Lakiery do paznokci wszystko o nich :)

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Awatar użytkownika
xyz123
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 224
Rejestracja: 10 listopada 2010, 15:56

Re: Lakiery do paznokci wszystko o nich :)

Post autor: xyz123 »

ja używam ProBarbra z koralowcem i krzemem. Mimo, że to jest odżywka , nadaje fajny efekt i spełnia rolę French. Można go kupić na Allegro , ale cena jest kosmiczna :mur: . W sklepie można go kupić na ok. 8-9 zł :]
http://allegro.pl/barbra-pro-odzywka-do ... 99667.html
oprócz tego używam Golden Rose nr 05 i Sephora nr 03 ;)
bamboocha
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 2 lipca 2010, 11:30

Re: Lakiery do paznokci wszystko o nich :)

Post autor: bamboocha »

do frenchu proponuje z vipery lekko rozowy kolorek to jest nr 6 jest delikatny i ładnie sie prezentuje na paznokciach :)
a bialy to w sumie obojetne:)

JAŚLANKA to zapraszam do mnie zrobie Ci jakie tylko chcesz :P
piękna lusi
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 10 lipca 2010, 16:31

Re: Lakiery do paznokci wszystko o nich :)

Post autor: piękna lusi »

bamboocha.....wszystko oki...ale skórek nie maluje się lakierem :hyhy: musisz nabrać wprawy!!!!!!!!!!
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Lakiery do paznokci wszystko o nich :)

Post autor: kasiuńcia »

Jeśli chodzi o french, to ja się przyznam, że jestem chyba już najstarszą jego "nosicielką", bo około 10 lat.
Początkowo oczywiście stosowałam niezbyt drogie lakiery, pamiętam Bell mini, jest do dziś, niestety numeru nie pamiętam.
Później, aż do dziś tylko Pierre Rene Nr. 55, idealny i mieści się w granicach 10 zł. Kupuję go w kosmetycznym w Carrefourze na Baczyńskiego. Mają tam ogólnie duży wybór jeśli chodzi o markę Pierre Rene.
Obecnie spróbowałam, z musu - Eveline Cosmetics - French manicure Nr. 267 o ile się nie mylę, ale to nie to samo co Pierre Rene, ale oczywiście każdy może oczekiwać innego efektu.
Awatar użytkownika
xyz123
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 224
Rejestracja: 10 listopada 2010, 15:56

Re: Lakiery do paznokci wszystko o nich :)

Post autor: xyz123 »

kasiuńcia pisze:Jeśli chodzi o french, to ja się przyznam, że jestem chyba już najstarszą jego "nosicielką", bo około 10 lat.
Początkowo oczywiście stosowałam niezbyt drogie lakiery, pamiętam Bell mini, jest do dziś, niestety numeru nie pamiętam.
Później, aż do dziś tylko Pierre Rene Nr. 55, idealny i mieści się w granicach 10 zł. Kupuję go w kosmetycznym w Carrefourze na Baczyńskiego. Mają tam ogólnie duży wybór jeśli chodzi o markę Pierre Rene.
Obecnie spróbowałam, z musu - Eveline Cosmetics - French manicure Nr. 267 o ile się nie mylę, ale to nie to samo co Pierre Rene, ale oczywiście każdy może oczekiwać innego efektu.

ja również jestem jedna z najstarszych "nosicielek", tez około 10 lat :)
bamboocha
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 2 lipca 2010, 11:30

Re: Lakiery do paznokci wszystko o nich :)

Post autor: bamboocha »

piękna lusi - fakt nie wszystkie są idealne :D ale liczą sie chęci i pasja ; D skorki to najmniejszy problem.. jak widzisz tylko na niektorych one są, szczerze mowiąc z czystego lenistwa :P

Ogólnie Pierre Rene to dobra firma wszystko mają dobre i lakiery i odzywki :)
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Lakiery do paznokci wszystko o nich :)

Post autor: kasiuńcia »

Mam do Was pytanie, bo widzę, że są tu dziewczyny interesujące się paznokciami.
Jakiś czas temu usłyszałam od pewnej pani, że istniała odzywka do paznokci INGLOT, o zielonym kolorze (lub opakowaniu), dziś zmieniono jej szatę graficzną, wygląda inaczej, ale daje ten sam świetny efekt. Utwardza paznokcie, widziałam na własne oczy, jakie ta kobieta miała wręcz stalowe paznokcie.
Czy któraś z Was wie o jaki produkt chodzi? Chciałabym jej wypróbować, ale nie wiem jak zapytać o nią w kosmetycznym. Są ekspedientki, a przeważnie same młode, które nie pamiętają "starego" Iglota.
A może znacie miejsce, gdzie szczególnie dużo jest kosmetyków marki Inglot? Dawniej istniało stoisko w Europie.
Awatar użytkownika
xyz123
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 224
Rejestracja: 10 listopada 2010, 15:56

Re: Lakiery do paznokci wszystko o nich :)

Post autor: xyz123 »

już chwilę temu był dość duży wybór w kosmetycznym na ulicy Koralewskiego, a jak jest teraz to nie mam pojęcia :]
Awatar użytkownika
KooKoszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 252
Rejestracja: 22 września 2010, 15:55

Re: Lakiery do paznokci wszystko o nich :)

Post autor: KooKoszka »

Kasiuncia juro jade do rzeszowa to sie w grafice zapytam jesli bys chciala ?
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Lakiery do paznokci wszystko o nich :)

Post autor: kasiuńcia »

KooKoszka_Dzięki wielkie. Zapytać możesz, nawet a ciekawości, ale nie bywam w Rzeszowie prawie wcale, więc mi to nic nie da :)W każdym razie, może w większych sklepach sprzedawcy bardziej się orientują. W Jaśle trudno i zawsze trafić na w pełni kompetentną ekspedientkę.
Wpadłam na pomysł, aby zobaczyć na Allegro, tam jest wszystko przecież.
bamboocha
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 2 lipca 2010, 11:30

Re: Lakiery do paznokci wszystko o nich :)

Post autor: bamboocha »

dokladnie na Koralewskiego jest duzo produktów z INGLOTA zapytaj tam, te Panie w sumie znają sie na rzeczy :)
Anek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 16 listopada 2009, 18:13

Re: Lakiery do paznokci wszystko o nich :)

Post autor: Anek »

w carefurze na baczyńskiego mają też inglota lakiery można zapytać
Jaślaneczka
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 13 sierpnia 2010, 18:45

Re: Lakiery do paznokci wszystko o nich :)

Post autor: Jaślaneczka »

Ja zdecydowanie mogę odradzić odżywkę do paznokci Joko Ceramiczny utwardzacz do paznokci, którą poleciła mi pani w Wispolu. Miała mi utwardzić moje słabe, łamliwe i rozdwajające się paznokcie a w efekcie po kilku razach stosowania tak zniszczyła moje paznokcie, że nie mogę sobie do tej pory z nimi poradzić. Nie pomagają nawet tabletki ze skrzypem.To co ta odżywka zrobiła z moimi paznokciami nie da się opisać. Może ma ktoś jakąś naprawdę przetestowaną odżywkę która naprawiłaby moje paznokcie? I oczywiście żeby cena była realna:)
Awatar użytkownika
xyz123
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 224
Rejestracja: 10 listopada 2010, 15:56

Re: Lakiery do paznokci wszystko o nich :)

Post autor: xyz123 »

Jaślaneczka pisze:Ja zdecydowanie mogę odradzić odżywkę do paznokci Joko Ceramiczny utwardzacz do paznokci, którą poleciła mi pani w Wispolu. Miała mi utwardzić moje słabe, łamliwe i rozdwajające się paznokcie a w efekcie po kilku razach stosowania tak zniszczyła moje paznokcie, że nie mogę sobie do tej pory z nimi poradzić. Nie pomagają nawet tabletki ze skrzypem.To co ta odżywka zrobiła z moimi paznokciami nie da się opisać. Może ma ktoś jakąś naprawdę przetestowaną odżywkę która naprawiłaby moje paznokcie? I oczywiście żeby cena była realna:)

Nawet nie mów !! Panie w Wispolu ( w galerii) po prostu chcą sprzedać a nie doradzić :krzeslem:
Kiedyś byłam i chciałam kupić krem po oczy a Pani bardzo "upierdliwa z uporem maniaka" doradzała mi krem do twarzy w granicach 40 zł => i gdzie tu profesjonalizm :mur:
a co do odżywki to już wcześniej pisałam w tym temacie, ja stosuje => http://allegro.pl/barbra-pro-odzywka-do ... 99667.html
i jestem bardzo zadowolona, tylko na tą chwilę nie wiem czy można ją kupić w Jaśle :(
Jaślaneczka
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 13 sierpnia 2010, 18:45

Re: Lakiery do paznokci wszystko o nich :)

Post autor: Jaślaneczka »

mchloek pisze:Hej!! Zgadzam się z koleżankami wyżej NailTek jest najlepszy.Efekt po 14 dniach ,zawsze miałam słabe łamliwe paznokcie a teraz mam długie hurra.Ja kupuje NailTek-a na Allegro cena 20-25 zł zależy od sprzedawcy.
AAAA i nie dajcie się naciągnąć na kupno w salonie bo koszt jest faktycznie 80-90zł kolezanka kupiła w Krk w salonie jest to samo co sprzedają na Allegro NailTek jest amerykańskim produktem
Dziewczyny a możecie napisać coś więcej o tej odżywce bo patrzyłam na allegro ale tam są różne rodzaje. Która Wam pomogła? Foundation II czy Intensive Therapy czy jeszcze jakaś inna?
ODPOWIEDZ