Lakiery do paznokci wszystko o nich :)

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
bamboocha
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 2 lipca 2010, 11:30

Re: Lakiery do paznokci wszystko o nich :)

Post autor: bamboocha »

kamilla1984
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 14 grudnia 2010, 19:38

Re: Lakiery do paznokci wszystko o nich :)

Post autor: kamilla1984 »

xyz123 pisze:
Jaślaneczka pisze:Ja zdecydowanie mogę odradzić odżywkę do paznokci Joko Ceramiczny utwardzacz do paznokci, którą poleciła mi pani w Wispolu. Miała mi utwardzić moje słabe, łamliwe i rozdwajające się paznokcie a w efekcie po kilku razach stosowania tak zniszczyła moje paznokcie, że nie mogę sobie do tej pory z nimi poradzić. Nie pomagają nawet tabletki ze skrzypem.To co ta odżywka zrobiła z moimi paznokciami nie da się opisać. Może ma ktoś jakąś naprawdę przetestowaną odżywkę która naprawiłaby moje paznokcie? I oczywiście żeby cena była realna:)

Nawet nie mów !! Panie w Wispolu ( w galerii) po prostu chcą sprzedać a nie doradzić :krzeslem:
Kiedyś byłam i chciałam kupić krem po oczy a Pani bardzo "upierdliwa z uporem maniaka" doradzała mi krem do twarzy w granicach 40 zł => i gdzie tu profesjonalizm :mur:
a co do odżywki to już wcześniej pisałam w tym temacie, ja stosuje => http://allegro.pl/barbra-pro-odzywka-do ... 99667.html
i jestem bardzo zadowolona, tylko na tą chwilę nie wiem czy można ją kupić w Jaśle :(


a MYŚLAŁAŚ , że ile kosztuje porządny krem do twarzy? 20zł heee dobre sobie
Szeherezada
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 15 lipca 2011, 15:05

Re: Lakiery do paznokci wszystko o nich :)

Post autor: Szeherezada »

kamilla1984 pisze:
xyz123 pisze:
Jaślaneczka pisze:Ja zdecydowanie mogę odradzić odżywkę do paznokci Joko Ceramiczny utwardzacz do paznokci, którą poleciła mi pani w Wispolu. Miała mi utwardzić moje słabe, łamliwe i rozdwajające się paznokcie a w efekcie po kilku razach stosowania tak zniszczyła moje paznokcie, że nie mogę sobie do tej pory z nimi poradzić. Nie pomagają nawet tabletki ze skrzypem.To co ta odżywka zrobiła z moimi paznokciami nie da się opisać. Może ma ktoś jakąś naprawdę przetestowaną odżywkę która naprawiłaby moje paznokcie? I oczywiście żeby cena była realna:)

Nawet nie mów !! Panie w Wispolu ( w galerii) po prostu chcą sprzedać a nie doradzić :krzeslem:
Kiedyś byłam i chciałam kupić krem po oczy a Pani bardzo "upierdliwa z uporem maniaka" doradzała mi krem do twarzy w granicach 40 zł => i gdzie tu profesjonalizm :mur:
a co do odżywki to już wcześniej pisałam w tym temacie, ja stosuje => http://allegro.pl/barbra-pro-odzywka-do ... 99667.html
i jestem bardzo zadowolona, tylko na tą chwilę nie wiem czy można ją kupić w Jaśle :(


a MYŚLAŁAŚ , że ile kosztuje porządny krem do twarzy? 20zł heee dobre sobie
Jeżeli idzie ktoś do sklepu po krem pod oczy a upierdliwa baba wciska krem do twarzy to chyba jest różnica, prawda? A co do ceny, to można kupić dobre kremy taniej niż 40 zł, więc nie prychaj tak.
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Lakiery do paznokci wszystko o nich :)

Post autor: Jagoda Fioletowa »

Jeśli chodzi o panie w Wispolu (galeria) to tylko jedna jest taka konkretna co dobrze doradzi. Przynajmniej jak dla mnie. Jak widzę, że jej nie ma to sama próbuje coś poszukać.
A co do lakierów do paznokci, to ostatnio kupiłam z Vipery (kolor różowy-neonowy; była cała paletka takich neonowych kolorów). Bardzo dobrze się trzyma i ładnie wygląda, bez smug. Po 2 malowaniu jest idealny. Polecam :)
Awatar użytkownika
roza
Obyty
Obyty
Posty: 59
Rejestracja: 16 października 2011, 09:28

Re: Lakiery do paznokci wszystko o nich :)

Post autor: roza »

Ja polecam z firmy Bell nie drogie a dobre. ;)
Amy30
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 8 listopada 2011, 22:21

Re: Lakiery do paznokci wszystko o nich :)

Post autor: Amy30 »

Ja polecam lakiery Golden Rose przede wszystkim dlatego ze szybko wysychają i jest duży wybór kolorów :) ta firma ma tez takie fajne małe lakiery.
Awatar użytkownika
Jaślanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 28 kwietnia 2008, 19:51
Lokalizacja: jaslo.

Re: Lakiery do paznokci wszystko o nich :)

Post autor: Jaślanka »

Jagoda Fioletowa pisze:Jeśli chodzi o panie w Wispolu (galeria) to tylko jedna jest taka konkretna co dobrze doradzi. Przynajmniej jak dla mnie. Jak widzę, że jej nie ma to sama próbuje coś poszukać.
A co do lakierów do paznokci, to ostatnio kupiłam z Vipery (kolor różowy-neonowy; była cała paletka takich neonowych kolorów). Bardzo dobrze się trzyma i ładnie wygląda, bez smug. Po 2 malowaniu jest idealny. Polecam :)
No z Vipery lakiery sa oki - dość długo sie trzymają, ale po niecałych 2 mies użytkowania nie nadają się już do niczego :kwasny: Baaardzo szybko gęstnieją niestety.

Z tych z niższej półki to najbardziej polecam SIMPLE BEAUTY ;)
Anek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 16 listopada 2009, 18:13

Re: Lakiery do paznokci wszystko o nich :)

Post autor: Anek »

co do lakierów i ich gęstnienia polecam trzymanie w lodówce przedłuża żywotnosć lakieru ;) sprawdzone na własnej skórze i wszystkie lakiery trzymam w lodówce :) a co do vipery te nonowe kolory bardzo fajne :) ładnie wyglądają i dobrze się trzymają również polecam golden rose dobrze kryją długo się trzymają i szybko schną :)
kasiek0011
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 28 października 2011, 08:20

Re: Lakiery do paznokci wszystko o nich :)

Post autor: kasiek0011 »

lakiery INGLOT i O.P.I jak dla mnie są bezkonkurencyjne , jednak dość drogie. Ale warto zainwestować, gdyż nie gęstnieją tak szybko, jak te tańsze....choć ostatnio INGLOT troszkę się popsuł. Zgadzam się z opinią o trzymaniu lakierów w lodówce, pod warunkiem , ze ma się ich niewiele, bo u mnie zajęłyby 3/4 jej pojemnosci ;)
Z gęstnieniem można sobie poradzić dolewając odrobinkę rozcieńczalnika do lakierów, ale musi być on dobry. Ja wypróbowałam ich wiele i jedynie ten z Inglota się sprawdził, ponieważ wystarczy dolać kilka kropel i lakier wraca do swej pierwotnej konsystencji na długo, natomiast te tańsze działają tylko przez chwilę i często trzeba go dolewać- nawet kilka razy podczas jednego malowania.
Pozdrawiam
karolminek
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 19 listopada 2014, 11:42

Re: Lakiery do paznokci wszystko o nich :)

Post autor: karolminek »

Moja dziewczyna, z kolei, ma całą szafkę tych lakierów. Muszę pomyśleć o prezencie świątecznym w tym kierunku ;)
krokodylek
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 10 listopada 2016, 09:16

Re: Lakiery do paznokci wszystko o nich :)

Post autor: krokodylek »

Ja kupuję lakiery MissSport. Bardzo fajne :). Wiele zależy od koloru, ale niektóre potrafią mi się trzymać nawet 5 dni.
MamaPoli
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 28 kwietnia 2017, 15:20

Re: Lakiery do paznokci wszystko o nich :)

Post autor: MamaPoli »

golden rose i te z wibo bardzo długo są jak nowe
88Justyna
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 22 maja 2017, 11:14

Re: Lakiery do paznokci wszystko o nich :)

Post autor: 88Justyna »

Ostatnio kupilam lakier winylowy z eveline w kolorze czarnym, dlugo trzyma sie na paznokciu i nie barwi plytki.
ostrowiecc16
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 20 listopada 2017, 13:42

Re: Lakiery do paznokci wszystko o nich :)

Post autor: ostrowiecc16 »

Jak długo trzeba nakładać takie lakiery? Jaki jest później czas schnięcia? Który typ lakieru jest najszybszy do zrobienia?
Awatar użytkownika
jean123
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 18 lutego 2017, 22:09

Re: Lakiery do paznokci wszystko o nich :)

Post autor: jean123 »

Jeśli prawidłowo ściągasz hybrydę, to płytka się nie niszczy. Przy hybrydach można też spiłowywać tylko kolor i zostawiać bazę, więc ingerencja w paznokcie jest nawet mniejsza niż przy zmywaniu zwykłego lakieru :) Ja już jakiś czas robię sama hybrydy, używam lakierów Neonail i jakoś nie zauważyłam negatywnego wpływu.
ODPOWIEDZ