Re: Jak wzmocnić włosy?

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
nev
Guru
Guru
Posty: 107
Rejestracja: 21 stycznia 2013, 22:19

Re: Jak wzmocnić włosy?

Post autor: nev »

celina32 pisze:Jak wzmacniacie włosy. Moje są takie mizerne. Zamówiłam sobie krzem w płynie który jest podobno dobry ale może znacie coś jeszcze?
a dokladnie co sie dzieje z twoimi wlosami?
Awatar użytkownika
dziewczyna
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 20 lutego 2012, 16:06

Re: Jak wzmocnić włosy?

Post autor: dziewczyna »

Herbata z pokrzyw dobrze wpływa na kondycje włosów.
Zainwestuj w dobry szampon i maske do włosów.
Zrezygnuj z suszarki i prostownicy.
Kup sobie suplement witaminowy ze skrzypem.
I dieta też jest ważna.
enigma
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 6 stycznia 2013, 19:07

Re: Jak wzmocnić włosy?

Post autor: enigma »

Ja miałam serię zabiegów mezoterapeutycznych u lek.Dołby.Wcześniej wydałam mnóstwo kaski na różne cudeńka.Mezoterapia to jest to. :) Po czwartej włosy przestały wypadać . Są grubsze u podstawy i mam wrażenie że jest ich więcej.Polecam !
marcel12
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 4 sierpnia 2013, 19:35

Re: Jak wzmocnić włosy?

Post autor: marcel12 »

e co tam będziecie wzmacniać, wiadomo kobiety wolą łysoli , wiem bo sam mam wysokie czółko ,a co do kobiet to im krótsze tym lepsze , a najlepiej wiązane na "koński ogon" zajefajnie
wikone
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 26 października 2010, 16:37

Re: Jak wzmocnić włosy?

Post autor: wikone »

Podobno na włosy jest dobry
-olejek arganowy
- siemie lniane- można jeść łyżkę dziennie lub pić łyżkę oleju lnianego albo zrobić żel z siemienia :)
Polecam google ;)
martynika
Ekspert
Ekspert
Posty: 88
Rejestracja: 4 października 2013, 12:47

Re: Jak wzmocnić włosy?

Post autor: martynika »

a co polecacie na wypadające włosy?
zuzaa
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 14 lutego 2011, 12:34

Re: Jak wzmocnić włosy?

Post autor: zuzaa »

Wypadanie włosów powoduje niedobór minerałów w organizmie tak samo jak i w przypadku kruchych łamliwych paznokci. Polecam zażywanie minerałów tylko systematycznie i przez jakies 2 mce minimum. Pomoze to również w polepszeniu zdrowia oraz wyglądu skóry. pozdrawiam
martynika
Ekspert
Ekspert
Posty: 88
Rejestracja: 4 października 2013, 12:47

Re: Jak wzmocnić włosy?

Post autor: martynika »

to u mnie z tym niedoborem jest coś nie ta, byłam u specjalisty, dał mi jakieś specyfiki, specjalny szampon i dalej nic. garściami wychodzą :(
mariolcia
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 7 października 2013, 13:47

Re: Jak wzmocnić włosy?

Post autor: mariolcia »

Możesz wzmocnić włosy olejkiem rycynowym, kupisz go w każdej aptece. Na wypadające włosy stosowałam tabletki Skrzypowita. Włosy mniej wychodziły po miesiącu, po około dwóch miesiącach, zauważyłam, że są grubsze, bardziej lśniące :)
tess
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 10 czerwca 2013, 20:07

Re: Jak wzmocnić włosy?

Post autor: tess »

mi pomógł Vitapil, kapsułki. Kuracja 2 miesiące, po pierwszym miesiącu już widziałam efekty :)
ponad rok miałam spokój, teraz znów trzeba będzie po to sięgnąć...
Zazwyczaj brak witamin i minerałów to podstawowy problem przy wypadaniu włosów no chyba że żyjesz w stresie, a to potrafi zniszczyć włosy :|
kejzi
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 28 sierpnia 2013, 21:20

Re: Jak wzmocnić włosy?

Post autor: kejzi »

Każdy ma inną specyfikę swojego układu ciała, więc też każdemu co innego pomoże. Preparaty ze skrzypem, jakieś płukanki najlepiej naturalne z pokrzywy, skrzypu, w aptekach można kupić różne ampułki - droższe, tańsze, tak samo jak szampony. Dermena np. na mnie nie działa, a na moją siostrę już tak, tak samo skrzyp ja przyjmuję go normalnie, a ona ma mdłości ;)
Awatar użytkownika
necia
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 26 października 2013, 14:06

Re: Jak wzmocnić włosy?

Post autor: necia »

maski do włosów są bardzo dobre ja miałam rozjaśniane włosy a dzień później farbowane i 2 razy w tyg je susze i prostuje wiec one były takie suche jak siano a odkąd używam maski to sa gładkie i maja lekki połysk i naprawdę widać ze się odbubowują
Awatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
Posty: 605
Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
Lokalizacja: Jasło

Re: Jak wzmocnić włosy?

Post autor: Diego Forlan »

Tak jak piszesz Kejzi -nie każdy będzie brał skrzyp bo może sie to zakończyć wysypką. Prawda jest taka że preparaty bez recepty dostępne w aptekach pomogą osobom które jedynie chcą poprawić kondycje swoich włosów czy też skóry i nabijają kabze firmom tzw. farmaceutycznym. A dermatolog w Jaśle to miesiąc oczekiwania i często bezradny przepisuje jakieś bzdety które zanim się kupi-polecam przeczytać czy to jest akurat do pacjenta rodzaju skóry...
klaudia20
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 23 lipca 2012, 09:56

Re: Jak wzmocnić włosy?

Post autor: klaudia20 »

Ja również brałam Bellissę lecz już na mnie nie działa,wiec przerzuciłam się na merz special dragees i szampon zapobiegający wypadaniu włosów Beaver Profesional Hydro.Stosuje już chwilę i muszę powiedzieć,że efekty są widoczne.
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Jak wzmocnić włosy?

Post autor: ananasek »

Vipapil najlepsze tabletki. Picie drożdży pomaga. Jeżeli ktoś nie może ich pić to są dostępne również drożdże w tabletkach. Olejowanie włosów również poprawia ich kondycje. Wcierka jantar też jest bardzo dobra i woda brzozowa.
ODPOWIEDZ