Fryzjer w Jasle.Studio 04 (Loreal)

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
elzbieta88
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 5 lipca 2016, 08:42

Fryzjer w Jasle.Studio 04 (Loreal)

Post autor: elzbieta88 »

Witam.

Załozyłam ten wątek ponieważ jestem bardzo zawiedziona salonem fryzjerskim Studio 04 w Jaśle.
Byłam stała klientką i zawsze byłam zadowolona....do ostatniego razu.
Przyszłam podciać końcowki włosów(długie -proste) byłam u p.Weroniki .wyszłam zadowolona.
(pomijając cene 80 zł -bez modelowania)jednak po umyciu i wysuszeniu włosów w domu zauważyłam że są krzywo obciete.
Pani fryzjerka u ktorej byłam nie za bardzo wiedziała jak i czym podciąć moje włosy? Mówiłam ze zwykle w waszym salonie Panie uzywały oprocz maszynki na koniec - nożyczek.Pani Weronika powiedziałą ze nie ma takiej potrzeby?
zadzwoniłam do salonu i po rozmowie z właścicielką salonu umówiłam się na bezpłatną poprawkę.
Tym razem trafiłam do Pani Anety. po raz pierwszy.
Stwierdziła że są zle i krzywo ściete włosy, dodatkowo konsultowała to z Panią Martą ktora podpowiadała jak zwykle cięła moje włosy ...
włosy zostały wyprostowane i obcięte maszynką oraz nożyczkami.
Wyszłam z salonu zadowolona bo wydawało mi się że włosy sa poprawione , i są proste.
Niestety znowu po umyciu włosow w domu i wysuszeniu układały sie tak samo jak poprzednio i nie były proste ani z przodu ani z tyłu.

Stwierdziłam że za tą kwotę plus napiwek:P to trochę dużo jak na taką masakre jaka mam teraz z wlosami.
Wiem ze tam więcej nie wroce, i nie będe juz nikomu polecac tego miejsca jak to robiłam dotychczas.
Zawiodłam się bardzo.

Ps.wczoraj rozmawiałam z kuzynką i kolezanką które maja dokładnie ten sam problem po wizycie w Studio 04.
jak widać nie był to jednorazowy przypadek który przytrafił się akurat mi i moim włosom...
sysunia21
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 5 lipca 2016, 15:26

Re: Fryzjer w Jasle.Studio 04 (Loreal)

Post autor: sysunia21 »

Co Pani piszesz?!

Chodzę do tego salonu już ponad 2 lata, i akurat do P. Weroniki , jestem z niej bardzo zadowolona !
Jestem tak zadowolona, że postanowilam brać ze sobą córkę i córka również jest zachwycona .
Fryzura była zgodnie z życzeniem, wszystkim się spodobała, nawet mąż zachwycony. Masaż głowy podczas mycia fenomenalny. Polecam salon i Panią Weroniczke - dziewczyna ma talent !!!!!!!!!!!!! :) :) :) PEŁEN PROFESJONALIZM.
kapustajestpusta
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 383
Rejestracja: 1 marca 2014, 23:24

Re: Fryzjer w Jasle.Studio 04 (Loreal)

Post autor: kapustajestpusta »

Zapewne mają krzywe zwierciadło :super:
sysunia21
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 5 lipca 2016, 15:26

Re: Fryzjer w Jasle.Studio 04 (Loreal)

Post autor: sysunia21 »

Moze i krzywe mają , bo Pani Weronika bardzo dobrze obcina i wgl, a ta osoba która bezczelnie obczernia Panią Weronike jest.... nie będę konczyc... :cisza: :krzeslem:
Krycha77
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 7 lipca 2016, 20:27

Re: Fryzjer w Jasle.Studio 04 (Loreal)

Post autor: Krycha77 »

Kilka dni temu korzystałam z usług Pani Weroniki i też chciałam zmienić fryzurę, zaskoczyło mnie profesjonalne podejście owej Pani i wzorowe wykonanie oraz doradztwo co do powyższej czynności. :super:
wiki89
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 8 lipca 2016, 14:30

Re: Fryzjer w Jasle.Studio 04 (Loreal)

Post autor: wiki89 »

Nie zamierzam zniżać się do pewnego poziomu, uważam, że tłumaczenie tego na forum publicznym nic nie zmieni, ponieważ obie wiemy, że było inaczej. Wykonuję swoją pracę na tyle długo, że podcięcie 10cm włosów nie sprawia mi problemu.
kapustajestpusta
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 383
Rejestracja: 1 marca 2014, 23:24

Re: Fryzjer w Jasle.Studio 04 (Loreal)

Post autor: kapustajestpusta »

O i sama zainteresowana się wypowiedziała. Brawo. Chciałbym usłyszeć opinie bardziej doświadczonych forumowiczów a nie pierwszaków bo wygląda to śmiesznie, skrajne opinie sztucznie pisane.
sysunia21
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 5 lipca 2016, 15:26

Re: Fryzjer w Jasle.Studio 04 (Loreal)

Post autor: sysunia21 »

@kapustajestpusta

Śmiesznie pisane ? Piszą osoby które sa w pełni zadowolone z Weroniki, a nie jakieś sztuczne pisanie.. nie udzielaj się skoro nie dotyczy to Ciebie. A że Ty masz już jakieś posty to nie znaczy że nikt inny nie może również dać. A Ci którzy założyli dopiero co konto , to Ci którzy są zadowoleni z pracy Werki. A obczernianiac to każdy potrafi . Niech przyjdą i powiedzą jej prosto w oczy co mają do niej a nie kozak w necie a pi*da w świecie. Proste . :zly:
elzbieta88
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 5 lipca 2016, 08:42

Re: Fryzjer w Jasle.Studio 04 (Loreal)

Post autor: elzbieta88 »

Przecież napisałam że rozmawiałam z wlascielka salonu:)
Nie czytaliście uważnie.
Może Pani Weronika po przerwie od pracy miała po prostu jakiś gorszy dzień.szkoda że wypadło akurat ns moje włosy.
Nie ma się co unosić, 2 Panie Marta i Aneta potwierdziły ze jest masakra i ze SĄ krzywo odcięte włosy więc nie wymyśliłam sobie raczej tej historii .mam co robić i az sz tak mi się nie nudzi żeby wypisywać i wymyślać jakieś kłamstwa na forum.zwłaszcza ze bardzo lubiłam to miejsce i przemiła szefowa p..Jole☺chyba bez powodu nie mówiły by mi takich rzeczy na koleżankę z pracy.
Niestety ale coraz częściej słyszy się złe opinie o studio 04
Chciałam tam wiele lat i nadal bym chciała ale boje się o
moje włosy.
Sorry ale mam wrażenie ze tę pozytyne opinie pisze 1 osoba z salonu.
Ja już tam nie wrócę. I nie ma tematu.
Swoją drogą polecam trendy i pasja hair &Beauty do których bede wracać na pewno.
elzbieta88
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 5 lipca 2016, 08:42

Re: Fryzjer w Jasle.Studio 04 (Loreal)

Post autor: elzbieta88 »

I proszę nie wypisywać bzdur ze oczerniam i obrażam o.Weronike.bo nie mam powodu jej obrażać .czekam ze jednak w końcu ktoś podpisze się pod moim postem ze miałam rację i tak niestety przyznać trzeba ze jest gorzej w studio 04.
Mi Pani Weronika nie myla włosów i nie robiła masażu ale to nie ma nic do umiejętności w cięciu.
Koleżanki p. WER.przyznały że czasami proste zwykle cięcie jest trudne .tak ze dla P.Wer 10 cm prostego cięcia proste nie było pomimo doświadczenia i być może jej umiejętności. A to ze obcina ok Pani męża maszynka to nie znaczy że dobrze obcina kobiety.
sysunia21
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 5 lipca 2016, 15:26

Re: Fryzjer w Jasle.Studio 04 (Loreal)

Post autor: sysunia21 »

Jeśli nie obczernia jej Pani to po co wypisuje Pani dalej takie bzdury !!! Jaka przerwa od pracy ???? Weronika po przerwie pracuje już ponad rok i obcina elegancko! I nie pisze tego żadna osoba z salonu, tylko zadowolona klientka !!! I nikt nie będzie sie podpisywał pod Pani postem ponieważ Weronika jest bardzo dobrą fryzjerka i z tego co wiem bardzo dużo osób jest z niej zadowolonych. Po co i na co pisze Pani takie bzdury!!! Niech się Pani zajmie sobą i chodzi tam gdzie jest "niby" okej , a co do salonu 04 był jest i bedzie PRO :)
elzbieta88
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 5 lipca 2016, 08:42

Re: Fryzjer w Jasle.Studio 04 (Loreal)

Post autor: elzbieta88 »

co za oburzenie i szybka reakcja:)
jaka obrona:D:D jest Pani adwokatem ?
chyba coś w tym prawdy jest skoro takie poruszenie.a niestety prawda w oczy kole :P
tak,ma Pani rację bede chodzic tam gdzie potrafią obcinać włosy i dają paragon :)wiem co mam robić i gdzie chodzić ,ale dziekuje za troskę.
Nie wykluczone że wróce kiedys do Pani Marty , Alicji czy Uli ktore zawsze profesjonalnie podchodzą do klientów.
sysunia21
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 5 lipca 2016, 15:26

Re: Fryzjer w Jasle.Studio 04 (Loreal)

Post autor: sysunia21 »

Ojj nie chciała by mieć Pani styczności z prawdziwym adwokatem. Poruszenie jest i będzie bo wypisuje Pani takie bzdury ze aż żal mi Pani. A niech nawet chodzi Pani do 10 innych, i co z tego.. potrafią obcinać ? Może się trafić przypadek że przez przypadek spalą Pani włosy prostownica lub potchną się zupełnie na czymś innym i co będzie ich Pani opisywać za każdym razem ? Hahahaha dziecinada. O i jak to Pani pisze na końcu profesjonalnie? Każdy fryzjer się stara , i Weronika właśnie jest profesjonalna fryzjerka i tyle w temacie. :) :)
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Fryzjer w Jasle.Studio 04 (Loreal)

Post autor: kamil3 »

Jeśli chodzi o jasło to nie ma dobrych Fryzjerów salonów ale STUDIO O4 to najlepszy salon fryzjerski w regionie jasielskim wszystko na wysokim poziomie bardzo miła obsługa pełen profesjonalizm zdecydowanie polecam ten salon fryzjerski STUDIO 04 LOREAL Pani Jolanty.
BUDMAX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 24 listopada 2015, 18:45

Re: Fryzjer w Jasle.Studio 04 (Loreal)

Post autor: BUDMAX »

Jak fryzjerki ma dobre i przeszkolone itd i ładnie i ok to ok można chodzić czy tani to nie wiem ceny pewnie jak wszędzie większe miasta to od 50zl pozdrawiam ale dobry salon fryzjerski polecamy
ODPOWIEDZ