Gdzie sie czesać na wesele ??

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: Gdzie sie czesać na wesele ??

Post autor: avicularia »

Dlaczego za samo słowo ,,ślubny" płaci się podwójną kwotę? Fryzura weselna 70 zł, ślubna 140 :mur:
Patka_21
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 19 lutego 2011, 15:02

Re: Gdzie sie czesać na wesele ??

Post autor: Patka_21 »

Nie w wszystkich salonach płacisz za ślubną więcej tylko trzeba dobrze poszukać:)
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Gdzie sie czesać na wesele ??

Post autor: Jagoda Fioletowa »

Większość firm oferujących usługi lub artykuły ślubne jest droższa. Taki chwyt marketingowy :) "W końcu wesele ma się raz w życiu (na ogół), więc dlaczego mam sobie żałować tego, czy tamtego ?"
Ja również za swoją fryzurę zapłaciłam 160 zł... Owszem, byłam bardzo zadowolona, ale wydaję mi się, że to jednak trochę za dużo...
Taranee
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 28 lutego 2012, 18:46

Re: Gdzie sie czesać na wesele ??

Post autor: Taranee »

Avangarda, P.Asia
mela
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 24 października 2011, 15:54

Re: Gdzie sie czesać na wesele ??

Post autor: mela »

A moze mi ktos podac numer tel do pani EWY która przyjmuje na ul .Krasinskiego
słoneczko
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 269
Rejestracja: 10 czerwca 2011, 17:03

Re: Gdzie sie czesać na wesele ??

Post autor: słoneczko »

Odbiegnę trochę od tematu, ale nie mam pomysłu na fryzurę ślubna... polecicie coś? dodam, że mam długie proste włosy, okrągłą buźkę i chce dodać sobie centymetrów:).
pipi86
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 22:32

Re: Gdzie sie czesać na wesele ??

Post autor: pipi86 »

teraz modne są fryzury z upiętych warkoczy :)
Suzy
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 19 sierpnia 2008, 15:38

Re: Gdzie sie czesać na wesele ??

Post autor: Suzy »

w takim razie żadnych loków a`la trwała i koków nie polecam. Jak już to delikatne fale z naciskiem na "delikatne" ;) Polecam p.Magdę na przeciwko Franków i Avangardę.
mila
Guru
Guru
Posty: 183
Rejestracja: 14 sierpnia 2011, 14:54

Re: Gdzie sie czesać na wesele ??

Post autor: mila »

mela pisze:A moze mi ktos podac numer tel do pani EWY która przyjmuje na ul .Krasinskiego
Juz wczesniej chyba podawalam-ale prosze- 608234666
kkasia
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 9 marca 2012, 15:38

Re: Gdzie sie czesać na wesele ??

Post autor: kkasia »

Na początku zacznę od Adama, u którego wiele razy obcinałam wlosy, ukladalam, czy farbowałam, nie tylko w avangarde ale tez juz w jego salonie w n.zmigr Był moim ulubionym fryzjerem jednak juz od ponad roku nie korzystam z jego uslug. Farbuje okropnie, moja ostatnia koloryzacja u niego skonczyla sie tym ze zamiast naturalnego blondu otrzymalam mega zolty odciez z rudawymi przeblyskami.. Co do upięć, ma doslownie kilka pomyslow ktore wykorzystuje za kazdym razem, kto by do niego nie poszedl. poza tym fryzury od niego sa bardzo bardzo nietrwale... Ścina dobrze, aczkolwiek nie przyklada sie za bardzo, widac ze sie ciagle bardzo spieszy, bo co 30 min ma kolejne klientki. i zgadzam sie z tym co ktos napisal wczesniej, niestety idzie na ilosc, nie na jakosc..
co jakis czas korzystalam tez z uslug pani joli z fashion z jasla, na przeciwko wku bodajze. przemila osoba, fajnie scina, farbuje cudownie. Jednak upiecia robi srednie. niestety strasznie duzo czasu spedza przy jednej glowie, a to kawka a to jakis telefon no masakra!! i ciezko sie do niej umowic bo co raz to urlop, a to chora..
Na fryzure slubna zapisalam sie do asi z avangardy i troszke sie obawiam jak u niej bedzie, jeszcze niegdy sie u niej nie czesalam.. do kosmetyczki tez sie zapisalam do avangardy do jadzki, był ktos u niej na makijazu slubnym? albo u asi na fryzurze slubnej? jakiej ceny moge sie spodziewac za wlasciwa i probna fryzure?
WanR
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 16 marca 2012, 17:52

Re: Gdzie sie czesać na wesele ??

Post autor: WanR »

Czy ktoś może wie gdzie pracuje Pani Paulina Gorgosz :hurra: pracowała na baczyńskiego Free style? :D Proszę o informację.Bardzo mi zależy mam swój ślub i koniecznie chcę się z nią umówić.Zawsze byłam bardzo zadowolona z jej usług i nie wyobrażam sobie czesać się w tak ważny dla mnie dzień u innej osoby.Miałam nr.tel ale chyba jest nie aktualny... :) Proszę pomóżcie!
php_symfony2 pisze:Studio Color na ul. Baczyńskiego 21a
tam jest taka pani Pulina ,super czesz
mandarynka
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 15 listopada 2011, 10:28

Re: Gdzie sie czesać na wesele ??

Post autor: mandarynka »

Ile wcześniej umawiać sie trzeba na czesanie?
Krzysiek.
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 30 marca 2012, 13:10

Re: Gdzie sie czesać na wesele ??

Post autor: Krzysiek. »

:cisza: Odpowiedz do osób co mowią że u Ilony Szatkowskiej niema Fryzjera Owszem jest
w Nowo otwartym drugim gabinecie Kosmetyczno Fryzjerskim na Ul.Floriańskiej 5
Bardzo polecam tą fryzjerke dla zainteresowanych nowa strona Ilony Szatkowskiej => http://ilonaszatkowska.prv.pl/

Obrazek
Krzysiek.
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 30 marca 2012, 13:10

Re: Gdzie sie czesać na wesele ??

Post autor: Krzysiek. »

W Salonie Ilona Szatkowska Niedziele Majowe Czynne!!
kia91
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 3 maja 2012, 09:58

Re: Gdzie sie czesać na wesele ??

Post autor: kia91 »

Czy ktoś wie gdzie można teraz znaleźć Justynę z Avangardy? Umówiłam się na wizytę i spotkała mnie przykra niespodzianka, gdy tam poszłam to zostałam poinformowana, że Justyna już tam nie pracuje. Zawsze korzystałam z jej usług i nigdy nie byłam niezadowolona, dlatego nie chcę szukać nowego fryzjera. Pomocy!
ODPOWIEDZ