ZIELONA KAWA

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
wtch
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 9 lutego 2014, 10:08

Re: ZIELONA KAWA

Post autor: wtch »

bibliotekarka11 oczywiście że można, co nie zmienia faktu, że działa jako antyoksydant.
czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 367
Rejestracja: 23 lutego 2014, 13:28

Re: ZIELONA KAWA

Post autor: czeszka »

z zielona..jest tak ze albo sie ja polubi od 1gosmaku alboodrzuci.taka filozofia. natomiast..schudnac...coz siedzialo sie na dupsko malo ruchu..jadlo sie ladnie to chyba dorosly czlowiek wie co robi.wiec.do roboty teraz za siebie..odmowic sobie slodycze....gazowane.pizze....zapiekaneczke...........i ruszyc dupsko z siedzienia........juz..i regularnie........
a nie narzekac na los........ze opony na brzuchu..ruszyc pupe ...
Marta25
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 20 września 2013, 19:12

Re: ZIELONA KAWA

Post autor: Marta25 »

Antyoksydant czyli trochę odtruwa, na schudnięcie też bym nie liczyła :)
euforia
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 8 listopada 2012, 23:48

Re: ZIELONA KAWA

Post autor: euforia »

Nieustanne rozterki dotyczące odchudzania-czy to działa, czy tamto działa...odpowiedź jest prosta- wszystko jest skuteczne, ale w połączeniu z wysiłkiem fizycznym i zdrowym sposobem żywienia. Nic nie działa na zasadzie cudu.
A zielona kawa- tak jak ktoś wspomniał wcześniej- albo zachwyci, albo odrzuci:-)
gadulec808
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 28 marca 2014, 23:18

Re: ZIELONA KAWA

Post autor: gadulec808 »

Nie miałam okazji jeszcze pić zielonej kawy, ale słyszałam o niej dużo dobrego, muszę w końcu spróbować.:-)
famous
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 15 października 2014, 12:39

Re: ZIELONA KAWA

Post autor: famous »

Niestety, to nie prawda, że odchudza. Wspomagacze, suplementy, spalacze działają czasem, kiedy się je bierze. Potem jest tylko jojo. Organizm rozleniwia się i po zaprzestaniu tyje na potęgę.
Awatar użytkownika
jędza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 5 listopada 2010, 15:13

Re: ZIELONA KAWA

Post autor: jędza »

odchudza zielona kawa, zielona herbata ale najlepsza jest zielona kiełbasa a jeszcze popita mlekiem odchudza niezawodnie ;)

a prawda jest taka że to wszystko pic na wodę i tani chwyt, jak ze wszystkimi lekami które bez wysiłku redukują cellulit pozbawiają tkanki tłuszczowej itp niestety wszystkie suplementy muszą być poparte jakąś aktywnością fizyczną w przeciwnym razie są to pieniądze wyrzucone w błoto.
ewa17
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 28 marca 2015, 15:02

Re: ZIELONA KAWA

Post autor: ewa17 »

Pic na wode.Zmiana diety,wiecej ruchu i efekt murowany.Te suplementy nic nie daja,szkoda kasy. ;)
pewnegodnia
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 4 kwietnia 2015, 17:44

Re: ZIELONA KAWA

Post autor: pewnegodnia »

Flora pisze:hahaha dobrze powiedziane! to może być fajny zamiennik przy zdrowej diecie i ćwiczeniach ale od samej zielonej kawy nikt nie schudnie
To samo z czerwoną herbata, niby odchudzajaca, ale picie jej nie spowoduje utraty wagi.
czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 367
Rejestracja: 23 lutego 2014, 13:28

Re: ZIELONA KAWA

Post autor: czeszka »

mozna pić zielona/czerwoną jako zdrowy dodatek(wiadomo ze w nadmiarze tez nie dobrze jka z witaminami) ale nie dla ,,schudniecia"
pewnegodnia pisze:
Flora pisze:hahaha dobrze powiedziane! to może być fajny zamiennik przy zdrowej diecie i ćwiczeniach ale od samej zielonej kawy nikt nie schudnie
To samo z czerwoną herbata, niby odchudzajaca, ale picie jej nie spowoduje utraty wagi.
LESSER
Guru
Guru
Posty: 116
Rejestracja: 10 października 2008, 18:24

Re: ZIELONA KAWA

Post autor: LESSER »

Zamiast zielonej kawy czy herbaty aby zrzucić parę kilo nawet dziennie proponuję zielonej kiełbasy po Świętach podjeśc :rotfl:
traper3
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 5 grudnia 2010, 20:53

Re: ZIELONA KAWA

Post autor: traper3 »

Ja kupuję w tabletkach na mnie działa przeczyszczająco i o to mi właściwie chodziło, a odchudzać nie odchudza, a chciałbym ważyć a 56 kg a ważę 67 kg na 183 cm wzrostu.
uklejka
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 26 lutego 2015, 19:10

Re: ZIELONA KAWA

Post autor: uklejka »

Na co takie tabletki sie bierze?
agnetta
Mistrz
Mistrz
Posty: 97
Rejestracja: 25 maja 2014, 16:51

Re: ZIELONA KAWA

Post autor: agnetta »

Zwykła czarna kawa też "odchudza". Przyspiesza metabolizm. Oczywiście nie mam na myśli chemicznej rozpuszczalki.
czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 367
Rejestracja: 23 lutego 2014, 13:28

Re: ZIELONA KAWA

Post autor: czeszka »

agnetta pisze:Zwykła czarna kawa też "odchudza". Przyspiesza metabolizm. Oczywiście nie mam na myśli chemicznej rozpuszczalki.
potwierdzam-oczywiście nie wolno słodzic czy dolewac mleka bo nie tędy droga
ODPOWIEDZ