Sposoby odchudzania

Faceci zakaz wstępu :]

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

Re: Sposoby odchudzania

Postprzez michalina12 » 5 maja 2017, 13:47

Ja stosuje diete ulozona przez dietetyka i dodatkowo wspomagam sie suplementem odchudzajacym BurnBooster, jak mam czas jezdze na rowerze.
michalina12
Debiutant
Debiutant

Postprzez karola32 » 7 maja 2017, 11:01

tez polecam połączenie diety ze sportem. sama dieta moze byc uciazliwa w moim przypadku ze wzgledu na zaparcia i problemy z wyproznianiem, z ktorymi nie dawalm sobie rady. dietetyczka powiedziala ze to normalne po drastycznej zmianie dla organizmu. polecila mi na zaparcia dicopeg 10g jako szybka reakcje na bole brzucha, ale wlasnie i bieganie. stosuje sie do zalecen juz drugi tydzien i jest naprawde lepiej (jestem na diecie warzywno-owocowej). czuje sie lzej, ale i mam wiecej energii :)
karola32
Debiutant
Debiutant

Postprzez 88Justyna » 22 maja 2017, 11:49

Tez slyszalam o tym suplemencie Burn Booster i chya sama zaczne stosowac.
88Justyna
Początkujący
Początkujący

Postprzez 88Justyna » 22 maja 2017, 12:17

Bieganie bardzo pomaga w zrzuceniu nadmiaru kilogramow, ale ja mialam problem z podjadaniem dlatego stosuje Fit Body Control ktory skutecznie zahamowal moj apetyt.
88Justyna
Początkujący
Początkujący

Postprzez Tish » 29 czerwca 2017, 15:52

U mnie wystarcza zbilansowana dieta, trochę ruchu, a rano na lepsze trawienie i ograniczenie apetytu piję colon slim. Czasem dodaję po prostu do owsianki, którą jem na śniadanie codziennie.
Tish
Obyty
Obyty

Postprzez mebe » 4 lipca 2017, 14:49

Ja się odchudzam z dietą pudełkową. To bardzo wygodne! Dobrze gotuję i kocham jeść (i podjadać podczas gotowania) więc taka dieta to dla mnie zbawienie - nie muszę pochcić i nic mnie nie kusi. Dzięki niej schudłam już pięć kilogramów w miesiąc. Wiadomo, że część to ta słynna woda i treści żołądkowe, dołożyłam też trochę ruchu, ale jestem bardzo zadowolona z efektów. W pasie już widzę różnicę i to sporą. Więc jeśli ktoś by chciał taką wygodną dietę to proszę: http://www.fitdiet.pl/blog/
mebe
Debiutant
Debiutant

Postprzez doreczka » 11 lipca 2017, 22:41

No niestety musze Cie zmartwic. W odchudzaniu nie ma dróg na skróty. Ale dobrze mowisz diet jest duzo i wiele wyniszcza organizm a potem jest efekt jojo, ale jesli za szybko schudniez to tez zle bo po pierwsze wyniszczasz organizm a o drugie zostanie ci nadmiar skóry. Aby schudnac najwazniejze jest jedzenie z głowa. Jedz 5 posilkow tj co 3 godziny, małe porcje ale często, niejedz slodyczy i smazonego, jedz owoce i warzywa i pij 2-3 litry wody dzennie. Dla ulatwienia konroli apetytu polecam blonnik - tu jest fajnie opisane jego dzialanie http://vitispharma.pl/glukomannan-zdrow ... ny-blonnik No i oczywiscie ruch ruch i ruch. Powodzenia
doreczka
Debiutant
Debiutant

Postprzez sardynka » 7 sierpnia 2017, 16:23

aby zrzucic w miare szybko kilka kg to musisz oczyscic jelita i pobudzic je do pracy i szybszego metabolizmu (tu propoduje dicopeg 10g) oraz pic zielona herbate by pozbyc sie nadmiaru wody z organizmu (nawet 4 kg mozna zrzucic w kilka dni), a jesli chodzi o tluszcz to bierz blonnik i cwicz :)
sardynka
Debiutant
Debiutant

Postprzez Zynek6 » 12 sierpnia 2017, 16:08

mniej żreć ... :hurra:
Zynek6
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez KamaBlog » 16 sierpnia 2017, 12:22

dieta a raczej zdrowy sposób odżywienia i do tego interwały