Sklep RTV AGD OUTLET Jasło

Wydarzenia i komentarze z Jasła
puptok
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 25 maja 2008, 00:06
Lokalizacja: jasło

Re: Sklep RTV AGD OUTLET Jasło

Post autor: puptok »

Bardzo!! najniższe w całej Polsce:) Taniej na necie czy w realu nie znajdziesz A jak znajdziesz to zejdę z ceną.:)
Awatar użytkownika
GCN
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 30 lipca 2008, 18:39

Re: Sklep RTV AGD OUTLET Jasło

Post autor: GCN »

Człowieku!!! Jeżeli jest tak jak piszesz to po co ten wątek, po co pytasz jeżeli i tak twierdzisz, że wszystko jest OK najlepsze, najtańsze i z gwarancją. Dlaczego jeszcze od wrzesnia tamtego roku (pierwszy post) nie otworzyłeś tego sklepu. Nie przyjmujesz zadnej krytyki, bo na taką odpowiadasz, że i tak jestes najtańszy i najlepszy. Coś mi się wydaje, że to tylko przechwałki. Podaj adres strony jeżeli twierdzisz, że w necie już sprzedajesz.
puptok
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 25 maja 2008, 00:06
Lokalizacja: jasło

Re: Sklep RTV AGD OUTLET Jasło

Post autor: puptok »

Wiesz co szkoda prowadzić konwersacji z tobą bo tylko nabijasz posty bez sensu:/ Prosiłem o opinię różnych osób a skoro ktoś wypowiada się na podstawie byłych sklepów w sposób nie zgodny z rzeczywistością to poprawiam. Ale co tu dużo mówić są ludzie którzy umieją rozmawiać jak i tacy co chcą być fajni na siłę GCN. Pozdrawiam
rabiosa91
Guru
Guru
Posty: 167
Rejestracja: 30 lipca 2011, 12:33

Re: Sklep RTV AGD OUTLET Jasło

Post autor: rabiosa91 »

puptok pisze:Bardzo!! najniższe w całej Polsce:) Taniej na necie czy w realu nie znajdziesz A jak znajdziesz to zejdę z ceną.:)
W takim razie otwieraj :) Będę w Jaśle w lecie, skoro masz takie ceny to może bym się nawet na coś zdecydował ... A jak jeszcze schodzisz z ceną - to możesz być pewny o klientów.
Awatar użytkownika
GCN
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 30 lipca 2008, 18:39

Re: Sklep RTV AGD OUTLET Jasło

Post autor: GCN »

Posty to nabijasz chyba ty. Każdy z nich jest taki sam. Mam najtaniej, najlepiej itp. Od września ubiegłego roku to samo. Jeżeli tak jest to otwieraj. Dlaczego nie podajesz adresu strony.
Awatar użytkownika
GCN
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 30 lipca 2008, 18:39

Re: Sklep RTV AGD OUTLET Jasło

Post autor: GCN »

Jeszcze jedno. Skrytykowałeś wszystkie wypowiedzi, które były ci nie na rękę i wszystkich autorów tych wypowiedzi posądzileś o nabijanie sobie postów a ja jestem prawie pewien, że to ty je sobie nabijasz.
puptok
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 25 maja 2008, 00:06
Lokalizacja: jasło

Re: Sklep RTV AGD OUTLET Jasło

Post autor: puptok »

Wiesz co liczę na obiektywne wypowiedzi różnych osób a nie dwóch. jedno ciekaw jestem czym się zajmujesz skoro tak zawzięcie uczestniczysz w tym temacie może też jak kolega jożin prowadzisz sklep albo coś takiego albo ktoś z rodziny i nie jest to na rękę?? Niewygodny temat.
zy

PS. Proszę o opinię osoby które są potencjalnymi konsumentami i mogą napisać 2 zdania czy są za otworzeniem takiego sklepu czy jednak nie boo.....(uzasadnienie) i tyle oczekuję. Bardzo proszę.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Sklep RTV AGD OUTLET Jasło

Post autor: Jozin »

kolega jozin już dawno sklepu nie prowadzi odkąd ta branża przeżywa zapaść.....
To kiedy otwierasz ten sklep bo nie wiem czy już kupować TV czy poczekać ??
Awatar użytkownika
GCN
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 30 lipca 2008, 18:39

Re: Sklep RTV AGD OUTLET Jasło

Post autor: GCN »

Ja prowadziłem sprzedaż i serwis komputerów w realu i internecie przez 7 lat więc trochę się znam na tej branży. Przestałem bo nie wytrzymalem konkurencji dużych firm i allegro. Jasło jest małym miastem i ciężko się przebić. Co do dyskusji to chyba widzisz, że nie ma wielkiego zainteresowania twoim postem. Więcej ludzi wypowiada się o polityce, piłce czy przedszkolach niż o kupnie TV za grosze. Jeżeli będzie tak jak piszesz to otwieraj i szkoda czasu na gadanie. Trzymam kciuki. Nadal nie chcesz podać adresu strony, na której prowadzisz sprzedaż, ciekawe dlaczego?
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Sklep RTV AGD OUTLET Jasło

Post autor: Jozin »

Puptok, mam fajny pomysł do twojego sklepu. jeżeli faktycznie masz mieć ceny niższe niż w necie to fajnie by było dać klientom możliwość sprawdzenie tego na miejscu na jakimś kompie :)
yorker
VIP
VIP
Posty: 1103
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 14:43
Lokalizacja: Jasło

Re: Sklep RTV AGD OUTLET Jasło

Post autor: yorker »

puptok pisze:Witam
Co sądzicie o czymś takim jak sklep Outlet AGD RTV w jaśle. Czyli towary powystawowe z drobnymi ryskami albo defektami w niższych cenach niż media expert czy też inne sklepy. Wiem że były takie sklepy w jaśle na Kazimierza Wielkiego i bodajże na szkolnej obok Szajnochy. Ale tam to były sporzęty z zagranicy z gwarancją dosłownie pół roku a tu mówię o sprzęcie polskim z pełną polską gwarancją jak w każdym innym sklepie. Na przykład kupić telewizor który dosłownie ma drobne ryski na podstawie których nie widać i można kupić z 200 zł taniej niż mediaexpert. Powiedzcie czy ma to prawo bytu w Jaśle i okolicach można dodatkowo zrobić dowóz sprzętu za niewielką opłatą albo gratis. Pozdrawiam i czekam na wypowiedzi.:)
Gdybyś miał halę, której wnajem nie będzie zbyt kosztowny i w tej hali trzymał sprzet, gdybyś miał dobrze rozpromowany sklep internetowy i gdybyś miał dowóz gratis, to moim zdaniem mógłbyś spróbować pobawić się w sprzedaż rzeczy nieco uszkodzonych.
Warto też się zastanowić nad dotarciem do pewnych specyficznych grup odbiorców, jak np. osoby starsze spod znaku Radia Maryja... ;) lub po prostu osoby starsze ;) Bowiem w związku z cyfryzacją tracą one dostęp do TV, musza kupować nowe telewizory, nowe dekodery. Czesto nie stać ich na kupno nowych ładnych... może nowe troche mniej ładne byłyby na ich kieszeń...
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Sklep RTV AGD OUTLET Jasło

Post autor: Jozin »

buhahahah, promocja dla moherów : Przynieś beret - dostaniesz rabat :))) Yorker, nie wiedziałem, że z Ciebie taki jajcarz :rotfl:

Przez pewien czas ten sklep mógłby być bardziej popularny niż najtańsza apteka :)))
bocz3k
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 26 września 2016, 14:25

Re: Sklep RTV AGD OUTLET Jasło

Post autor: bocz3k »

Ja juz od dawna nie mam ochoty kupować w sklepach stacjonanych, bo wybór nie jest jakoś porywający. Moim zdaniem znacznie lepsze ceny i oferty są po prostu w sieci
pilotec
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 26 września 2016, 16:19

Re: Sklep RTV AGD OUTLET Jasło

Post autor: pilotec »

No trudno się z Tobą nie zgodzić. Ja poluję głównie na promocję, przeglądam różne sklepy, no i często bywam na ceneo czy skąpcu:)
pilotec
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 26 września 2016, 16:19

Re: Sklep RTV AGD OUTLET Jasło

Post autor: pilotec »

No i bardzo dobrze. Trzeba się jakoś zmotywować do noworocznych postanowieniem. też mi się ostatnio ten sklep pokazał w reklamach. Kliknąłem sobi i zamówiłem telewizor. Dali dobrą ceną i długą gwarancję, więc w sam raz.
ODPOWIEDZ