dobry sposób na stres

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
bibulka
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 19 listopada 2015, 12:34

Re: dobry sposób na stres

Post autor: bibulka »

Uprawianie sportu będzie najlepszym rozwiązaniem aby przestać się stresować :)
President
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 353
Rejestracja: 4 listopada 2012, 17:39

Re: dobry sposób na stres

Post autor: President »

bibulka pisze:Uprawianie sportu będzie najlepszym rozwiązaniem aby przestać się stresować :)
Dokładnie, jestem tego samego zdania, dobry trening pomaga na wszystko ;)
podróżniczka
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 30 kwietnia 2016, 14:07

Re: dobry sposób na stres

Post autor: podróżniczka »

Aktywność fizyczna, odpoczynek albo relaks. Można wtedy zająć się sobą(maseczki, depilacja itd.).
natalia86
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 4 maja 2016, 11:53

Re: dobry sposób na stres

Post autor: natalia86 »

Najlepszy sposób na stres to sport! Jak się człowiek porządnie zmęczy to się nie stresuje i lepiej śpi!
Malwinowa
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 20 maja 2016, 13:49

Re: dobry sposób na stres

Post autor: Malwinowa »

Dla mnie najlepszym sposobem na stres jest sport, bardzo dużo sportu, najlepiej bieganie albo jazda na rowerze. Nawet nie wiem kiedy nabijam te kolejne kilometry, bo myślami jestem zupełnie gdzie indziej. A gdy już tak zupełnie nie mam sił to pomaga mi wieczór filmowy w domowym zaciszu z pysznym jedzeniem (ale na szczęście nic typu fast food) :)
romance
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 20 maja 2016, 19:22

Re: dobry sposób na stres

Post autor: romance »

dobry sport, np joga.
juŚka
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 21 lipca 2016, 12:59

Re: dobry sposób na stres

Post autor: juŚka »

Na mnie działa sport - im większy stres, tym większy wysiłek. Najchętniej jeżdżę na rowerze albo na łyżwach. Poza tym lubię sięgnąć po dobrą książkę przy smacznej kawie albo herbacie. To moje sprawdzone sposoby.
Kiedyś chodziłam też na jogę, ale kilka miesięcy niestety musiałam zrezygnować z tego sposobu spędzania wolnego czasu. A bardzo żałuję, bo zajęcia przynosiły bardzo dobre rezultaty :)
Awatar użytkownika
wujek_garfield
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 4 czerwca 2016, 11:53
Lokalizacja: PROFIL ZAMKNIĘTY PRZEZ UŻYTKOWNIKA.

Re: dobry sposób na stres

Post autor: wujek_garfield »

Wiadro melisy i sen.

Z tym,że jeśli wiadro potraktować dosłownie to na pewno się uśnie,może nawet na wieki wieków ;)
Choć pewnie nie.Nie uśnie się bo trzeba będzie biegać do toalety ;)
tylda
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 30 marca 2015, 17:20

Re: dobry sposób na stres

Post autor: tylda »

nie przepadam za piciem naparów z melisy :) więc z tym wiadrem było by ciężko, ciężko mi się spi w nowym miejscu szczególnie i potem chodzę jak nieżywa cały dzień, macie na to jakieś sposoby?
natkaa12
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 12 sierpnia 2016, 12:07

Re: dobry sposób na stres

Post autor: natkaa12 »

Każdy ma inne sposoby na stres. Mi na przykład pomaga spacer, dobra książka albo gorąca kąpiel i lampka wina.
gibson
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 3 września 2009, 22:58

Re: dobry sposób na stres

Post autor: gibson »

Witam
Najlepszym sposobem na stres jest uzupełnienie minerałów w organizmie odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie systemu nerwowego. Podstawa jest magnez i nie mam na mysli suplementów NeoMag czy cos w tym stylu bo to nic nie daje. Mam raczej na mysli kąpiele w chlorku magnezu. Poza tym B complex. Uzupełnić witaminę D przy zażywaniu ktorej należy brać K 2 mk7 A i E.( w komplecie). Proces długotrwały ale przynosi korzyści. Należy zrezygnować z używek szczególnie kawa energy drinki alkohol. Ruszyć tyłek na bieżnie basen i wszystko wróci do normy.
gibson
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 3 września 2009, 22:58

Re: dobry sposób na stres

Post autor: gibson »

bibliotekarka11 pisze:Suplementy na stres? Jakoś w ogóle w to nie wierzę. U mnie doskonale spisuje się sport.
Jedno niewyklucza drugiego poza tym napisałem zeby wybrać sie na bieżnie. Sprawa wyglada tak ze jeśli masz zbyt niski poziom magnezu lub potasu ;) to z biezni możesz trafić prosto na oddział kardiologiczny z niemiarowoscia serca. ;)
Martina34
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 18 sierpnia 2016, 20:32

Re: dobry sposób na stres

Post autor: Martina34 »

Ja zwykle jak jestem zastresowana to bawię się takimi kulkami do zgniatana antystresowymi. Kiedyś kolorowałam kolorowanki i też mi pomagało :)
Awatar użytkownika
girlwithpower
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 4 lutego 2015, 14:38

Re: dobry sposób na stres

Post autor: girlwithpower »

Ja zazwyczaj idę pobiegać, jak się zmęczę to stres mi mija ;)
wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: dobry sposób na stres

Post autor: wibar »

Folia z bąbelkami... :D :D :D
ODPOWIEDZ