Lakiery do paznokci wszystko o nich :)

Faceci zakaz wstępu :]

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

Re: Lakiery do paznokci wszystko o nich :)

Postprzez bamboocha » 12 stycznia 2011, 17:13

bamboocha
Bywalec
Bywalec

Postprzez kamilla1984 » 1 października 2011, 11:32

xyz123 napisał(a):
Jaślaneczka napisał(a):Ja zdecydowanie mogę odradzić odżywkę do paznokci Joko Ceramiczny utwardzacz do paznokci, którą poleciła mi pani w Wispolu. Miała mi utwardzić moje słabe, łamliwe i rozdwajające się paznokcie a w efekcie po kilku razach stosowania tak zniszczyła moje paznokcie, że nie mogę sobie do tej pory z nimi poradzić. Nie pomagają nawet tabletki ze skrzypem.To co ta odżywka zrobiła z moimi paznokciami nie da się opisać. Może ma ktoś jakąś naprawdę przetestowaną odżywkę która naprawiłaby moje paznokcie? I oczywiście żeby cena była realna:)

Nawet nie mów !! Panie w Wispolu ( w galerii) po prostu chcą sprzedać a nie doradzić :krzeslem:
Kiedyś byłam i chciałam kupić krem po oczy a Pani bardzo "upierdliwa z uporem maniaka" doradzała mi krem do twarzy w granicach 40 zł => i gdzie tu profesjonalizm :mur:
a co do odżywki to już wcześniej pisałam w tym temacie, ja stosuje => http://allegro.pl/barbra-pro-odzywka-do ... 99667.html
i jestem bardzo zadowolona, tylko na tą chwilę nie wiem czy można ją kupić w Jaśle :(

a MYŚLAŁAŚ , że ile kosztuje porządny krem do twarzy? 20zł heee dobre sobie
kamilla1984
Początkujący
Początkujący

Postprzez Szeherezada » 1 października 2011, 12:39

kamilla1984 napisał(a):
xyz123 napisał(a):
Jaślaneczka napisał(a):Ja zdecydowanie mogę odradzić odżywkę do paznokci Joko Ceramiczny utwardzacz do paznokci, którą poleciła mi pani w Wispolu. Miała mi utwardzić moje słabe, łamliwe i rozdwajające się paznokcie a w efekcie po kilku razach stosowania tak zniszczyła moje paznokcie, że nie mogę sobie do tej pory z nimi poradzić. Nie pomagają nawet tabletki ze skrzypem.To co ta odżywka zrobiła z moimi paznokciami nie da się opisać. Może ma ktoś jakąś naprawdę przetestowaną odżywkę która naprawiłaby moje paznokcie? I oczywiście żeby cena była realna:)

Nawet nie mów !! Panie w Wispolu ( w galerii) po prostu chcą sprzedać a nie doradzić :krzeslem:
Kiedyś byłam i chciałam kupić krem po oczy a Pani bardzo "upierdliwa z uporem maniaka" doradzała mi krem do twarzy w granicach 40 zł => i gdzie tu profesjonalizm :mur:
a co do odżywki to już wcześniej pisałam w tym temacie, ja stosuje => http://allegro.pl/barbra-pro-odzywka-do ... 99667.html
i jestem bardzo zadowolona, tylko na tą chwilę nie wiem czy można ją kupić w Jaśle :(

a MYŚLAŁAŚ , że ile kosztuje porządny krem do twarzy? 20zł heee dobre sobie

Jeżeli idzie ktoś do sklepu po krem pod oczy a upierdliwa baba wciska krem do twarzy to chyba jest różnica, prawda? A co do ceny, to można kupić dobre kremy taniej niż 40 zł, więc nie prychaj tak.
Szeherezada
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez Jagoda Fioletowa » 1 października 2011, 12:57

Jeśli chodzi o panie w Wispolu (galeria) to tylko jedna jest taka konkretna co dobrze doradzi. Przynajmniej jak dla mnie. Jak widzę, że jej nie ma to sama próbuje coś poszukać.
A co do lakierów do paznokci, to ostatnio kupiłam z Vipery (kolor różowy-neonowy; była cała paletka takich neonowych kolorów). Bardzo dobrze się trzyma i ładnie wygląda, bez smug. Po 2 malowaniu jest idealny. Polecam :)
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP

Postprzez roza » 9 listopada 2011, 15:27

Ja polecam z firmy Bell nie drogie a dobre. ;)
roza
Obyty
Obyty

Postprzez Amy30 » 9 listopada 2011, 16:16

Ja polecam lakiery Golden Rose przede wszystkim dlatego ze szybko wysychają i jest duży wybór kolorów :) ta firma ma tez takie fajne małe lakiery.
Amy30
Bywalec
Bywalec

Postprzez Jaślanka » 9 listopada 2011, 23:10

Jagoda Fioletowa napisał(a):Jeśli chodzi o panie w Wispolu (galeria) to tylko jedna jest taka konkretna co dobrze doradzi. Przynajmniej jak dla mnie. Jak widzę, że jej nie ma to sama próbuje coś poszukać.
A co do lakierów do paznokci, to ostatnio kupiłam z Vipery (kolor różowy-neonowy; była cała paletka takich neonowych kolorów). Bardzo dobrze się trzyma i ładnie wygląda, bez smug. Po 2 malowaniu jest idealny. Polecam :)

No z Vipery lakiery sa oki - dość długo sie trzymają, ale po niecałych 2 mies użytkowania nie nadają się już do niczego :kwasny: Baaardzo szybko gęstnieją niestety.

Z tych z niższej półki to najbardziej polecam SIMPLE BEAUTY ;)
Jaślanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez Anek » 9 listopada 2011, 23:15

co do lakierów i ich gęstnienia polecam trzymanie w lodówce przedłuża żywotnosć lakieru ;) sprawdzone na własnej skórze i wszystkie lakiery trzymam w lodówce :) a co do vipery te nonowe kolory bardzo fajne :) ładnie wyglądają i dobrze się trzymają również polecam golden rose dobrze kryją długo się trzymają i szybko schną :)
Anek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez kasiek0011 » 10 listopada 2011, 10:54

lakiery INGLOT i O.P.I jak dla mnie są bezkonkurencyjne , jednak dość drogie. Ale warto zainwestować, gdyż nie gęstnieją tak szybko, jak te tańsze....choć ostatnio INGLOT troszkę się popsuł. Zgadzam się z opinią o trzymaniu lakierów w lodówce, pod warunkiem , ze ma się ich niewiele, bo u mnie zajęłyby 3/4 jej pojemnosci ;)
Z gęstnieniem można sobie poradzić dolewając odrobinkę rozcieńczalnika do lakierów, ale musi być on dobry. Ja wypróbowałam ich wiele i jedynie ten z Inglota się sprawdził, ponieważ wystarczy dolać kilka kropel i lakier wraca do swej pierwotnej konsystencji na długo, natomiast te tańsze działają tylko przez chwilę i często trzeba go dolewać- nawet kilka razy podczas jednego malowania.
Pozdrawiam
kasiek0011
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez karolminek » 9 listopada 2016, 21:52

Moja dziewczyna, z kolei, ma całą szafkę tych lakierów. Muszę pomyśleć o prezencie świątecznym w tym kierunku ;)
karolminek
Bywalec
Bywalec

Postprzez krokodylek » 10 listopada 2016, 10:25

Ja kupuję lakiery MissSport. Bardzo fajne :). Wiele zależy od koloru, ale niektóre potrafią mi się trzymać nawet 5 dni.
krokodylek
Debiutant
Debiutant

Postprzez makarena00 » 10 listopada 2016, 17:59

A kupowała któraś z Was pyłek do efektu syrenki w Kosmetyki Profesjonalne ul. Waryńskiego 5 67-100 Nowa Sól tel. 609 184 902 ?
makarena00
Weteran
Weteran

Postprzez lama1980 » 25 kwietnia 2017, 07:38

Moja żona wszelkie kosmetyki, lakiery hybrydowe, pilniki, lampy i inne akcesoria, kupuje w sieci przez internet.
lama1980
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez bibliotekarka11 » 25 kwietnia 2017, 13:24

Świetne są lakiery z semilac. Teraz większość dziewczyn ich używa.
bibliotekarka11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez MamaPoli » 28 kwietnia 2017, 15:23

golden rose i te z wibo bardzo długo są jak nowe
MamaPoli
Debiutant
Debiutant

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Planeta kobiet