Ortopeda

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
lilijka
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 3 maja 2010, 14:27

Re: ORTOPEDA

Post autor: lilijka »

Czy dr Naszkiewicz przyjmuje tylko prywatnie?
ira1972
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 28 października 2010, 20:07

Re: ORTOPEDA

Post autor: ira1972 »

Witam, chciałam zapytac czy ktoś miał robiony zabieg cieśni nadgarstka w Jaśle i jaki lekarz wykonywał?oraz jakiego polecacie? bardzo proszę o odpowiedź
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: Ortopeda

Post autor: Anuskaaa18 »

Nie wiecie może, który z jasielskich ortopedów wykonuje w prywatnym gabinecie badanie USG? Chodzi mi konkretnie o USG kolana.
kbolek194
Guru
Guru
Posty: 198
Rejestracja: 15 lutego 2010, 17:16

Re: Ortopeda

Post autor: kbolek194 »

Miałam robione usg kolana u doktora Naszkiewicza.
krzysiekkk
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:04

Re: ORTOPEDA

Post autor: krzysiekkk »

gosiak19 pisze: Jeszcze dr Iwaniec jest godny polecenia :cool:
Ja osobiście NIE POLECAM
:zly: leczyłem się u niego.. za wizyte placilem 100zl... a zainteresowanie pacjentem? ZEROWE! 3 dni w szpitalu i zero zainteresowania.. ustalenia przed zabiegiem zupelne inne niz to co się okazało po operacji :/ hmmm tez myslalem ze jaslo slynie z ortopedow.. i tak jest, no ale widocznie jeden przypadek potrafi zepsuć pozytywne odczucie calosci.. przynajmniej w moim przypadku juz tak jest.. pozniej leczylem sie w innym miescie.. REWELACJA! i tyle mam do powiedzenia! takie jest moje zdanie :) pozdrawiam :)
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: Ortopeda

Post autor: Anuskaaa18 »

kbolek194 pisze:Miałam robione usg kolana u doktora Naszkiewicza.
On przyjmuje U Masteja, tak? A pamietasz moze ile kosztuje wizyta? Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź :)
kbolek194
Guru
Guru
Posty: 198
Rejestracja: 15 lutego 2010, 17:16

Re: Ortopeda

Post autor: kbolek194 »

Tak u Masteja. Rejestrowałam się telefonicznie i w sumie czekałam ok. 2 tyg. Za wizytę zapłaciłam 100zł.
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: Ortopeda

Post autor: wlad »

Naszkiewicz najbardziej kompetentny, zagraniczne doświadczenie super podejście do pacjenta, rzeczowy i konkretny. Iwaniec totalne nieporuzomienie, jedna diagnoza i leczenie - zastrzyki, wiem ze swojego przypadku gdzie twierdził, że nic mi nie jest a po rezonansie wyszło, że w kostce wszystkie wiazadła pozrywane dopiero Naszkiewicz wytłumaczył mi co trzeba robić.
Polecam jeszcze raz Naszkiewicz omijajcie Iwańca naciąga na kase i sie wogóle nie angażuje, moja opinia nie jest odosobniona.
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: Ortopeda

Post autor: Anuskaaa18 »

kbolek194 pisze:Tak u Masteja. Rejestrowałam się telefonicznie i w sumie czekałam ok. 2 tyg. Za wizytę zapłaciłam 100zł.
Dziękuję za informacje ;)
wlad pisze:Naszkiewicz najbardziej kompetentny, zagraniczne doświadczenie super podejście do pacjenta, rzeczowy i konkretny. Iwaniec totalne nieporuzomienie, jedna diagnoza i leczenie - zastrzyki, wiem ze swojego przypadku gdzie twierdził, że nic mi nie jest a po rezonansie wyszło, że w kostce wszystkie wiazadła pozrywane dopiero Naszkiewicz wytłumaczył mi co trzeba robić.
Polecam jeszcze raz Naszkiewicz omijajcie Iwańca naciąga na kase i sie wogóle nie angażuje, moja opinia nie jest odosobniona.
Z opinią o dr Iwańcu niestety muszę sie zgodzić. Od dawna dokucza mi kolano, a leczenie jakie zastosował to właśnie zastrzyki w owe kolano, które sporo kosztowały i nic nie dały, a dalsze leczenie - tabletki na odbudowę chrząstki stawowej, dla osób po 60-tce, dostępne bez recepty. :wstyd:
kbolek194
Guru
Guru
Posty: 198
Rejestracja: 15 lutego 2010, 17:16

Re: Ortopeda

Post autor: kbolek194 »

wlad napisał(a):
Naszkiewicz najbardziej kompetentny, zagraniczne doświadczenie super podejście do pacjenta, rzeczowy i konkretny. Iwaniec totalne nieporuzomienie, jedna diagnoza i leczenie - zastrzyki, wiem ze swojego przypadku gdzie twierdził, że nic mi nie jest a po rezonansie wyszło, że w kostce wszystkie wiazadła pozrywane dopiero Naszkiewicz wytłumaczył mi co trzeba robić.
Polecam jeszcze raz Naszkiewicz omijajcie Iwańca naciąga na kase i sie wogóle nie angażuje, moja opinia nie jest odosobniona.
Z opinią o dr Iwańcu niestety muszę sie zgodzić. Od dawna dokucza mi kolano, a leczenie jakie zastosował to właśnie zastrzyki w owe kolano, które sporo kosztowały i nic nie dały, a dalsze leczenie - tabletki na odbudowę chrząstki stawowej, dla osób po 60-tce, dostępne bez recepty.

Niestety ja również mam złe doświadczenia z tym lekarzem. Leczył mnie "na oko". Sama na własną rękę zrobiłam usg u doktor Gawlik - Feldo i z usg wyszło zupełnie coś innego. Z póżniejszym bólem kolana poszłam już do doktora Naszkiewicza i jestem bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
elemelek
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 22 października 2010, 15:31

Re: Ortopeda

Post autor: elemelek »

Zgadzam się z opiniami powyżej. Miałam u Iwańca jakiś czas temu zabieg ręki po którym NIC się nie poprawiło! Została mi po tym tylko DUŻA blizna !! Później poprawiał mi to Naszkiewicz. Ręka sprawna i mało widoczne blizny :)

Iwaniec - :dobani:
Naszkiewicz - :ok:
fiona
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 13 lutego 2011, 10:15

Re: Ortopeda

Post autor: fiona »

Witam!
Chce się odnieść do tematu "cieśń nadgarstka". Przypadkiem trafiłam do fizjoterapeuty który uświadomił mi jak wygląda w/w problem drętwienia palców i pokazał mi (usprawnił;) co można zrobić aby obejść się zabiegu chirurgicznego. Kilka wizyt i po sprawie! Pan pracował tylko rękoma, żadnych prądów i innych dziwnych zabiegów. Jestem zachwycona! Teraz chodzę z bólem krzyża i już po pierwszej wizycie odstawiłam leki przeciwbólowe!!! Szkoda, że lekarze nie informują o alternatywnym leczeniu, dzięki czemu człowiek funkcjonuje bez leków i operacji. Pozdrawiam! :D
Ps. Gabinet Pana Krzysztofa znajduje się w rynku (tak zwany deptak ;) obok Cukierni Santos. Więcej informacji na prv.
Pozdrawiam! ;]
Tony_Reg
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 19 lipca 2011, 19:15

Re: Ortopeda

Post autor: Tony_Reg »

Chcę nieco odświeżyć temat a nie zakładac nowego pod takim samym tytułem.
Szukam ortopedy który zajmowałby się skoliozą klatki piersiowej.

Czy w jaśle jest ktoś taki może? Wiecie coś na ten temat?
Rita
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 6 marca 2011, 11:50

Re: Ortopeda

Post autor: Rita »

Witam, poszukuję dobrego, uprzejmego i kompetentnego lekarza ortopedę dziecięcego. Którego możecie polecić z Jasła? Chciałbym również, aby na miejscu mógł zrobić badanie USG. Proszę o odpowiedzi.
Snookie
Ekspert
Ekspert
Posty: 89
Rejestracja: 12 października 2010, 22:55

Re: Ortopeda

Post autor: Snookie »

Witam. Czy ktoś wie w jakich dniach przyjmuje doktor Naszkiewicz??
ODPOWIEDZ