Domowe sposoby na wypadające włosy..

Faceci zakaz wstępu :]

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

Re: Domowe sposoby na wypadające włosy..

Postprzez assasin20creed » 25 lutego 2013, 01:10

julia1978 napisał(a):
assasin20creed napisał(a):ja tak jak inni wcześniej również polecam olejek rycynowy :) przy czym ja go mieszam z innymi rzadszymi bo olejek sam nałożony może wyrywać włosy... ja wmasowuję i śpię z ręcznikiem na głowie, rano zmywam bez problemu.
Pomaga też masaż głowy tym pająkiem czy jak to się zwie ;)

A z czym mieszasz ten olejek? ja mieszam go z naftą, miodem i żółtkiem, ale też po tym strasznie lecą przy zmywaniu. :zly:

ja mieszałam co akurat miałam ;) z olejkiem z alterry migdały i papaja do masażu, ale samego go nie używałam bo jakoś trudno było mi go zmyć i też alverde do włosów migdały i argan (bosko pachnie i sam na wilgotne włosy przed suszeniem świetnie się sprawdzał :super: ) nieraz słyszałam o tej nafcie, ale pewnie tak samo jak w przypadku olejku rycynowego (słyszałam że w Polsce kosztuje grosze a tu zapłaciłam 6€ :krzeslem: ) musiałabym ekstra zamawiać w aptece
assasin20creed
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez assasin20creed » 25 lutego 2013, 01:15

dziewczynazjasla napisał(a):ja piłam herbatę z żelatyną. Ma się po niej nieprzyjemnie lepiące usta, ale pomaga, codziennie szklanka herbaty z żelatyną przez ok tydzień i problem z głowy. Mnie pomogło:)

hmm pierwszy raz się spotkałam ;) nie niszczy żołądka czy coś ? :)
assasin20creed
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez milsia09 » 6 marca 2013, 17:27

maska Wax :)
milsia09
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez niunia2 » 6 marca 2013, 19:40

skrzypowita najlepsza mi pomogla :)
niunia2
Weteran
Weteran

Postprzez nev » 6 marca 2013, 20:13

Domowy sposób to to nie jest, ale nacierka do wlosow Farmona Jantar ta w "amolowej"buteleczce jest najlepsza na to. A poza tym sprawia ze włosy rosną w przyspieszonym tempie.
nev
Guru
Guru

Postprzez PaulaKornik » 19 grudnia 2017, 10:50

Ja poszłam na badania i okazało się, że mam anemię - pobrałam leki i samo ustało
PaulaKornik
Początkujący
Początkujący

Postprzez Annabella » 20 grudnia 2017, 14:58

Najlepiej sprawdzić dlaczego włosy wypadają. W pierwszej kolejności warto sprawdzić nowe kosmetyki, czy nie zmieniliśmy czegoś w diecie oraz wykonać podstawowe badania. Kolejny etap to dermatolog. Niestety.
Annabella
Debiutant
Debiutant

Postprzez pat89 » 14 września 2018, 11:05

Cześć dziewczyny. W prawdzie nie pytam o "domowe sposoby", ale bardziej o to, jak dowiedzieć się, jaka jest przyczyna wypadających włosów. To znaczy... coraz częściej słyszy się, że to chodzi o coś poważniejszego. Zastanawiam się, czy morfologia krwi pomoże to stwierdzić?
pat89
Debiutant
Debiutant

Poprzednia strona

Powrót do Planeta kobiet