Wątroba a tabletki antykoncepcyjne

Faceci zakaz wstępu :]

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

Re: Wątroba a tabletki antykoncepcyjne

Postprzez strzala_amora » 30 maja 2018, 17:35

Naście lat temu moze i faktycznie tabletki jakos obciazaly organizm. Ale jest 21wiek, medycyna i nauka poszly do przodu, leki są unowocześniane i teraz nie ma sie co martwic takimi problemami bo poprostu ich nie ma. Ja biore tabletki vines, to ultralekka tabletka z mala zawartoscia hormonow ale chroni przed ciaza jak kazda inna. Dodatkowo moje obfite bolesne miesiaczki oraz pms ktory utrudnial mi zycie poszedl w zapomnienie a ja w koncu zyje jak kobieta bez bolu i nerwow a ciesze sie zyciem intymnym bez stresu
strzala_amora
Debiutant
Debiutant

Postprzez mikka » 30 maja 2018, 19:13

Nie ma tabletek, które pozostają bez wpływu na nasz organizm.
mikka
Początkujący
Początkujący

Postprzez igom » 5 czerwca 2018, 12:22

Na pewno mozna zminimalizować ich wpływ, ale tutaj trzeba dobrać po prostu odpowiednie leki i już
igom
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez indigo » 19 lipca 2018, 12:52

strzala_amora napisał(a):Naście lat temu moze i faktycznie tabletki jakos obciazaly organizm. Ale jest 21wiek, medycyna i nauka poszly do przodu, leki są unowocześniane i teraz nie ma sie co martwic takimi problemami bo poprostu ich nie ma. Ja biore tabletki vines, to ultralekka tabletka z mala zawartoscia hormonow ale chroni przed ciaza jak kazda inna. Dodatkowo moje obfite bolesne miesiaczki oraz pms ktory utrudnial mi zycie poszedl w zapomnienie a ja w koncu zyje jak kobieta bez bolu i nerwow a ciesze sie zyciem intymnym bez stresu

No niby masz racje, teraz anty są o wiele bezpieczniejsze, ale ja też stosuje Vines i o dziwno problemy z wątroba miałam, czułam dziwnie kłucie. Wspomogłam się Hepa Vitale i teraz już jest okej.
indigo
Debiutant
Debiutant

Postprzez Wioletta.nen3 » 25 lipca 2018, 13:10

Przy antykoncepcji hormonalnej w postaci tabletek trzeba też dbać o wątrobę. Brałam hormony przez ponad 5 lat i teraz muszę przestać, bo też mam problemy z wątrobą. Nie wiem czy to przez tabletki, mniejsza... Spojrzałam na skład tych ziół hepavital;e i zastanawiam się nad nimi, tylko powiedz mi Manii na jak długo starcza Ci opakowanie, bo cena niska nie jest? :)
Wioletta.nen3
Debiutant
Debiutant

Poprzednia strona

Powrót do Planeta kobiet