Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
paulina16270
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 10 maja 2017, 11:34

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: paulina16270 »

Tak ostatnio o dr Pierzu słyszę same dobre opinie, zresztą on mnie też raz przyjmował i nie powiem nic złego. Koleżanka teraz chodziła do niego z ciążą na NFZ i on również ciążę rozwiązał i mówi że lepszego nie widziała.
lola11
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 7 czerwca 2017, 10:47

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: lola11 »

Hej. Czy ktoś mógłby mi polecić lekarza który założy wkładkę antykoncepcyjną, słyszałam że wiele zależy od lekarza, który to robi.
basia_85
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 24 lutego 2013, 19:31

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: basia_85 »

Dr Pierz nie robi problemów.
doorotka
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 19 czerwca 2017, 10:26

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: doorotka »

Witam,

czy możecie polecić mi dobrego gina na NFZ ?

Chciałam się wybrać do dr Zamorskiego, ale na NFZ w tym roku już nie ma terminów!

do kogo jeszcze warto iść na NFZ, zeby nie trzeba było długo czekać?
Konrad Walczak
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 09:12

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Konrad Walczak »

Aneta Chruszcz
gaga_32
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 26 czerwca 2017, 15:19

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: gaga_32 »

Witam. Orientujecie się może czy dr Źrebiec przyjmuje gdzieś na NFZ? Wiem, że kiedyś był na Szopena a teraz już nie widzę go na liście przyjmujących tam lekarzy.
torka
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 27 listopada 2014, 21:37

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: torka »

Doktor Zamorski przyjmuje w przychodni DR MASTEJ w Jaśle. Na pewno jest w poniedziałki i czwartki. Na NFZ to terminy są już na przyszły rok. Nie wiem jak z wizytą prywatną. Najlepiej proszę zadzwonić i zapytać.
kurczebalde
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 14 maja 2011, 19:17

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: kurczebalde »

A czy lekarz Zamorski zrobił już specjalizację z ginekologii?
japonka12
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 4 października 2011, 17:22

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: japonka12 »

Czy ktoras chodzila do dr Teleszynskiego z ciaza badz dr Teleszynskiej i moze podzielic sie opinia?
Tadla
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 27 listopada 2013, 00:46

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Tadla »

Czy któras z Was chodziła bądź chodzi do dr Kulon ? co możecie powiedzieć o tej Pani dr????
szalona1208
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 15 maja 2014, 15:49

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: szalona1208 »

Witam poszukuję doktora lub doktorki co wykonuje usg II trymestru ciąży ?????
przestroga
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 2 sierpnia 2017, 16:35

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: przestroga »

Zdecydowanie odradzam Joanne Gonet Sebastiankę.
Skandal!!Założyła mirenę nie usunąwszy poprzedniej! Była to moja pierwsza wizyta. Umówiłam się telefonicznie na wymianę wkładki na nową, zakupioną przeze mnie.(Nie znając mnie) nie zrobiła żadnego badania ginekologicznego przed jej założeniem.Myślałam że ból spowodowany jest usuwaniem mireny, a był wpychaniem drugiej. Gdy się zorientowałam usiłowała wmówić mi że wkładka mi wypadła i jakimś cudem nie zaszłam w ciążę, wtedy dopiero zrobiła usg i kłamała że na obrazie jest widoczna tylko jedna. Gdy przyszłam ze zdjęciem RTG i Usg od innego lekarza po zwrot kosztów które poniosłam odmówiła. Mirena w aptece kosztowała mnie ok 600zł a za założenie wzięła 300zł! To nie wszystko chciała bym podpisała jakiś papier że nie będę mieć w przyszłości wobec niej roszczeń. Przez nią wylądowałam na sali operacyjnej pod narkozą w szpitalu w celu usunięcia obydwu wkładek z macicy. Bardzo zły lekarz jeszcze gorszy człowiek.
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: viktoria11 »

ja ogólnie też nie zaufalabym tej pani dr aby np prowadziła moją ciążę.... będąc w 29 tc trafiłam do szpitala ze skurczami akurat była na dyżurze zrobiła mi usg na moje pytanie czy wszystko ok powiedziała że tak tylko wody mi odchodzą i wyszła...... nooo tylko?? a chyba bym czuła jak mi odchodzą bo to moja druga ciąża.... naszczęście w korytrzu spotkałam mojego lek. prowadzącego i on jeszcze raz mi zrobił usg bo coś mu nie pasowało i oczywiście było wszystko ok wytłumaczył uspokoił bo nie tylko poprzez usg wykrywa sie wypływ wód........ a to jest poważna sprawa w 29 tc....... chodziłam do niej czasem na nfz przy jakichś infekcjach to przepisała leki i ok nawet miła była ale jak coś sie dzieje to nie...
przestroga
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 2 sierpnia 2017, 16:35

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: przestroga »

Zdecydowanie odradzam Joanne Gonet Sebastiankę.
Skandal!!Założyła mirenę nie usunąwszy poprzedniej! Była to moja pierwsza wizyta. Umówiłam się telefonicznie na wymianę wkładki na nową, zakupioną przeze mnie.(Nie znając mnie) nie zrobiła żadnego badania ginekologicznego przed jej założeniem.Myślałam że ból spowodowany jest usuwaniem mireny, a był wpychaniem drugiej. Gdy się zorientowałam usiłowała wmówić mi że wkładka mi wypadła i jakimś cudem nie zaszłam w ciążę, wtedy dopiero zrobiła usg i kłamała że na obrazie jest widoczna tylko jedna. Gdy przyszłam ze zdjęciem RTG i Usg od innego lekarza po zwrot kosztów które poniosłam odmówiła. Mirena w aptece kosztowała mnie ok 600zł a za założenie wzięła 300zł! To nie wszystko chciała bym podpisała jakiś papier że nie będę mieć w przyszłości wobec niej roszczeń. Przez nią wylądowałam na sali operacyjnej pod narkozą w szpitalu w celu usunięcia obydwu wkładek z macicy. Bardzo zły lekarz jeszcze gorszy człowiek.
PS. Ktoś pisał że miła itp. to prawda, ale tylko we własnym interesie. Dla mnie też była miła szczególnie wtedy gdy próbowała ukryć swój błąd kłamstwem nie zważając na moje zdrowie, a także wtedy gdy chciała uzyskać mój podpis który dałby jej poczucie bezpieczeństwa. Nie do wiary jak potrafiła zmienić się gdy odkryłam prawdę i przyszłam jej o tym powiedzieć. Niczego nie oczekiwałam, chciałam tylko zwrot pieniędzy. Nie życzę nikomu takiego potraktowania. Gdy popełni się błąd trzeba też wziąć za niego odpowiedzialność. Zraziłam się i już będę chodzić na NFZ dlatego, że gdy nieuczciwy lekarz w prywatnym gabinecie się pomyli jest bardzo trudno cokolwiek udowodnić i odzyskać choćby pieniądze. Chociaż wiem że pewnie na gorszego lekarza już nie trafię bo zrobiła furrorę w całym środowisku lekarskim za swój błąd i takie traktowanie pacjenta. Nie mieści się to w głowie.
paulina16270
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 10 maja 2017, 11:34

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: paulina16270 »

Również miałam przyjemnośc z ową panią doktor. Potwierdziła pierwszą ciążę potem poszła na urlop musiałam zmienić lekarza wtedy przemiła pani doktor. Niestety tak niestety miałam z nią styczność potem przy porodzie. Po nieudanym naturalnym zrobiła cesarke. Po paru dniach dokładnie 5 wrociłam na oddział i ledwo mnie odratowali. Po 3 tygodniach zobaczyłam dopiero małego i to nie były żadne możliwe komplikacje po cesarce (nawet sami lekarze to stwierdzili) tylko jej błąd! A pani doktor co? Poszła na miesiąc na urlop!
ODPOWIEDZ