Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Faceci zakaz wstępu :]

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Postprzez kotka » 5 grudnia 2017, 22:42

ja bralam blonnik na zmniejszenie apetytu i czasami dicopeg 10g by zwalczyc zatwardzenie spowodowane zbyt szybka zmiana diety.. no i cwiczylam
kotka
Początkujący
Początkujący

Postprzez PaulaKornik » 19 grudnia 2017, 10:53

Ja od kiedy zaczęłam chodzić na treningi kickboxingu dużo schudłam :)
PaulaKornik
Początkujący
Początkujący

Postprzez Annabella » 20 grudnia 2017, 14:55

Wszystko zależy od typu urody, wieku i zdrowia. Trzeba umieć powściągnąć apetyt i pokusy, a za to się więcej ruszać. Nie chodzi przecież tylko o dobry wygląd, ale i o dobre samopoczucie.
Annabella
Debiutant
Debiutant

Postprzez anitka60 » 29 grudnia 2017, 11:52

ja staram się jesć normalnie czyli z umiarem, na śniadanie najczęściej jem kromkę chleba z szynka i serem zolte.hochland.pl/ bo to mi najbardziej smakuje, wieczorami ćwiczę, a na obiad najczęściej ide do knajpy na cos tajskiego
anitka60
Debiutant
Debiutant

Postprzez dragoness » 29 grudnia 2017, 12:37

anitka60 napisał(a):ja staram się jesć normalnie czyli z umiarem, na śniadanie najczęściej jem kromkę chleba z szynka i serem zolte.hochland.pl/ bo to mi najbardziej smakuje, wieczorami ćwiczę, a na obiad najczęściej ide do knajpy na cos tajskiego

Taaak? Możesz podać namiary na tajską restaurację w Jaśle? Jak nie, to spadaj z reklamami gdzie indziej.
dragoness
VIP
VIP

Postprzez świnia » 6 stycznia 2018, 23:28

Jeśli odchudzać się (i żyć zdrowo i długo) to tylko dieta optymalna dr Jana Kwaśniewskego (nominowanego za to do nagrody Nobla)
świnia
Weteran
Weteran

Postprzez dobrajana » 28 maja 2018, 10:55

Przede wszystkim pamietajcie, ze nie mozna zmieniac nawykow zywieniowych z dnia na dzien, bo jelita musza sie przyzwyczajac. Ja sobie zrobilam krzywde i narobilam problemow, bo z dnia na dzien chcialam zmienic styl zycia i skonczylo sie biegunkami.. na szczescie intesta z maslanem sodu pomogla mi to uregulowac
dobrajana
Debiutant
Debiutant

Postprzez papatka » 6 czerwca 2018, 09:22

Zmiana nawyków żywieniowych to podstawa w odchudzaniu. Nie wiem tylko dlaczego z tego powodu można sobie zrobić krzywdę. Słyszałam, że papierosów nie można odstawiać z dnia na dzień bo organizm przyzwyczajany do zatruwania może to źle znieść i lepiej robić to stopniowo.
papatka
Początkujący
Początkujący

Postprzez biosqn » 7 czerwca 2018, 08:28

Zmiana nawyków żywieniowych to podstawa i każdy dzień jest dobry aby zacząć, najlepiej to już. Oczywiście, że organizm może początkowo reagować nieodpowiednio ale kilka dni, godzin i się przyzwyczai do nowego odżywiania. Palenie jest trudno odstawić z dnia na dzień bo organizm źle to znosi gdyż domaga się nikotyny. Niektórzy wręcz chorują ale po to mamy np desmoxan aby nie mieć tego problemu.
biosqn
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez lisiczka » 12 czerwca 2018, 10:31

Tak myślę, że zmiana nawyków żywieniowych będzie najlepszą opcją. Błonnik w diecie to podstawa. Jak dodasz do tego jeszcze ćwiczenia fizyczne takie jak aeroby czyli np. bieganie to na pewno schudniesz.
lisiczka
Debiutant
Debiutant

Postprzez Magda Szubzda » 13 czerwca 2018, 10:29

Moim zdaniem najlepiej jest się po prostu przejść do dietetyka. Nic nam tak dobrze nie pomoże jak wizyta u specjalisty.
Magda Szubzda
Debiutant
Debiutant

Postprzez Monika888 » 20 czerwca 2018, 14:39

Nie ma uniwersalnej diety, trzeba zmienić nawyki a nie wierzyć w cuda. Wiem po sobie, że jak się chce to naprawdę można.
Monika888
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez L3mon » 9 lipca 2018, 12:05

Unikać cukru, zamiast soków pić wodę, do tego dużo warzyw i owoców, zero fastfoodów i trochę ruchu, a kilogramy zaczną znikać. Mój mąż dzięki zmianie nawyków żywieniowych stracił 9 kg w 3 miesiące. Może się wydawać, że nie jest to bardzo dużo, ale to zdrowe tempo odchudzania, a do tego nie ma obaw o efekt jo-jo.
L3mon
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez świnia » 7 sierpnia 2018, 12:11

L3mon napisał(a):Unikać cukru, zamiast soków pić wodę, do tego dużo warzyw i owoców

Przecież owoce to głównie cukier hahaha i to prosty szybko wchłanialny i zamieniany na tróglicerydy czyli oponę od tira na brzuchu.
świnia
Weteran
Weteran

Poprzednia strona

Powrót do Planeta kobiet