Zawód kosmetyczki

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
enekk
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 3 lipca 2015, 17:57

Zawód kosmetyczki

Post autor: enekk »

Dziewczyny- czy są wśród Was kosmetyczki? W jaki sposób uczyłyście się tego zawodu? Gdzie uzyska się najlepsze kwalifikacje?
Roel_1910
Guru
Guru
Posty: 187
Rejestracja: 1 sierpnia 2007, 19:53
Lokalizacja: Jasełko

Re: Zawód kosmetyczki

Post autor: Roel_1910 »

Jak to gdzie na studiach, jest taki kierunek jak kosmetologia. Chyba że chcesz być kolejna "kosmetyczką" po żaku lub medyku.
anonimowy
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 7 lutego 2010, 21:07

Re: Zawód kosmetyczki

Post autor: anonimowy »

A dlaczego odrazu przekresliles takie szkoły jak Medyk ja osobiście znam kilka kosmetyczek po studiach i wiedza mniej jak ja co uczę się w Medyku nie jest powiedziane że to szkoła tylko i wyłącznie dla papierka uczą bardzo dużo w tej szkole kosmetyczka ta zarówno po studiach jak i po technikum musi ciągle się doszkalac to że masz papierek wyższej szkoły nie świadczy o tym że jestes lepsza(y)od kogoś kto tego papierka nie ma A prawda taka ze szkolenia szkolenia i jeszcze raz szkolenia dają ci pole manewru i wiedzę która ciągle się zmienia .
betson
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 14 listopada 2018, 09:08

Re: Zawód kosmetyczki

Post autor: betson »

Beauty Lux - mają szkolenia zawodowe, które faktycznie przygotowują do pracy, a przede wszystkim nie stanowią straty czasu.
Na koniec macie egzamin, który nie jest prowizorką, lecz faktycznym przygotowaniem do pracy.
Nasze doświadczenia z nimi są mega pozytywne - wszystkiego nauczyłam się właśnie w taki sposób.
muszynka
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 7 lutego 2019, 12:03

Re: Zawód kosmetyczki

Post autor: muszynka »

igom pisze: 12 października 2018, 08:56 Kosmetyczek, przepraszam "kosmetyczek" jest teraz tyle, że chyba "rynek" jest już nimi przepełniony.
No właśnie "kosmetyczek", a dobre kosmetyczki są bardzo cenne. Tak samo panie kosmetolog.
ODPOWIEDZ