktów i lepsze wypłaty. Dlatego potrzebuje dyskusji z różnymi osobami aby pojąc ich myślenie. Równie dobrze mogę dostarczać sklepom jasielskim tym małym towar taniej niż gdziekolwiek w stanie nie nagannym ponieważ towar pochodzi z zamyckanych sklepów.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Sklep RTV AGD OUTLET Jasło

Post autor: Jozin »

Super cena jak na ten wycofany z produkcji telewizor. Ciężko go już gdzieś trafić. Otwieraj ten sklep, mówie całkiem poważnie.
puptok
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 25 maja 2008, 00:06
Lokalizacja: jasło

Re: Sklep RTV AGD OUTLET Jasło

Post autor: puptok »

Strasznie ciężko jak jest w ok 35 sklepach internetowych a z racji wielkości niew wszyscy go sprzedają bo jest problem z transportem.
Awatar użytkownika
GCN
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 30 lipca 2008, 18:39

Re: Sklep RTV AGD OUTLET Jasło

Post autor: GCN »

Rozumiem, że prowadzisz sprzedaż w internecie. Podaj więc adres sklepu.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Sklep RTV AGD OUTLET Jasło

Post autor: Jozin »

puptok pisze:Strasznie ciężko jak jest w ok 35 sklepach internetowych a z racji wielkości nie wszyscy go sprzedają bo jest problem z transportem.
W żadnej hurtowni już go nie uświadczysz, ale ostatnie ceny były wyższe, ok 6300 w hurcie.
Otwieraj ten sklep.
rabiosa91
Guru
Guru
Posty: 167
Rejestracja: 30 lipca 2011, 12:33

Re: Sklep RTV AGD OUTLET Jasło

Post autor: rabiosa91 »

Odnośnie gwarancji to uwierz mi że myślenie 75% Polaków jest takie kupuje w PEWNYM sklepie - oddaje do PEWNEGO sklepu na gwarancje,wciąż mało kto oddaje bezpośrednio do serwisu. Zresztą gdzie te serwisy na podkarpaciu?? Kto będzie jechał do serwisu np. lenovo (gdzie jeden jest w warszawie a drugi we wrocławiu?? Wole oddać tam gdzie kupiłem i mam z głowy) Więc jeśli chodzi o mnie i rade dla Ciebie - jeśli prowadzisz sklep w internecie ma to jakiś sens :) Sam niejednokrotnie kupuje na allegro i wole odebrać osobiście towar (nawet gdy jest nieznacznie droższy niż u konkurencji). Dlatego taki sklep w którym dodatkowo będzie można odebrać towar (dodatkowa reklama) i jeśli miałbyś bardzo konkurencyjne ceny to możesz być pewny że zjadą się także ludzie z okolicy po odbiór ... Pytanie jak bardzo masz konkurencyjne te ceny ...
ODPOWIEDZ