Szafa z drzwiami przesuwnymi

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
pablo5
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 1 października 2014, 14:34

Re: Szafa z drzwiami przesuwnymi

Post autor: pablo5 »

hej. O dobrą szafę z drzwiami przesuwnymi jest bardzo ciężko. Parę lat temu szukaliśmy takiej szafy ale było ciężko znaleźć ponieważ potrzebowaliśmy do wnęki czyli odpowiedniej wymiarowo. Ale wpadliśmy na pomysł ze półki zamontujemy osobno w ten wnęce z desek a drzwi rozsuwane założymy. Kupiliśmy na zamówienie drzwi rozsuwane z bardzo znanej firmy Stanley oczywiście jedne drzwi są z lustrem.
Mieszkamy na 4 piętrze czyli na samej górze i niestety prawdopodobnie od dachu podchodziła wilgoć i niestety musieliśmy zlikwidować te półki i drzwi.
Teraz te drzwi stoją u cioci na strychu i jeżeli jesteś zainteresowana kupnem i będzie pasował wymiar możemy się dogadać:)
jaslica
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 8 października 2014, 14:51

Re: Szafa z drzwiami przesuwnymi

Post autor: jaslica »

Szkoda, że się napracowaliście i nic z tego nie wyszło
piotrkaczmarek01
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 13 listopada 2014, 13:30

Re: Szafa z drzwiami przesuwnymi

Post autor: piotrkaczmarek01 »

Ja bym zamówił szafę na zamówienie, bo takie modyfikacje mebli zawsze źle się kończą.
anka86
Ekspert
Ekspert
Posty: 80
Rejestracja: 18 listopada 2014, 15:53

Re: Szafa z drzwiami przesuwnymi

Post autor: anka86 »

Ja też robiłam na zamówienie.
ulka187
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 16 października 2014, 14:01

Re: Szafa z drzwiami przesuwnymi

Post autor: ulka187 »

Szafa z drzwiami przesuwnymi to fajne rozwiązanie. Ja swoją kupiłam w sklepie internetowym meble-bogart.pl i jestem ogromni zadowolona. Szybka i sprawna przesyłka bez problemów. Zerknijcie na ich produkty, mają dość dużą ofertę szaf naprawdę pięknych.
ODPOWIEDZ