Co na trądzik?

Faceci zakaz wstępu :]

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

Re: Co na trądzik?

Postprzez jean123 » 7 marca 2017, 01:33

U mnie świetnie się sprawdził peeling migdałowy, choć ja akurat robiłam w Krakowie w gabinecie Esther Beauty. Z efektów jestem bardzo zadowolona, sam zabieg też jest przyjemny, więc warto się przyjrzeć takiemu rozwiązaniu :)
jean123
Początkujący
Początkujący

Postprzez EDobrowolska » 13 marca 2017, 15:40

Davercin- jest na recepte :)
EDobrowolska
Początkujący
Początkujący

Postprzez zanetka88 » 20 marca 2017, 10:21

mi się ostatnio coś podskórnego zrobiło :( i nie mogę się tego pozbyć
zanetka88
Początkujący
Początkujący

Postprzez x_n » 3 kwietnia 2017, 13:15

No włąsie nie jestem w stanie stosować peelingów kwasowych poniewaz moja twarz to jakaś masakra po takim peelingu. Jak sie ma sprawa z sevolium? Ma to jakieś przeciwwskazania?
x_n
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez Maniutek » 7 kwietnia 2017, 12:56

Kosmetyki konopne są rewelacyjne na tego typu problemy z cerą. W aptekach i sklepach zielarskich można takie znaleźć z MolPharmy - ja mam od nich herbatę i kawę z konopią, oczyszczają organizm od środka, wzmacniają go oraz zapobiegają wielu chorobom.
Maniutek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez tal » 10 kwietnia 2017, 12:29

x_n napisał(a):No włąsie nie jestem w stanie stosować peelingów kwasowych poniewaz moja twarz to jakaś masakra po takim peelingu. Jak sie ma sprawa z sevolium? Ma to jakieś przeciwwskazania?

Nieeee. Jest to bardzo delikatny krem tak wiec nie masz absolutnie żadncyh przeciwwskazań. Zresztą zobacz sobie skład:
Ekstrakt z lukrecji:

ma silne właściwości łagodzące, eliminuje stany zapalne i podrażnienia, reguluje wydzielanie sebum, ponadto doskonale nawilża skórę.

Wyciągi z kory i liści:

uszczelniają naczynia włosowate, przeciwdziałają nadmiernej krzepliwości krwi, mają właściwości przeciwzapalne.

Ekstrakt z nagietka:

doskonale działa na skórę wrażliwą, szorstką i pękającą, czynne substancje w nim zawarte przyspieszają regenerację skóry, działają przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie.

Colloidal Gold:

nanozłoto stosowane jest w produktach przeznaczonych do pielęgnacji cery trądzikowej, oczyszcza i przyczynia się do rekonstrukcji naskórka i skóry właściwej.

Wyciąg z ziela fiołka trójbarwnego:

ma właściwości łagodzące i ściągające, doskonale działa na trądzik młodzieńczy, wysypki i wypryski, wzmacnia ściany naczyń włosowatych.

Zinc PCA:

cynk przeciwdziała nadmiernej produkcji łoju, reguluje wydzielanie sebum, działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie.

Wyciąg z drożdży:

działa kojąco i nawilżająco, przyspiesza odtwarzanie zdrowej tkanki.

Copper PCA:

miedź jest pierwiastkiem śladowym, przeciwdziała powstawaniu blizn potrądzikowych.

Pozwoliłem sobie skopiować ze strony.

To co mi się podoba to to,ze nie ma tam żadnych zapychaczy w stylu wazelin czy olei mineralnych tak wiec wiesz,ze to co sobie nakładasz na skórę na pewno Ci się wchłonie oraz dobrze na nią podziała. Kwasy równiez nie przypadly mi do gustu. Moim zdainem sevolium jest znacznie lepsze.
tal
Bywalec
Bywalec

Postprzez Anett » 9 listopada 2017, 10:30

Zabiegi kwasami, nie ma nic lepszego :) siostra się wyleczyła w dwa miesiące a miała straszną twarz :) trzeba wybrac dobry gabinet kosmetyczny :)
Anett
Debiutant
Debiutant

Poprzednia strona

Powrót do Planeta kobiet