Wątroba a tabletki antykoncepcyjne

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Awatar użytkownika
Teresa1717
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 1 marca 2018, 09:20
Lokalizacja: Leszno

Re: Wątroba a tabletki antykoncepcyjne

Post autor: Teresa1717 »

Zgadzam się, ostropest jest świetny. Sama piję napary z mieszanki ziołowej Hepa Vitale, w której jest ostropest plamisty : )
energia007
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 27 marca 2018, 11:08

Re: Wątroba a tabletki antykoncepcyjne

Post autor: energia007 »

Kiedys myslalamo jakis oslonkach ale rozmawialam z lekarzem i doszlismy do wniosku ze nie ma takiej potrzeby. Biore tabletki belara z mala iloscia hormonow i czuje sie po nich bardzo dobrze tj zero skutkow ubocznych a dodatkowo same plusy, wyregulowany okres, mniejszy bol i krwawienia no i brak pms :D
Awatar użytkownika
Manii
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 10 kwietnia 2018, 08:01

Re: Wątroba a tabletki antykoncepcyjne

Post autor: Manii »

Poszłam za namową kilku osób i zaczęłam pić zioła HepaVitale i czuję znaczną różnicę. Czuję, że nie tylko minęły mi problemy z wątrobą i przeróżne bóle po spożyciu alkoholu albo niektórych pokarmów ale czuję, że ogólnie czuję się znacznie lepiej i mam więcej siły, nie jestem już taka zamulona.

Wiadomo, że tabletki zawsze w jakiś sposób obciążają wątrobę a przemysły farmaceutyczne kłamią jak mogą by ludzie je kupowali
strzala_amora
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 2 maja 2018, 21:02

Re: Wątroba a tabletki antykoncepcyjne

Post autor: strzala_amora »

Naście lat temu moze i faktycznie tabletki jakos obciazaly organizm. Ale jest 21wiek, medycyna i nauka poszly do przodu, leki są unowocześniane i teraz nie ma sie co martwic takimi problemami bo poprostu ich nie ma. Ja biore tabletki vines, to ultralekka tabletka z mala zawartoscia hormonow ale chroni przed ciaza jak kazda inna. Dodatkowo moje obfite bolesne miesiaczki oraz pms ktory utrudnial mi zycie poszedl w zapomnienie a ja w koncu zyje jak kobieta bez bolu i nerwow a ciesze sie zyciem intymnym bez stresu
indigo
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 19 lipca 2018, 12:44

Re: Wątroba a tabletki antykoncepcyjne

Post autor: indigo »

strzala_amora pisze:Naście lat temu moze i faktycznie tabletki jakos obciazaly organizm. Ale jest 21wiek, medycyna i nauka poszly do przodu, leki są unowocześniane i teraz nie ma sie co martwic takimi problemami bo poprostu ich nie ma. Ja biore tabletki vines, to ultralekka tabletka z mala zawartoscia hormonow ale chroni przed ciaza jak kazda inna. Dodatkowo moje obfite bolesne miesiaczki oraz pms ktory utrudnial mi zycie poszedl w zapomnienie a ja w koncu zyje jak kobieta bez bolu i nerwow a ciesze sie zyciem intymnym bez stresu
No niby masz racje, teraz anty są o wiele bezpieczniejsze, ale ja też stosuje Vines i o dziwno problemy z wątroba miałam, czułam dziwnie kłucie. Wspomogłam się Hepa Vitale i teraz już jest okej.
Awatar użytkownika
Wioletta.nen3
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 25 lipca 2018, 13:06

Re: Wątroba a tabletki antykoncepcyjne

Post autor: Wioletta.nen3 »

Przy antykoncepcji hormonalnej w postaci tabletek trzeba też dbać o wątrobę. Brałam hormony przez ponad 5 lat i teraz muszę przestać, bo też mam problemy z wątrobą. Nie wiem czy to przez tabletki, mniejsza... Spojrzałam na skład tych ziół hepavital;e i zastanawiam się nad nimi, tylko powiedz mi Manii na jak długo starcza Ci opakowanie, bo cena niska nie jest? :)
ODPOWIEDZ