Ortopeda

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
kurczebalde
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 14 maja 2011, 19:17

Re: Ortopeda

Post autor: kurczebalde »

Poradźcie mi do którego Jasielskiego ortopedy udać się z 5-letnią dziewczynką? Córka ma X, od 1,5 roku chodzi w podbitych butach i nie widzę dużej poprawy. Jak myślicie?
emilia
Mistrz
Mistrz
Posty: 96
Rejestracja: 1 stycznia 2012, 21:29

Re: Ortopeda

Post autor: emilia »

Siostra jeździła do Rzeszowa, ale moją córkę prowadził lekarz Iwaniec.
Ona :)
Guru
Guru
Posty: 152
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:45

Re: Ortopeda

Post autor: Ona :) »

Według mnie dobrym ortopedą jest Karol Biesiadowski. Operował moją mamę w szpitalu w Jaśle, jest chyba najbardziej "ludzki" wśród wszystkich ortopedów jasielskich.
arigato
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 30 lipca 2012, 11:16

Re: Ortopeda

Post autor: arigato »

Rowniez polecam pana Burbelke. Bylismy u niego z dzieckiem kilka razy i jestesmy na prawde zadowoleni. Bardzo mily i kompetentny lekarz.
Jesli chodzi o cene to dokladnie nie pamietam ale chyba 50-60 zl za wizyte.
karoluch25
Guru
Guru
Posty: 109
Rejestracja: 15 czerwca 2012, 16:21

Re: Ortopeda

Post autor: karoluch25 »

Ja polecam Iwańca w sprawach skręceń czy złamań. Po zakończeniu leczenia wystawia rachunki dzięki czemu zwrócą nam koszty jeżeli jesteśmy ubezpieczeni. Za skręcenie stawu skokowego zabrał 350 zł z założeniem lekkiego gipsu po którym można chodzić który jest o wiele wygodniejszy od normalnego.
kurczebalde
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 14 maja 2011, 19:17

Re: Ortopeda

Post autor: kurczebalde »

emilia pisze:Siostra jeździła do Rzeszowa, ale moją córkę prowadził lekarz Iwaniec.
Powiedz proszę, czy chodziła w podbitych butach, czy we wkładkach zakupionych u niego?
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: Ortopeda

Post autor: nitro »

Ona :) pisze:Według mnie dobrym ortopedą jest Karol Biesiadowski. Operował moją mamę w szpitalu w Jaśle, jest chyba najbardziej "ludzki" wśród wszystkich ortopedów jasielskich.
Dokładnie, bardzo dobry fachowiec. Polecam :ok:
kurczebalde
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 14 maja 2011, 19:17

Re: Ortopeda

Post autor: kurczebalde »

O operacyjnych zdolnościach Biesiadowskiego słyszałam, mojemu znajomemu rękę operował. Ja bardziej pytam o krzywe nogi. W tym temacie tylko jestem zainteresowana.
arigato
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 30 lipca 2012, 11:16

Re: Ortopeda

Post autor: arigato »

Moja chodzi w podbitych butach, juz w sumie ponad rok. Schodza sie jej kolanka i trzeba to skorygowac. Na efekty trzeba troche poczekac niestety. Trzeba tez pilnowac zeby dzieci siadaly po turecku, bo moja na przyklad od poczatku zawsze siadala na kleczkach i pewnie od tego ten problem z kolanami.
kurczebalde
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 14 maja 2011, 19:17

Re: Ortopeda

Post autor: kurczebalde »

arigato pisze:Moja chodzi w podbitych butach, juz w sumie ponad rok. Schodza sie jej kolanka i trzeba to skorygowac. Na efekty trzeba troche poczekac niestety. Trzeba tez pilnowac zeby dzieci siadaly po turecku, bo moja na przyklad od poczatku zawsze siadala na kleczkach i pewnie od tego ten problem z kolanami.
Też od Iwańca?
Mat1987
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 7 sierpnia 2012, 21:59

Re: Ortopeda

Post autor: Mat1987 »

Karol Biesiadowski kilka lat temu operował rękę mojemu tacie która praktycznie była nie do odratowania jak to powiedział jeden z ortopedów będący na dyżurze w szpitalu, na szczęście zajął się ręką K. Biesiadowski. Dziś ręka całkowicie sprawna nawet blizny nie widać.
kurczebalde
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 14 maja 2011, 19:17

Re: Ortopeda

Post autor: kurczebalde »

A ja z Panem Biesiadowskim miałam raz do czynienia. Mój wtedy jeszcze niespełna 4-letni synek skręcił rękę, podeszłam do niego do przychodni (przyjmował wtedy) i zapytałam, czy przyjmie dziecko, odmówił, bo jak twierdził miał bardzo dużo pacjentów (ok 6 osób), kazał nam pojechać na dyżur do szpitala. Była to 10 rano. Czekaliśmy do 18, żeby nas na dyżurze przyjęli. Być może to dobry specjalista, ale strasznie nieludzki człowiek.

A wracając do tzw iksa, to co myślicie o dr Naszkiewiczu?
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: Ortopeda

Post autor: nitro »

kurczebalde pisze:A ja z Panem Biesiadowskim miałam raz do czynienia. Mój wtedy jeszcze niespełna 4-letni synek skręcił rękę, podeszłam do niego do przychodni (przyjmował wtedy) i zapytałam, czy przyjmie dziecko, odmówił, bo jak twierdził miał bardzo dużo pacjentów (ok 6 osób), kazał nam pojechać na dyżur do szpitala. Była to 10 rano. Czekaliśmy do 18, żeby nas na dyżurze przyjęli. Być może to dobry specjalista, ale strasznie nieludzki człowiek.

A wracając do tzw iksa, to co myślicie o dr Naszkiewiczu?
Na dyżurze robią zdjęcie Rtg od ręki, przecież ortopeda nie prześwietli kości w przychodni.... A to, że czekaliście 8 godzin to już wina organizacji w szpitalu. Zdjęcie Rtg to podstawa w urazach i dopiero z nim udajesz się do lekarza.
kurczebalde
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 14 maja 2011, 19:17

Re: Ortopeda

Post autor: kurczebalde »

nitro pisze:
kurczebalde pisze:A ja z Panem Biesiadowskim miałam raz do czynienia. Mój wtedy jeszcze niespełna 4-letni synek skręcił rękę, podeszłam do niego do przychodni (przyjmował wtedy) i zapytałam, czy przyjmie dziecko, odmówił, bo jak twierdził miał bardzo dużo pacjentów (ok 6 osób), kazał nam pojechać na dyżur do szpitala. Była to 10 rano. Czekaliśmy do 18, żeby nas na dyżurze przyjęli. Być może to dobry specjalista, ale strasznie nieludzki człowiek.

A wracając do tzw iksa, to co myślicie o dr Naszkiewiczu?
Na dyżurze robią zdjęcie Rtg od ręki, przecież ortopeda nie prześwietli kości w przychodni.... A to, że czekaliście 8 godzin to już wina organizacji w szpitalu. Zdjęcie Rtg to podstawa w urazach i dopiero z nim udajesz się do lekarza.
Na dyżurze był ortopeda, pociągnął za rękę, poruszał, nastawił, dziecku ręka "wyskoczyła ze stawu", żadnego zdjęcia nie trzeba było robić, gdyż Pan doktor stwierdził, że jest to wybicie, czy coś tam, nie pamiętam i nie ma takiej potrzeby. Było to parę lat temu, do dzisiaj z ręką nic się nie dzieje ani nie działo. Chodzi o to, że Pan Biesiadowski nawet nie zerknął na dziecko, które stało biedne i płakało. W szpitalu 2 minuty i po sprawie.
arigato
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 30 lipca 2012, 11:16

Re: Ortopeda

Post autor: arigato »

kurczebalde pisze:
arigato pisze:Moja chodzi w podbitych butach, juz w sumie ponad rok. Schodza sie jej kolanka i trzeba to skorygowac. Na efekty trzeba troche poczekac niestety. Trzeba tez pilnowac zeby dzieci siadaly po turecku, bo moja na przyklad od poczatku zawsze siadala na kleczkach i pewnie od tego ten problem z kolanami.
Też od Iwańca?
Nie, od Burbelki i jak dotad bardzo sobie chwalimy. On wbrew pozorom ma calkiem fajne podejscie do dzieci.
ODPOWIEDZ