Gdzie sie czesać na wesele ??

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
melania
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 8 stycznia 2012, 03:19

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: melania »

wojasxxx Właścicielem tego salonu jest P.Aneta Ryznar (CYGAN) która prowadzi także salon GOLDWELL na Mickiewicza. mają lata doswiadczeń, mnustwo swoich klientów, dlatego ruch bez przerwy . a rejestracje samochodów własnie dlatego takie bo ciągle są tam szkolenia . pozdr.
Angela:))
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 5 maja 2011, 14:43

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: Angela:)) »

A jeśli chodzi o krótkie włosy kogo polecacie??? Jakoś nie mogę znaleźć odpowiedniego fryzjera, który obciął by fajnie włosy i doradził:/
Angela:))
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 5 maja 2011, 14:43

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: Angela:)) »

Co sądzicie o salonie goldwell i jak cenowo ?
nerus071
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 16 stycznia 2012, 17:28

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: nerus071 »

NAJLEPSZY SALON CLASSIC NA SŁOWACKIEGO I PRACUJĄCA TAM PANI ASIA
Limona
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 10 maja 2006, 20:49
Lokalizacja: Jasło

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: Limona »

Warto dać szansę salonowi fryzjerskiemu w Panoramie. Dziewczyny tam są po porządnym szkoleniu i z tego co widziałam to całkiem nieźle sobie radzą. Ceny adekwatne do jakości usług :ok: Ja byłam zadowolona ze strzyżenia :)
mela
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 24 października 2011, 15:54

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: mela »

Dużo osób podaje drogie zakłady. Ja sie obcinam u Pani Ali- ma zakład na Placu żwirki i Wigury- (134462884) taka zwykła buda :D ale jestem naprawde zadwolona i płace cos około 20 zł. Nie wiem natomiast jak jest z układaniem fryzur. Dobra tez jest fryzjerka z okolic Jasla- Brzysk pani Kasia Woch 665763886 i też taniutka a dobra :)
wojasxxx
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 14 stycznia 2012, 09:42
Lokalizacja: Jasło

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: wojasxxx »

mela
taniutka a dobra
Albo dobrze albo taniutko.Każda z Was wie że te rzeczy się nie łączą.Pomyśl co wypisujesz,chyba że to znowu auto reklama.
mati85061
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 15 marca 2009, 22:18

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: mati85061 »

Limona pisze:Warto dać szansę salonowi fryzjerskiemu w Panoramie. Dziewczyny tam są po porządnym szkoleniu i z tego co widziałam to całkiem nieźle sobie radzą. Ceny adekwatne do jakości usług :ok: Ja byłam zadowolona ze strzyżenia :)
kazdy zakład który stawia na jakosc usług i zadowolenie klientów wysyła na szkolenia swoich pracowników zeby byc na czasie ze stylem i takieh zakładów w jasle jest duzo wiecej nie tylko ten w panoramie :)
eweline
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 9 stycznia 2012, 10:12

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: eweline »

do Mati85061 napisałeś tak:

kazdy zakład który stawia na jakosc usług i zadowolenie klientów wysyła na szkolenia swoich pracowników zeby byc na czasie ze stylem i takieh zakładów w jasle jest duzo wiecej nie tylko ten w panoramie

a ja Ci powiem tyle że sorki ale naprawde chyba niewiesz co mówisz bo wyobraż sobie że znam dużo salonów jasielskich (przyjażnie się z ich właścicielami) i ku Twojemu zaskoczeniu nie szkolą pracowników i nie wysyłają na szkolenia tylko pokazy a to jest duża różnica,bo w pokazach można zobaczyć jakie wchodzą modne fryzury a na szoleniach fryzjer robi takie fryzury włanczając swoją wyobrażnie i wykonanie by było profesjonalne,a jeśli tak piszesz a nie byłeś zobaczyć jak wykonana jest usługa w tym salonie tylko po prostu albo jesteś konkurencją i bardzo brzydo się zachowujesz albo nie masz pojęcia o tym co piszesz.jak to powiedziałeś "NIE TYLKO TEN W PANORAMIE" to idż do tej panoramy przekonaj się o jakości usługi i wtedy pisz....
Limona
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 10 maja 2006, 20:49
Lokalizacja: Jasło

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: Limona »

mati85061 pisze:
Limona pisze:Warto dać szansę salonowi fryzjerskiemu w Panoramie. Dziewczyny tam są po porządnym szkoleniu i z tego co widziałam to całkiem nieźle sobie radzą. Ceny adekwatne do jakości usług :ok: Ja byłam zadowolona ze strzyżenia :)
kazdy zakład który stawia na jakosc usług i zadowolenie klientów wysyła na szkolenia swoich pracowników zeby byc na czasie ze stylem i takieh zakładów w jasle jest duzo wiecej nie tylko ten w panoramie :)
Ja nie mówię że tak nie jest... W Panoramie jest nowy zakład więc postanowiłam sprawdzić jak tam jest, a że przypadł mi do gustu więc o niem piszę... dlaczego mam pisać o innych zakładach skoro nie byłam zadowolona z ich usług? :P
mela
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 24 października 2011, 15:54

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: mela »

odp do wojasxxx - nie robię nikomu żadnej autoreklamy ale temat wątku był taki ''Zapraszam do zamieszczania wpisów na temat salonów fryzjerskich. Jest ich w Jaśle sporo więc pole do popisu jest :D" Byłam, jestem zadowolona to podaje namiar dalej. A jeśli chodzi o fryzjerstwo to moim zdaniem trzeba mieć w sobie pewne wyobrażenia, taki dar. Kursy i szkolenia nie każdemu pomogą. A byłam kilka razy w drogich salonach gdzie zszokowała mnie jedynie cena a nie jakość świadczonych usług np NEW TREND CZY EFFEKT. Nawet ci dobrze nie potrafią włosów umyć tylko szarpią jak psa :/
mati85061
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 15 marca 2009, 22:18

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: mati85061 »

. Nawet ci dobrze nie potrafią włosów umyć tylko szarpią jak psa :/[/quote]

jak sie nie myje włosów tylko przy scinaniu u fryzjera to tak jest hehehe :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
syllwik06
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 29 października 2008, 20:29

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: syllwik06 »

Jak jest z farbowaniem u p. Adama tego który ma teraz swój zakład w Nowym Zmigrodzie? Orientuje się ktoś może??
ewahm
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 16 stycznia 2012, 11:22

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: ewahm »

Chcę mieć włosy jak Rihanna, Mandaryna, itp - gdzie zrobić taką trwałą, proszę pomóżcie znaleźć odpowiedzialnego fryzjera.
krzyś
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 18 listopada 2008, 15:53

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: krzyś »

Pan Adam z Nowego Żmigrodu bardzo ostatnimi czasy się popsuł, już nie stawia na jakość (tak jak na początku) tylko na ilość, nie polecam.....a nawet stanowczo odradzam:(
ODPOWIEDZ