Sposoby odchudzania

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
michalina12
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 5 maja 2017, 13:41

Re: Sposoby odchudzania

Post autor: michalina12 »

Ja stosuje diete ulozona przez dietetyka i dodatkowo wspomagam sie suplementem odchudzajacym BurnBooster, jak mam czas jezdze na rowerze.
karola32
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 7 maja 2017, 10:57

Re: Sposoby odchudzania

Post autor: karola32 »

tez polecam połączenie diety ze sportem. sama dieta moze byc uciazliwa w moim przypadku ze wzgledu na zaparcia i problemy z wyproznianiem, z ktorymi nie dawalm sobie rady. dietetyczka powiedziala ze to normalne po drastycznej zmianie dla organizmu. polecila mi na zaparcia dicopeg 10g jako szybka reakcje na bole brzucha, ale wlasnie i bieganie. stosuje sie do zalecen juz drugi tydzien i jest naprawde lepiej (jestem na diecie warzywno-owocowej). czuje sie lzej, ale i mam wiecej energii :)
88Justyna
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 22 maja 2017, 11:14

Re: Sposoby odchudzania

Post autor: 88Justyna »

Tez slyszalam o tym suplemencie Burn Booster i chya sama zaczne stosowac.
88Justyna
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 22 maja 2017, 11:14

Re: Sposoby odchudzania

Post autor: 88Justyna »

Bieganie bardzo pomaga w zrzuceniu nadmiaru kilogramow, ale ja mialam problem z podjadaniem dlatego stosuje Fit Body Control ktory skutecznie zahamowal moj apetyt.
Awatar użytkownika
Tish
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 21 marca 2014, 09:28

Re: Sposoby odchudzania

Post autor: Tish »

U mnie wystarcza zbilansowana dieta, trochę ruchu, a rano na lepsze trawienie i ograniczenie apetytu piję colon slim. Czasem dodaję po prostu do owsianki, którą jem na śniadanie codziennie.
sardynka
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 4 sierpnia 2017, 18:53

Re: Sposoby odchudzania

Post autor: sardynka »

aby zrzucic w miare szybko kilka kg to musisz oczyscic jelita i pobudzic je do pracy i szybszego metabolizmu (tu propoduje dicopeg 10g) oraz pic zielona herbate by pozbyc sie nadmiaru wody z organizmu (nawet 4 kg mozna zrzucic w kilka dni), a jesli chodzi o tluszcz to bierz blonnik i cwicz :)
Awatar użytkownika
Zynek6
VIP
VIP
Posty: 530
Rejestracja: 19 kwietnia 2013, 21:33

Re: Sposoby odchudzania

Post autor: Zynek6 »

mniej żreć ... :hurra:
KamaBlog
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 16 sierpnia 2017, 12:20

Re: Sposoby odchudzania

Post autor: KamaBlog »

dieta a raczej zdrowy sposób odżywienia i do tego interwały
Polaa
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 21 sierpnia 2017, 10:19

Re: Sposoby odchudzania

Post autor: Polaa »

ruch ruch i jeszcze raz ruch :)
Barbrae
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 15 września 2017, 20:07

Re: Sposoby odchudzania

Post autor: Barbrae »

Powiem ci tak. Diety nie są skuteczne. Ani diety ani suplementy diety. Nie mam ci nic więc do polecenia; chociaż jak się uprzesz to możesz spróbować z tablekami Therm Line Hydro Fast albo herbatką. Chociaż ci odradzam, bo zniszczysz sobie zdrowie i wyczyścisz portfel.
michal29
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 26 lutego 2010, 19:25

Re: Sposoby odchudzania

Post autor: michal29 »

najlepsza sposób MZ :):D
Marian1
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 4 lutego 2016, 18:48

Re: Sposoby odchudzania

Post autor: Marian1 »

Dokladnie, kazdy sposob jest dobry byleby dzialal ;)
Awatar użytkownika
Veten
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 3 października 2017, 09:36
Lokalizacja: Jasło

Re: Sposoby odchudzania

Post autor: Veten »

Marian1 pisze:Dokladnie, kazdy sposob jest dobry byleby dzialal ;)
No nie powiedziałabym ;) Każdy który nie nadwyręża nam zdrowia! Bo ani zbytnia głodówka nie jest dobra, ani wykluczenie całkowite tłuszczów czy cukrów też nie jest zdrowe. Wszystko w granicach zdrowego rozsądku i zbilansowanej diety :D
Annabella
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 20 grudnia 2017, 13:39

Re: Sposoby odchudzania

Post autor: Annabella »

Słyszałam że najlepszą metoda jest 13-dniowa dieta kopenhaska. Ale jak zajrzałam o co chodzi to oniemiałam. Takie odchudzanie grozi poważnymi problemami zdrowotnymi!
anitka28
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 15 lutego 2019, 13:41

Re: Sposoby odchudzania

Post autor: anitka28 »

Polecam najskuteczniejszy dostepny na rynku środek wspomagający odchudzanie. Phen375 to jedna z najlepszych pigułek na odchudzanie na całym świecie dlatego, iż ma najwyższą dostępną dawka fenterminy na rynku (37,5mg). Natomiast sama fentermina jest lekiem stosowanym do kontrolowania głodu. Pomaga zrzucić wagę, ponieważ sygnalizuje mózgowi, że żołądek jest pełny i czuje się zaspokojony,nawet jeśli nie jadłeś. Fentermina jest najpopularniejszym lekiem w leczeniu nadwagi i otyłości krótkim okresie. Macie pytania? Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej? Kontaktujcie się z Adą (kom.731 154 299). Warto.
ODPOWIEDZ