Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
karluska93
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 20 lutego 2009, 18:43

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: karluska93 »

Robilam w Pro Familii u dr. Cebulaka :)
doorotka
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 19 czerwca 2017, 10:26

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: doorotka »

W Krośnie robi dr Guzik i dr Góra w Galenie na Grodzkiej. tylko cena powala- 280 zł.
lalunkaa
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 13 lipca 2009, 15:51

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: lalunkaa »

Czy ktoś się orientuje ile bierze dr Zamorski za wizyty ciążowe, i czy pierwsza wizyta kosztuje cos więcej niż kolejne.
tiruriru
Guru
Guru
Posty: 100
Rejestracja: 26 lipca 2013, 23:18

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: tiruriru »

Każda wizyta kosztuje 150zl :)
lalunkaa
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 13 lipca 2009, 15:51

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: lalunkaa »

O to sporo bo dziewczyny wcześniej pisały w kwietniu że za pierwszą 150 a za kontrolnew ciążowe 100 zł to aż tak by się teraz podniósł z cenami, 150 zł za zwykłą kontrolę to sporo jak na jasielskie warunki. Prowadzi ktoś u niego ciążę obecnie?
tiruriru
Guru
Guru
Posty: 100
Rejestracja: 26 lipca 2013, 23:18

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: tiruriru »

Dużo gorsi ginekolodzy (jak również inni lekarze) z gorszym, starszym sprzętem też juz biorą w Jaśle po 150zl :) takie ceny, ciągle wszystko w górę :)
andaluzja
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 8 maja 2016, 20:50

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: andaluzja »

Co do ginekologów to najgorszemu wrogowi nie poleciłabym dr Kulon :zalamany: Jeszcze nigdy żadna lekarka nie traktowała mnie z góry z taką pogardą.
madziunia
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 20 lutego 2010, 18:29

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: madziunia »

lalunkaa pisze:O to sporo bo dziewczyny wcześniej pisały w kwietniu że za pierwszą 150 a za kontrolnew ciążowe 100 zł to aż tak by się teraz podniósł z cenami, 150 zł za zwykłą kontrolę to sporo jak na jasielskie warunki. Prowadzi ktoś u niego ciążę obecnie?
Obecnie dr.Zamorski prowadz moją ciąże.Od początku płacę 150zł. za każdą wizyte.Teraz mam wizyty co 2 tygodnie,bo to końcówka ciąży, do tego badania trzeba zrobić...to dużo kasy...
Dupa_lala
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 5 grudnia 2018, 09:38

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Dupa_lala »

A jak wygląda ogólnie prowadzenie przez doktora ciąży? Jak długo czeka się na pierwszą wizytę? Badania wykonuje się prywatnie czy ma podpisaną umowę ze wykonuje się badania na NFZ?
tiruriru
Guru
Guru
Posty: 100
Rejestracja: 26 lipca 2013, 23:18

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: tiruriru »

Najbliższe wolne terminy obecnie są na marzec. Pan doktor przyjmuje tylko prywatnie wiec wszystkie badania wykonywane w trakcie ciąży są płatne. Jesli chodzi o samo prowadzenie ciąży to jest chyba najlepszy w naszej okolicy, stąd tak odległe terminy :)
doorotka
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 19 czerwca 2017, 10:26

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: doorotka »

W ciąży mozna dostać się szybciej, ale trzeba zadzwonić bezposrednio na rejestrację (położna odbiera) i powiedzieć o co chodzi, to wciśnie szybciej.
Doktor przyjmuje tez w soboty.
karluska93
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 20 lutego 2009, 18:43

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: karluska93 »

Prowadził moją ciąże i ręką na sercu mogę powiedzieć, że jest najlepszy z lekarzy. O każdej porze dnia i nocy mogłam do niego dzwonić jak coś budziło mój niepokój, pełna kultura i zaangażowanie podczas wizyty, nie bagatelizuje niczego, na każdej wizycie jest badanie i usg, robił mi cc, przychodził po wszystkim i pytał jak się czuje i w ogóle, dba o swoje pacjentki. Mimo tego, że terminy sa odległe, jak podejdzie się osobiście do pana doktora to na pewno przyjmie jak powie się o co chodzi :)
czarnulka187
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 12:45

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: czarnulka187 »

Ile obecnie bierze doktor Słowiński lub Pierz za wizyty prowadzenie ciąży? :oczami:
Targus1234
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 27 grudnia 2018, 15:14

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Targus1234 »

Witajcie. Czy mogę prosić numer do dr Kulon w wiadomości prywatnej? Bardzo proszę o pomoc.
Malwina89
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 4 stycznia 2019, 14:29

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Malwina89 »

Szukam ginekologa na terenie Jasła który dobierze dobre tabletki antykoncepcyjne. Najlepiej iść prywatnie czy na NFZ ? Jaki jest termin oczekiwania na wizyte?
ODPOWIEDZ