Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Faceci zakaz wstępu :]

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Postprzez tiruriru » 5 grudnia 2018, 15:08

Najbliższe wolne terminy obecnie są na marzec. Pan doktor przyjmuje tylko prywatnie wiec wszystkie badania wykonywane w trakcie ciąży są płatne. Jesli chodzi o samo prowadzenie ciąży to jest chyba najlepszy w naszej okolicy, stąd tak odległe terminy :)
tiruriru
Guru
Guru

Postprzez doorotka » 7 grudnia 2018, 11:16

W ciąży mozna dostać się szybciej, ale trzeba zadzwonić bezposrednio na rejestrację (położna odbiera) i powiedzieć o co chodzi, to wciśnie szybciej.
Doktor przyjmuje tez w soboty.
doorotka
Bywalec
Bywalec

Postprzez karluska93 » 10 grudnia 2018, 14:03

Prowadził moją ciąże i ręką na sercu mogę powiedzieć, że jest najlepszy z lekarzy. O każdej porze dnia i nocy mogłam do niego dzwonić jak coś budziło mój niepokój, pełna kultura i zaangażowanie podczas wizyty, nie bagatelizuje niczego, na każdej wizycie jest badanie i usg, robił mi cc, przychodził po wszystkim i pytał jak się czuje i w ogóle, dba o swoje pacjentki. Mimo tego, że terminy sa odległe, jak podejdzie się osobiście do pana doktora to na pewno przyjmie jak powie się o co chodzi :)
karluska93
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez czarnulka187 » 16 grudnia 2018, 13:23

Ile obecnie bierze doktor Słowiński lub Pierz za wizyty prowadzenie ciąży? :oczami:
czarnulka187
Obyty
Obyty

Poprzednia strona

Powrót do Planeta kobiet