Gdzie wyprawić wesele na 180 osób ?????

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
jarkor2013
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 sierpnia 2009, 15:39

Gdzie wyprawić wesele na 180 osób ?????

Post autor: jarkor2013 »

Witam,
Szukam lokalu, w którym pomieści się 180 gości, chodzi mi wyłącznie o restauracje w powiecie jasielskim bądź krośnieńskim. Czy ktoś jest w stanie wskazać taki lokal, bo z reguły wszystkie restauracje mieszczą mniejszą liczbę gości... Czekam na jakieś propozycje. A czy Różana w Skołyszynie jest takim miejscem?
wojkup
Guru
Guru
Posty: 128
Rejestracja: 13 lipca 2007, 20:15
Lokalizacja: Jasełko

Re: Gdzie wyprawić wesele na 180 osób ?????

Post autor: wojkup »

Pod Skałą, bez problemu.
wilhelm
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 278
Rejestracja: 16 lipca 2012, 20:00

Re: Gdzie wyprawić wesele na 180 osób ?????

Post autor: wilhelm »

Pod skala moze i tak, ale na jednej sali sie siedzi, na srugiej tanczy, a sale sa oddzielone przejsciem, tak ze tanczacy nie widza stolikow i stoliki tanczacych wiec dla mnie to glupie rozwiazanie.
Jak juz duże wesela to w domach ludowych np w woli cieklinskiej albo makowiskach. Nowe ładne sale.
wojkup
Guru
Guru
Posty: 128
Rejestracja: 13 lipca 2007, 20:15
Lokalizacja: Jasełko

Re: Gdzie wyprawić wesele na 180 osób ?????

Post autor: wojkup »

wilhelm pisze:Pod skala moze i tak, ale na jednej sali sie siedzi, na srugiej tanczy, a sale sa oddzielone przejsciem, tak ze tanczacy nie widza stolikow i stoliki tanczacych wiec dla mnie to glupie rozwiazanie.
Są kamery i telewizory, przekaz na żywo :)
Byłem ostatnio tam na takim weselu i sądzę że to nawet lepsze rozwiązanie że nie tańczy się przy stolikach :) Przy takiej liczbie gości zawsze część siedzi i chce rozmawiać, więc chociażby nawet nie jest tak głośno jak na parkiecie, i spokojniej bo nikt nie hula zaraz obok Ciebie :) OK z mojej strony koniec offtopu.
jarkor2013
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 sierpnia 2009, 15:39

Re: Gdzie wyprawić wesele na 180 osób ?????

Post autor: jarkor2013 »

A jakieś inne propozycje, czy Różana jest dobrym miejscem na duże wesele? Moim zdaniem na jednej sali siedzieć na drugiej tańczyć to też kiepskie rozwiązanie...
MarioPuccini
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 13 listopada 2012, 20:32

Re: Gdzie wyprawić wesele na 180 osób ?????

Post autor: MarioPuccini »

jarkor2013 pisze:A jakieś inne propozycje, czy Różana jest dobrym miejscem na duże wesele? Moim zdaniem na jednej sali siedzieć na drugiej tańczyć to też kiepskie rozwiązanie...
W Różanej będzie ciężko.Byłem tam na weselu na 130 osób i kotleta już ciężko się kroiło. Jak zapytasz, to tam i gdzie indziej Ci powiedzą, że i na 220 zrobią.Potem jest gorzej jak się okaże, że ciasnawo.
Może Afrodyta w Przysiekach ??? Lokal w stylu polskiego baroku zmieszanego z europejską secesją, ale miejsca dość dużo.
jarkor2013
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 sierpnia 2009, 15:39

Re: Gdzie wyprawić wesele na 180 osób ?????

Post autor: jarkor2013 »

Afrodyta to bardzo ładna restauracje, na oko wydaje się rzeczywiście duża, ale podobno maksymalnie 140 osób tam wchodzi... chyba że ktoś ma inne informacje?
kubaxd6
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 17 września 2010, 20:48

Re: Gdzie wyprawić wesele na 180 osób ?????

Post autor: kubaxd6 »

Różany bym ci nie polecił, ale restauracja La Dolce Vita w siepietnicy jest nie dość że w ładnym miejscu, ładna restauracja i jedna sala balowa jest naprawdę duża, na górze jest hotel, tylko nie wiem czy już czynny, bo jak pamiętam to właśnie w jednym pomieszczeniu było łóżko już itp. ale nie było wykończone ;) tutaj masz stronkę http://ladolcevita.net.pl/
ewa10
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 17 stycznia 2012, 13:26

Re: Gdzie wyprawić wesele na 180 osób ?????

Post autor: ewa10 »

A Ja Różanej na 180 osób nie polecam :cisza: właścicielka mówiła mi że sala mieści 170 osób a imprezie miałam 140 osób i było dość ciasno :/
jarkor2013
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 sierpnia 2009, 15:39

Re: Gdzie wyprawić wesele na 180 osób ?????

Post autor: jarkor2013 »

Dzięki za te informacje, w takim razie Różana odpada...
wilhelm
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 278
Rejestracja: 16 lipca 2012, 20:00

Re: Gdzie wyprawić wesele na 180 osób ?????

Post autor: wilhelm »

W Rozanej o jaka dopsuzczalna ilosc nie zapytasz to na kazda sie zgodza i powiedza, ze owszem zmiesci sie i bedzie wszystko w porzadku. Ale w trakcie wesela juz nie zrezygnujesz a wtedy sie okazuje ze nie ma noza gdzie wcisnac.
To samo w afrodycie-zgadzaja sie na wiele bo sa nowi na rynku i zgadzaja sie na duza ilosc ludzi, podobnie jak rozana zapewnienia sa zasugeruja rozmieszczenie stolikow ohy i ahy ale jak wejda goscie to nagle cisniutko sie robi. Ludzie sie pozniej skarza ze bardzo ciasno, nawet tam miejsca do tanczenia za duzo zbyt nie ma.
O dolce vita slyszalem, ale nie wydaje mi sie, zeby tam bylo tak duzo miejsca. To samo palacyk slubow w blazkowej o ktorym jakos chicho sie zrobilo.
W okolicach jasla nie ma fajnego miejsca na wielkie wesela oprocz sal domow ludowych ale nie kazdy sobie zyczy. Bylem juz na paru i moge potwierdzic ze nie ma nic gorszego niz ciasnota na imprezie i potracanie sie wzajemnie.
jarkor2013
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 sierpnia 2009, 15:39

Re: Gdzie wyprawić wesele na 180 osób ?????

Post autor: jarkor2013 »

Jeśli w okolicach Jasła nie ma takiego lokalu, który pomieściłby dużo gości, to może koło Krosna ktoś coś poleci? Wiem że Artis w Moderówce w części ogrodowej jest duży bo byłam tam na weselu... A ponad to?
wilhelm
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 278
Rejestracja: 16 lipca 2012, 20:00

Re: Gdzie wyprawić wesele na 180 osób ?????

Post autor: wilhelm »

Venus ma nową sale. Mi osobiscie tam sie niepodoba bo to taki dziwny styl wystroju ale sale sa dwie, dawniej tez miejsce bylo. A artis tak, fajny namiocik :)))
kluczowa1
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 20 sierpnia 2009, 05:55

Re: Gdzie wyprawić wesele na 180 osób ?????

Post autor: kluczowa1 »

Upiekę ci chleb na to wesele do wiejskiej chatki
Somebody
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 3 stycznia 2012, 14:34

Re: Gdzie wyprawić wesele na 180 osób ?????

Post autor: Somebody »

Ja mam mieć na 220!!!! rozpaczam z tego powodu no ale cóż rodziny się nie wybiera :zalamany: wiem że w la dolce vita w Siepietnicy mieści do 200 osób, jest to jakieś 20 km może mniej od Jasła.
ODPOWIEDZ