Mamuśki

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Tenshi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 337
Rejestracja: 9 lutego 2012, 13:37

Re: Mamuśki

Post autor: Tenshi »

Widziałam w galerii, w tym sklepie z ozdobami ślubnymi itd. Aczkolwiek ja kupiłam w Carrefur za 19.99 taki, któru w tamtym sklepie kosztuje koło 45 zł :)
Maxmaks
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 23 listopada 2009, 23:53

Re: Mamuśki

Post autor: Maxmaks »

empik- Galeria
Maxmaks
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 23 listopada 2009, 23:53

Re: Mamuśki

Post autor: Maxmaks »

Witam :)
Studio Fotografii Artystycznej Maxmaks zaprasza do konkursu na FB dla kobiet w ciąży. Wygraną jest darmowa sesja ciążowa i rabat na sesje noworodkową.
Więcej szczegółów na plakacie.
Zapraszam :)
Załączniki
ciążowy.png
Awatar użytkownika
smerfetka1718
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 22 maja 2010, 19:48

Re: Mamuśki

Post autor: smerfetka1718 »

Wiem, że na fundusz znieczulenia przy porodzie u nas nie ma, a czy jest możliwość wykupienia sobie takiego znieczulenia w naszym szpitalu ?
a.ma
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 13 listopada 2012, 19:14

Re: Mamuśki

Post autor: a.ma »

raczej nie..
gumis138
Guru
Guru
Posty: 151
Rejestracja: 9 września 2011, 11:23

Re: Mamuśki

Post autor: gumis138 »

smerfetka1718 pisze:Wiem, że na fundusz znieczulenia przy porodzie u nas nie ma, a czy jest możliwość wykupienia sobie takiego znieczulenia w naszym szpitalu ?

Dasz radę i bez znieczulenia-ja rodziłam pierwszy raz w grudniu i też się bałam że będzie bardzo bolało. Bolało ale ból jest do zniesienia i szybko sie go zapomina
asia92
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 9 października 2012, 10:28

Re: Mamuśki

Post autor: asia92 »

Czy ma ktoś może do sprzedania łóżeczko turystyczne?
Awatar użytkownika
smerfetka1718
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 22 maja 2010, 19:48

Re: Mamuśki

Post autor: smerfetka1718 »

gumis138 pisze:
smerfetka1718 pisze:Wiem, że na fundusz znieczulenia przy porodzie u nas nie ma, a czy jest możliwość wykupienia sobie takiego znieczulenia w naszym szpitalu ?

Dasz radę i bez znieczulenia-ja rodziłam pierwszy raz w grudniu i też się bałam że będzie bardzo bolało. Bolało ale ból jest do zniesienia i szybko sie go zapomina

Dziekuje, ja juz urodzilam 2 miesiace temu :D
Awatar użytkownika
mchloek
Guru
Guru
Posty: 175
Rejestracja: 25 czerwca 2010, 02:31

Re: Mamuśki

Post autor: mchloek »

asia92 pisze:Czy ma ktoś może do sprzedania łóżeczko turystyczne?
Podjedź do Biedronki widziałam łóżeczko turystyczne przecenione z 119zł na 69 . Przynajmniej nówka sztuka.
asia92
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 9 października 2012, 10:28

Re: Mamuśki

Post autor: asia92 »

mchloek pisze:
asia92 pisze:Czy ma ktoś może do sprzedania łóżeczko turystyczne?
Podjedź do Biedronki widziałam łóżeczko turystyczne przecenione z 119zł na 69 . Przynajmniej nówka sztuka.

a w której biedronce?
goja
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 23 kwietnia 2013, 15:37

Re: Mamuśki

Post autor: goja »

Dziewczyny, jaką książkę z przepisami dla małego dziecka możecie polecić? Niektórzy powiedzą - internet, ale dla mnie za dużo tego :D potrzebuję książkę! Najlepiej z pomysłami na szybki, ale pożywny obiadek.
słoneczko
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 269
Rejestracja: 10 czerwca 2011, 17:03

Re: Mamuśki

Post autor: słoneczko »

Jaki rodzaj materaca najlepiej kupić do lozeczka? Czytałam że lateksowy bo nie uczula i nie gromadzą się bakterie. Tylko że są one dosyć drogie :/
mnk
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 18 grudnia 2012, 09:51

Re: Mamuśki

Post autor: mnk »

Czy któraś z mam miała problem z wrastającymi paznokciami u stóp u swojego maluszka? Problem ten zaczął dokuczać mojej rocznej córeczce, w dodatku paznokcie u małego paluszka stały się grube. Pediatra kazał mi tylko obserwować i obcinać paznokcie prosto (tak robiłam do tej pory). Czy jest w Jaśle jakiś doktor, który mógłby coś na to poradzić?
ważna
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 29 sierpnia 2012, 14:08

Re: Mamuśki

Post autor: ważna »

mnk pisze:Czy któraś z mam miała problem z wrastającymi paznokciami u stóp u swojego maluszka? Problem ten zaczął dokuczać mojej rocznej córeczce, w dodatku paznokcie u małego paluszka stały się grube. Pediatra kazał mi tylko obserwować i obcinać paznokcie prosto (tak robiłam do tej pory). Czy jest w Jaśle jakiś doktor, który mógłby coś na to poradzić?

Nie wiem, jak z dzieckiem, ale ja osobiście ostatnio miałam taki problem i byłam u pani podolog przy rondzie, na lwowskiej. Może zapytaj jej? Być może przyjmuje i dzieci. Mnie pomogła, a miałam bardzo bolący palec u stopy. Paznokieć wycięła i poczułam się, jakbym się na nowo narodziła. Zadzwoń, zapytaj, może coś doradzi
mnk
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 18 grudnia 2012, 09:51

Re: Mamuśki

Post autor: mnk »

ważna pisze:
mnk pisze:Czy któraś z mam miała problem z wrastającymi paznokciami u stóp u swojego maluszka? Problem ten zaczął dokuczać mojej rocznej córeczce, w dodatku paznokcie u małego paluszka stały się grube. Pediatra kazał mi tylko obserwować i obcinać paznokcie prosto (tak robiłam do tej pory). Czy jest w Jaśle jakiś doktor, który mógłby coś na to poradzić?

Nie wiem, jak z dzieckiem, ale ja osobiście ostatnio miałam taki problem i byłam u pani podolog przy rondzie, na lwowskiej. Może zapytaj jej? Być może przyjmuje i dzieci. Mnie pomogła, a miałam bardzo bolący palec u stopy. Paznokieć wycięła i poczułam się, jakbym się na nowo narodziła. Zadzwoń, zapytaj, może coś doradzi
Dziękuje za informacje, a masz jakiś namiar, telefon do tej pani doktor?
ODPOWIEDZ