Gdzie sie czesać na wesele ??

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
słoneczko
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 269
Rejestracja: 10 czerwca 2011, 17:03

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: słoneczko »

170?? Pani z tego salonu mówiła mi że ok 120zl, w salonie EGO ok 80zl, więc różnie to bywa. W salonie EGO niestety nie robiłam fryzury więc nie wiem
Witka
Guru
Guru
Posty: 100
Rejestracja: 7 grudnia 2011, 00:06

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: Witka »

słoneczko pisze:Już niewiele czasu mi zostało i muszę się zapisać gdzieś na fryzurę ślubną, tylko ... nie wiem gdzie :(. pomóżcie, podzielcie sie swoimi opiniami. zastanawiam się nad salonem studioO4 obok rynku, byłam tam jeden raz owszem fryzurka fajna wyszła ale wydaje mi się że 80zl za kręcenie i upięcie na bok to dużo.
Za samo powiedzenie że to fryzura ślubna płacisz z 30 zł więcej,tak więc 80 zł to wcale nie jest tak dużo.
słoneczko
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 269
Rejestracja: 10 czerwca 2011, 17:03

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: słoneczko »

Witka pisze:
słoneczko pisze:Już niewiele czasu mi zostało i muszę się zapisać gdzieś na fryzurę ślubną, tylko ... nie wiem gdzie :(. pomóżcie, podzielcie sie swoimi opiniami. zastanawiam się nad salonem studioO4 obok rynku, byłam tam jeden raz owszem fryzurka fajna wyszła ale wydaje mi się że 80zl za kręcenie i upięcie na bok to dużo.
Za samo powiedzenie że to fryzura ślubna płacisz z 30 zł więcej,tak więc 80 zł to wcale nie jest tak dużo.
a no tak, niestety :(. poradźcie jakiemu salonowi i jakiej fryzjerce zaufać? :)
arek123
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 5 stycznia 2012, 22:46

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: arek123 »

witam!
chłopak w wieku 18 lat szuka dobrego fryzjera na imprezę czy coś ;d
chodzi mi o fajną fryzurę w stylu irokeza czy coś!!
ktoś poleci dobrego fryzjera?
jeśli tak proszę o podanie ulicy/miejsca!!!
dziękuje!!
czekam..
pozdrawiam..
marla22
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 7 stycznia 2012, 19:16

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: marla22 »

Witam mam pytanie wiecie może w którym zakładzie fryzjerskim obcina teraz fryzjer Dawid dawniej był na Kraszewskiego? Proszę o odpowiedz. Dziękuję pilne a może ma ktoś kontakt do niego?
Emily86
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 12 grudnia 2011, 11:36
Lokalizacja: Kraków/Jasło

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: Emily86 »

Mnie interesuje stałe wyprostowanie włosów. Wiecie może kto w Jaśle robi to bardzo dobrze? Możecie kogoś polecić?
magda17191
Guru
Guru
Posty: 148
Rejestracja: 12 października 2011, 22:41

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: magda17191 »

jeśli chodzi o trwale prostowanie to polecam ci w jaśle salon fryzjerski avangarda a fryzjerka która to bardzo dobrze wykonuje to agnieszka lub tez asia :) :) pozdrawiam
melania
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 8 stycznia 2012, 03:19

DLA MARLA

Post autor: melania »

Kontakt do Pana Dawida mozesz dostac od jego dziewczyny ktora pracuje w lombardzie przy ulicy Igielnej, lub u dziewczyn które pracuja w firmie dekoracyjnej(METZGERA) na przeciwko dworca PKP u Pani JUSTYNY , lub ŻANETY. POZDRAWIAM
Emily86
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 12 grudnia 2011, 11:36
Lokalizacja: Kraków/Jasło

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: Emily86 »

magda17191 pisze:jeśli chodzi o trwale prostowanie to polecam ci w jaśle salon fryzjerski avangarda a fryzjerka która to bardzo dobrze wykonuje to agnieszka lub tez asia :) :) pozdrawiam
Dzięki na info :)

A czy ktoś może poddał się zabiegowi trwałego prostowania włosków i może coś na ten temat powiedzieć? :)
melania
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 8 stycznia 2012, 03:19

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: melania »

co do stalego prostowania to nikomu nie polecam .bezsens za tysiaka !!!
eweline
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 9 stycznia 2012, 10:12

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: eweline »

witaj ja osobiście poleciłabym Ci Kasie z salonu TRENDY w Panoramie,mi robiła fryzurke na ślub z loków i była świetna zaproponowała mi wiele fryzur i wybrałam tą która najbardziej mi się podobała...polecam
mariusz35_1988
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 9 stycznia 2012, 10:47

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: mariusz35_1988 »

wybierz się do salonu trendy na ulicy pck w panoramie ja byłem u pani Moniki i bardzo fajnie mnie obcieła na irokeza który sam sie swietnie układa polecam nowo otwarty a już ma dobrą opinie,znajomi mi polecili ten salon i niepowiem bo jestem zadowolony z usługi
kasiag11
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 9 listopada 2011, 19:52

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: kasiag11 »

A kogo polecacie jeśli chodzi o farbowanie??? i jakie są ceny??
Awatar użytkownika
roza
Obyty
Obyty
Posty: 59
Rejestracja: 16 października 2011, 09:28

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: roza »

mariusz35_1988 pisze:wybierz się do salonu trendy na ulicy pck w panoramie ja byłem u pani Moniki i bardzo fajnie mnie obcieła na irokeza który sam sie swietnie układa polecam nowo otwarty a już ma dobrą opinie,znajomi mi polecili ten salon i niepowiem bo jestem zadowolony z usługi
.
Sam stoi ? Czy w stanie spoczynku he he
wojasxxx
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 14 stycznia 2012, 09:42
Lokalizacja: Jasło

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: wojasxxx »

Witam,
Mam pytanie do osób w tym wątku bo wydaje mui się że jesteście zorirentowani w tematyce.chodzi mi o ten nowy salon na wyspiańskiego strefa fryzur.O co tu chodzi?Przejeżdzam tam dośc czesto i mają ruch a to dziwne ,wiem bo jestem z branży:)- w styczniu raczej wszyscy stoimy,i jeszcze jedno co robią ciągle tam auta na gdańskich numerach rejestracyjnych oklejone goldwelem,czy to ma być jakieś studio szkoleniowe czy co?Wiecie coś?
ODPOWIEDZ