Ortopeda

Faceci zakaz wstępu :]

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

Re: Ortopeda

Postprzez kurczebalde » 5 sierpnia 2012, 13:31

Poradźcie mi do którego Jasielskiego ortopedy udać się z 5-letnią dziewczynką? Córka ma X, od 1,5 roku chodzi w podbitych butach i nie widzę dużej poprawy. Jak myślicie?
kurczebalde
Guru
Guru

Postprzez emilia » 5 sierpnia 2012, 22:33

Siostra jeździła do Rzeszowa, ale moją córkę prowadził lekarz Iwaniec.
emilia
Mistrz
Mistrz

Postprzez Ona :) » 6 sierpnia 2012, 09:50

Według mnie dobrym ortopedą jest Karol Biesiadowski. Operował moją mamę w szpitalu w Jaśle, jest chyba najbardziej "ludzki" wśród wszystkich ortopedów jasielskich.
Ona :)
Guru
Guru

Postprzez arigato » 6 sierpnia 2012, 10:05

Rowniez polecam pana Burbelke. Bylismy u niego z dzieckiem kilka razy i jestesmy na prawde zadowoleni. Bardzo mily i kompetentny lekarz.
Jesli chodzi o cene to dokladnie nie pamietam ale chyba 50-60 zl za wizyte.
arigato
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez karoluch25 » 6 sierpnia 2012, 12:34

Ja polecam Iwańca w sprawach skręceń czy złamań. Po zakończeniu leczenia wystawia rachunki dzięki czemu zwrócą nam koszty jeżeli jesteśmy ubezpieczeni. Za skręcenie stawu skokowego zabrał 350 zł z założeniem lekkiego gipsu po którym można chodzić który jest o wiele wygodniejszy od normalnego.
karoluch25
Guru
Guru

Postprzez kurczebalde » 6 sierpnia 2012, 14:32

emilia napisał(a):Siostra jeździła do Rzeszowa, ale moją córkę prowadził lekarz Iwaniec.

Powiedz proszę, czy chodziła w podbitych butach, czy we wkładkach zakupionych u niego?
kurczebalde
Guru
Guru

Postprzez nitro » 6 sierpnia 2012, 14:48

Ona :) napisał(a):Według mnie dobrym ortopedą jest Karol Biesiadowski. Operował moją mamę w szpitalu w Jaśle, jest chyba najbardziej "ludzki" wśród wszystkich ortopedów jasielskich.

Dokładnie, bardzo dobry fachowiec. Polecam :ok:
nitro
VIP
VIP

Postprzez kurczebalde » 6 sierpnia 2012, 14:58

O operacyjnych zdolnościach Biesiadowskiego słyszałam, mojemu znajomemu rękę operował. Ja bardziej pytam o krzywe nogi. W tym temacie tylko jestem zainteresowana.
kurczebalde
Guru
Guru

Postprzez arigato » 6 sierpnia 2012, 23:22

Moja chodzi w podbitych butach, juz w sumie ponad rok. Schodza sie jej kolanka i trzeba to skorygowac. Na efekty trzeba troche poczekac niestety. Trzeba tez pilnowac zeby dzieci siadaly po turecku, bo moja na przyklad od poczatku zawsze siadala na kleczkach i pewnie od tego ten problem z kolanami.
arigato
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez kurczebalde » 7 sierpnia 2012, 06:42

arigato napisał(a):Moja chodzi w podbitych butach, juz w sumie ponad rok. Schodza sie jej kolanka i trzeba to skorygowac. Na efekty trzeba troche poczekac niestety. Trzeba tez pilnowac zeby dzieci siadaly po turecku, bo moja na przyklad od poczatku zawsze siadala na kleczkach i pewnie od tego ten problem z kolanami.

Też od Iwańca?
kurczebalde
Guru
Guru

Postprzez Mat1987 » 7 sierpnia 2012, 22:06

Karol Biesiadowski kilka lat temu operował rękę mojemu tacie która praktycznie była nie do odratowania jak to powiedział jeden z ortopedów będący na dyżurze w szpitalu, na szczęście zajął się ręką K. Biesiadowski. Dziś ręka całkowicie sprawna nawet blizny nie widać.
Mat1987
Debiutant
Debiutant

Postprzez kurczebalde » 8 sierpnia 2012, 07:17

A ja z Panem Biesiadowskim miałam raz do czynienia. Mój wtedy jeszcze niespełna 4-letni synek skręcił rękę, podeszłam do niego do przychodni (przyjmował wtedy) i zapytałam, czy przyjmie dziecko, odmówił, bo jak twierdził miał bardzo dużo pacjentów (ok 6 osób), kazał nam pojechać na dyżur do szpitala. Była to 10 rano. Czekaliśmy do 18, żeby nas na dyżurze przyjęli. Być może to dobry specjalista, ale strasznie nieludzki człowiek.

A wracając do tzw iksa, to co myślicie o dr Naszkiewiczu?
kurczebalde
Guru
Guru

Postprzez nitro » 8 sierpnia 2012, 09:21

kurczebalde napisał(a):A ja z Panem Biesiadowskim miałam raz do czynienia. Mój wtedy jeszcze niespełna 4-letni synek skręcił rękę, podeszłam do niego do przychodni (przyjmował wtedy) i zapytałam, czy przyjmie dziecko, odmówił, bo jak twierdził miał bardzo dużo pacjentów (ok 6 osób), kazał nam pojechać na dyżur do szpitala. Była to 10 rano. Czekaliśmy do 18, żeby nas na dyżurze przyjęli. Być może to dobry specjalista, ale strasznie nieludzki człowiek.

Na dyżurze robią zdjęcie Rtg od ręki, przecież ortopeda nie prześwietli kości w przychodni.... A to, że czekaliście 8 godzin to już wina organizacji w szpitalu. Zdjęcie Rtg to podstawa w urazach i dopiero z nim udajesz się do lekarza.
nitro
VIP
VIP

Postprzez kurczebalde » 8 sierpnia 2012, 11:55

nitro napisał(a):
kurczebalde napisał(a):A ja z Panem Biesiadowskim miałam raz do czynienia. Mój wtedy jeszcze niespełna 4-letni synek skręcił rękę, podeszłam do niego do przychodni (przyjmował wtedy) i zapytałam, czy przyjmie dziecko, odmówił, bo jak twierdził miał bardzo dużo pacjentów (ok 6 osób), kazał nam pojechać na dyżur do szpitala. Była to 10 rano. Czekaliśmy do 18, żeby nas na dyżurze przyjęli. Być może to dobry specjalista, ale strasznie nieludzki człowiek.

Na dyżurze robią zdjęcie Rtg od ręki, przecież ortopeda nie prześwietli kości w przychodni.... A to, że czekaliście 8 godzin to już wina organizacji w szpitalu. Zdjęcie Rtg to podstawa w urazach i dopiero z nim udajesz się do lekarza.

Na dyżurze był ortopeda, pociągnął za rękę, poruszał, nastawił, dziecku ręka "wyskoczyła ze stawu", żadnego zdjęcia nie trzeba było robić, gdyż Pan doktor stwierdził, że jest to wybicie, czy coś tam, nie pamiętam i nie ma takiej potrzeby. Było to parę lat temu, do dzisiaj z ręką nic się nie dzieje ani nie działo. Chodzi o to, że Pan Biesiadowski nawet nie zerknął na dziecko, które stało biedne i płakało. W szpitalu 2 minuty i po sprawie.
kurczebalde
Guru
Guru

Postprzez arigato » 9 sierpnia 2012, 10:27

kurczebalde napisał(a):
arigato napisał(a):Moja chodzi w podbitych butach, juz w sumie ponad rok. Schodza sie jej kolanka i trzeba to skorygowac. Na efekty trzeba troche poczekac niestety. Trzeba tez pilnowac zeby dzieci siadaly po turecku, bo moja na przyklad od poczatku zawsze siadala na kleczkach i pewnie od tego ten problem z kolanami.

Też od Iwańca?

Nie, od Burbelki i jak dotad bardzo sobie chwalimy. On wbrew pozorom ma calkiem fajne podejscie do dzieci.
arigato
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Planeta kobiet