Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Faceci zakaz wstępu :]

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Postprzez paulina16270 » 16 maja 2017, 16:58

Tak jak gdzieś pisałam miałam z nim do czynienia niecałe 4 lata temu w życiu bym go nie poleciła i dobrego słowa nie powiedziała.
A przy obecnej ciąży natrafiłam akurat na niego przy krwawieniach i tu zdziwienie! Przemiły, delikatny, wszystko wytłumaczył, pocieszył jakby nie ten człowiek. I spotkałam go pare razy na oddziale również bez żadnych kłopotów odpowiedział na pytania, ogólnie dziwny charakter. Z drugiej strony każdy może mieć zly dzień i nie oceniajmy po 1 wizycie bo dobry lekarz to taki który pomógł i tak bedzie zawsze.
paulina16270
Debiutant
Debiutant

Postprzez Amfitryta » 23 maja 2017, 08:54

paulina16270 napisał(a):Tak jak gdzieś pisałam miałam z nim do czynienia niecałe 4 lata temu w życiu bym go nie poleciła i dobrego słowa nie powiedziała.
A przy obecnej ciąży natrafiłam akurat na niego przy krwawieniach i tu zdziwienie! Przemiły, delikatny, wszystko wytłumaczył, pocieszył jakby nie ten człowiek. I spotkałam go pare razy na oddziale również bez żadnych kłopotów odpowiedział na pytania, ogólnie dziwny charakter. Z drugiej strony każdy może mieć zly dzień i nie oceniajmy po 1 wizycie bo dobry lekarz to taki który pomógł i tak bedzie zawsze.

ja słyszałam od koleżanki, że dr Szpak faktycznie jest bardzo w porządku. Wytłumaczy wszystkie niejasności i do tego jest sympatyczny.

Natomiast ja mogę wypowiedzieć się nt. dr Pierza. Też mnie pocieszał przy plamieniach w ciąży, że nic złego się nie dzieje i ogólnie jeśli widzi, że się czymś bardzo przejmuję, to potrafi wytłumaczyć i nawet zażartować tak, że spływa ze mnie cały niepokój :)

Bardzo polecam! :)
Amfitryta
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez paulina16270 » 23 maja 2017, 09:31

Tak ostatnio o dr Pierzu słyszę same dobre opinie, zresztą on mnie też raz przyjmował i nie powiem nic złego. Koleżanka teraz chodziła do niego z ciążą na NFZ i on również ciążę rozwiązał i mówi że lepszego nie widziała.
paulina16270
Debiutant
Debiutant

Postprzez lola11 » 7 czerwca 2017, 10:57

Hej. Czy ktoś mógłby mi polecić lekarza który założy wkładkę antykoncepcyjną, słyszałam że wiele zależy od lekarza, który to robi.
lola11
Debiutant
Debiutant

Postprzez basia_85 » 7 czerwca 2017, 12:17

Dr Pierz nie robi problemów.
basia_85
Weteran
Weteran

Postprzez doorotka » 19 czerwca 2017, 10:29

Witam,

czy możecie polecić mi dobrego gina na NFZ ?

Chciałam się wybrać do dr Zamorskiego, ale na NFZ w tym roku już nie ma terminów!

do kogo jeszcze warto iść na NFZ, zeby nie trzeba było długo czekać?
doorotka
Debiutant
Debiutant

Postprzez Konrad Walczak » 20 czerwca 2017, 23:11

Aneta Chruszcz
Konrad Walczak
Ekspert
Ekspert

Postprzez elabarbara » 22 czerwca 2017, 11:56

Czasem bywa że cięzko się dostać do ginekologa lub nie chcemy iść. Ale sami możemy też zadbać o zdrowie jeśli zauważymy dziwne objawy np. nieprzyjemny zapach z pochwy albo mąż narzeka na ból jądra. Mężczyznę już ciężko wysłać na badania. Dlatego możemy sami interweniować i kupić test przez neta- https://drwenerolog.pl/objawy/bol-jader-2/ pobrać wymaz i odesłać do laboratorium po 14 dniach wyniki przychodzą na podany adres.
elabarbara
Debiutant
Debiutant

Poprzednia strona

Powrót do Planeta kobiet