Problemy z kręgosłupem

Faceci zakaz wstępu :]

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

Re: Problemy z kręgosłupem

Postprzez jjaa18+ » 3 listopada 2012, 12:26

o rany okropnie brzmi..moj maz tez mial dyskopaie tylko miedxykregowa to niewiem czy to samo inaczej przepuklina uciskalo to na nerwy i chodzic nie mogl wogole bez operacji sie nie obeszlo....zycze zdrowia jeszcze raz i informuj na biezaco jak bedziesz po wizycie u lekarza
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez margareta8 » 8 listopada 2012, 23:08

o kurcze brzmi poważnie...trzymaj się tam! i daj znać jak się czujesz?
margareta8
Debiutant
Debiutant

Postprzez Janik » 27 listopada 2012, 14:00

Współczuję, ja z moją mamą jeździłem swego czasu do Rzeszowa na rehabilitację do Bogusława Mazura. Ciężko się do niego dostać, ale udało się umówić. Nie powiem pomógł mojej mamie, a za dobrze z jej kręgosłupem nie było. Jakbyście byli zainteresowani podaję tel. do jego gabinetu: 660-776-007 Warto szukać pomocy, bo zdrowie jest najważniejsze.
Janik
Początkujący
Początkujący

Postprzez M-1960 » 27 listopada 2012, 16:40

Mój mąż jest już po 3 operacjach kręgosłupa lędzwiowego. Miał te operacje w RRzeszowie i operował go Dr.Flakiewicz ordynator i wspaniały neurochirurg.
M-1960
Początkujący
Początkujący

Postprzez orka1 » 27 listopada 2012, 18:57

Mnie pomógł Opiela z Gorlic,jestem rok po wizytach i funkcjonuję prawie bez bólu.Na nic zdały się rehabilitacje zapisane przez dr.Sliwowska, dr.Mularczyka .Gdyby nie Opiela to masakra.
orka1
Debiutant
Debiutant

Postprzez krolik » 28 listopada 2012, 15:00

Mozna prosic o telefon do doktora w Gorlicach?
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez ewakowal8 » 5 grudnia 2012, 01:08

Ja chciałam wnieść tu nutkę optymizmu, że może być dobrze tylko trzeba mieć dużo samozaparcia i wytrwałości. Mojej babci w życiu dysk wypadł trzy razy głównie dlatego, że zaniedbywała, dźwigała itd. Jednak po trzecim razie wzięła się za siebie. Najpierw rehabilitacja, później zaczęła dużo ćwiczyć. Już mineło 5 lat od tamtego czasu i babcia nie ma żadnych problemów z kręgosłupem.
ewakowal8
Debiutant
Debiutant

Postprzez ptasznik » 5 grudnia 2012, 10:07

Co do pana a nie "DOKTORA" Opieli....Moja kolezanka rok temu pojechała do wyżej wymienionego pana z Gorlic.Po wizycie i jakis zabiegach na kręgosłupie,jej stan tak tragicznie sie pogorszył,ze wylądowała w szpitalu z niedowładem nóg !!!!!!! Po bardzo długiej rehabilitacji sprawnośc w nogach wróciła ale jest o wiele gorzej niż przed wizytą u Pana Opieli...Po drugie-na swojej stronce pan Opiela umieścił napis-------> Dr Kazimierz Opiela...Tymczasem okazuje sie,że w Centralnym Rejestrze Lekarzy RP pan Opiela nie figuruje !!!!!!!!!! Nie wierzycie ? Sprawdźcie sami ( http://www.oil.org.pl/xml/oil/oil68/rejlek/hurtd)...Może komuś pomógł,napewno zaszkodził więc zastanówcie się,czy chcecie swój kręgosłup powierzać temu panu....to tyle :)
ptasznik
Początkujący
Początkujący

Postprzez bejs91 » 11 grudnia 2012, 00:10

Niestety, tu żaden specjalista od kręgosłupa już nie pomoże... Dziękuje za odpowiedzi.
bejs91
Początkujący
Początkujący

Postprzez kotka » 7 maja 2017, 15:16

U mnie ból kręgosłupa spowodowany jest zesztywniającym zapalaniem stawów kręgosłupa dlatego bardzo ważną role odgrywa w leczeniu rehabilitacja. Podjęłam decyzje leczenia w domu tak więc co drugi dzień przyjeżdża do mnie fizjoterapeuta z medikar home, który prowadzi moją rehabilitację. Poprawa jest znaczna, od razu lepiej człowiek funkcjonuje tym bardziej, że wcześniej ból przeszkadzał mi w nawet najprostszych czynnościach.
kotka
Początkujący
Początkujący

Postprzez Maniutek » 9 sierpnia 2017, 11:10

Ja z plecami mam problem odkąd zacząłem trenować na siłownia - za bardzo je przeciążam. Udałem się do fizjoterapeuty do katowickiego rehamedu i tam raz w tygodniu mam oklejane plecy taśmami. Metoda nazywa się kinesiotaping i bardzo pomaga mi w pozbyciu się dolegliwości bólowych.
Maniutek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez Zombie » 22 sierpnia 2017, 13:39

Ja na szczęście nie mam większych problemów z kręgosłupem, ale regularnie ćwiczę i zażywam spore dawki witaminy B.
Zombie
Mistrz
Mistrz

Postprzez igom » 23 października 2017, 10:55

Nie zawsze to pomaga, a mając np siedzący tryb życia prędzej czy później kręgosłup siada.
igom
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez kozaczek2 » 12 października 2018, 00:02

Na wszelkie problemy z kręgosłupem bardzo dobry jest solidnie wykonany masaż, który jest w stanie zwalczyć występujące dolegliwości. Oczywiście bardzo ważna jest systematyczność masażów, która zapewni optymalną adaptację organizmu. Ja od jakiegoś czasu korzystam masaży, osobiście najbardziej preferuję masaż bańką chińską, który zwalcza moje bóle kręgosłupa: http://www.sanomedica.pl/oferta/masaz/m ... ka-chinska
Myślę, że w Twoim przypadku wizyta w solidnym gabinecie fizjoterapeutycznym na pewno Ci pomoże. Bardzo polecam gabinet fizjoterapii manualnej Sanomedica w Warszawie, gdzie pracują znakomici, wykwalifikowani fizjoterapeuci. Moja żona też korzysta z masażów w Sanomedice i jest bardzo zadowolona.
Polecam :)
kozaczek2
Debiutant
Debiutant

Poprzednia strona

Powrót do Planeta kobiet