Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
lisiczka
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 8 czerwca 2018, 12:15

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: lisiczka »

Tak myślę, że zmiana nawyków żywieniowych będzie najlepszą opcją. Błonnik w diecie to podstawa. Jak dodasz do tego jeszcze ćwiczenia fizyczne takie jak aeroby czyli np. bieganie to na pewno schudniesz.
Magda Szubzda
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 28 maja 2018, 14:54

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: Magda Szubzda »

Moim zdaniem najlepiej jest się po prostu przejść do dietetyka. Nic nam tak dobrze nie pomoże jak wizyta u specjalisty.
Monika888
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 27 kwietnia 2018, 14:46

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: Monika888 »

Nie ma uniwersalnej diety, trzeba zmienić nawyki a nie wierzyć w cuda. Wiem po sobie, że jak się chce to naprawdę można.
świnia
Guru
Guru
Posty: 138
Rejestracja: 1 lipca 2013, 11:22

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: świnia »

L3mon pisze:Unikać cukru, zamiast soków pić wodę, do tego dużo warzyw i owoców
Przecież owoce to głównie cukier hahaha i to prosty szybko wchłanialny i zamieniany na tróglicerydy czyli oponę od tira na brzuchu.
Roel_1910
Guru
Guru
Posty: 187
Rejestracja: 1 sierpnia 2007, 19:53
Lokalizacja: Jasełko

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: Roel_1910 »

Pomogło Ci ruszyć do przodu, bo wczesniej jadłaś syf, a na bezglutenie się już nie dało jeść chipsów i batoników. Dieta jak każda inna, żadnych cudów w niej nie ma, mało tego przy zbyt długim stosowaniu można doprowadzić do nietolerancji glutenu poprzez zmniejszenie produkcji enzymów trawiących gluten.
anitka28
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 15 lutego 2019, 13:41

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: anitka28 »

Odchudzanie...często odkładamy w czasie prawda? Bo się nie chce, bo coś wypadło, bo ciężki dzień itd. W końcu się spięłam i postanowiłam, że pora coś zmienić. Jak najszybciej. Oprócz rezygnacji z słodyczy i chleba zaczęłam kuracje polecanym na forum środkiem PHEN 375 i efekty są lepsze niż się spodziewałam. Tabletki zawierają najwyższa dostępna dawkę fenterminy, która wykorzystywana jest w leczeniu nadwagi i otyłości w krótkim okresie. Spośród wielu leków należących do tej samej kategorii, jest to najlepszy wybór,ponieważ działa natychmiast w ośrodkach kontroli głodu w naszych mózgach, podczas gdy inne leki działają tylko na układ trawienny. Dzięki PHEN 375 wymarzona sylwetka staje się faktem. Zawsze byłam pewna siebie, ale po stracie 8 kg moja pewność siebie zrobiła się jeszcze większa. Kobieca, seksowna, zgrabna i kształtna sylwetka, tak tego chciałam. Macie pytania? Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej? Kontaktujcie się z Natalią (kom.733 566 390) . Warto!!!
igafiga
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 12 kwietnia 2019, 07:53

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: igafiga »

Najlepiej po prostu więcej się ruszać i sensownie zaplanować dietę, na minusowym bilansie kalorycznym, ale nie za dużym, żeby nie wpędzić się w deficyty i późniejsze napady głodu. Żadne tabletki i inne specyfiki, to musi być zmiana podejścia na całe życie, a nie na chwilę.
anitka28
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 15 lutego 2019, 13:41

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: anitka28 »

Wstydzisz się swojego ciała??? Źle się w nim czujesz? Przez całe lato chodzisz w spodniach, unikasz imprez, dyskotek, plaż czy basenów. Dobrze to rozumiem i wiem jak z tym skończyć. Spróbuj Sibutraminę 20mg. Dla mnie to najskuteczniejsze rozwiązanie w walce z dodatkowymi kilogramami. W krótkim czasie hamuje łaknienie i przyspiesza metabolizm a kilogramy lecą w dół. Skontaktuj się z Agatą, ona odpowie na Twoje ewentualne pytania czy wątpliwości, kom. 517 614 677, powodzenia.
Kinia12
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 24 kwietnia 2019, 09:13

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: Kinia12 »

W sklepie omijam stoiska z tymi kalorycznymi słodyczami, a jak bardzo mi się chce coś przekąsić to skuszę się na jakichś batonik crunchy albo tego typu jak robię zakupy w Naturze. Smak ok, a zawsze tą potrzebę na coś słodkiego zaspokoi :)
Awatar użytkownika
Virgo
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 30 maja 2019, 17:16
Lokalizacja: Łódź

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: Virgo »

Wydaje mi się, że szybkie odchudzanie nie ma sensu jak piszą niektórzy.
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: oth »

Bardzo proste, trzeba spalać więcej kalorii niż się wpierdziela, prosta arytmetyka na poziomie 2-3 klasy szkoły podstawowej

PS. tabletki są dla idiotów, dietetycy generalnie też, 1 książka o odżywianiu kosztuje 30-40 zł a comiesięczne wizyty u dietetyka 200-500zł, gdzie nie dostaje się wiedzy tylko gotowy jadłospis.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: dragoness »

Mniej żreć, więcej się ruszać. Tyle.
pokahontaz
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 23 lutego 2016, 17:59

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: pokahontaz »

Olej z wiesiołka wspomaga odchudzanie (najlepszy polski Gal w kapsułkach), natomiast nikt nie schudnie jak nie zacznie ćwiczyć i nie zmniejszy podaży kalorii.
Fiorella
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 16 lipca 2019, 20:01

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: Fiorella »

dragoness pisze: 31 maja 2019, 13:18 Mniej żreć, więcej się ruszać. Tyle.
To uniwersalna zasada - bankowo zadziała w każdym przypadku :D
Awatar użytkownika
Zynek6
VIP
VIP
Posty: 530
Rejestracja: 19 kwietnia 2013, 21:33

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: Zynek6 »

kopać ziemniaki a nie jeść
ODPOWIEDZ