Ciągłe zapalenie pęcherza ! ;(

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
chichotka
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 12:52

Ciągłe zapalenie pęcherza ! ;(

Post autor: chichotka »

Bardzo proszę dziewczyny które mają taki problem o którym pisze o POMOC !
Nie wiem dlaczego ale ciagle łapię zapalenie pecherza...mialam robione badania moczu,mocz na posiew i nic kompletnie z nich nie wychodziło.
Tzn.żadnej bakterii czy coś.Byłam i u rodzinnego i u ginekologa jednak nikt nie moze mi pomoc...
Przepisuja tylko furaginum lub sama kupuje w aptece Urosept i as tak ciagle jade na tabletkach bo ten bol jest potworny:(
Stosuje tez Tantum Rosa bo wszyscy chwala i w ogole mi to nic nie pomaga.
Ubieram sie ciepło-nie wiem co jest grane!!! Czemu to ciagle powraca mimo tego ze uwazam bez przerwy ...

Prosze Was moze macie swoje sposoby na to dziadostwo ? bo ja juz z tym dłuzej nie wytrzymam!
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: Ciągłe zapalenie pęcherza ! ;(

Post autor: wiolka666 »

tez mam często ale mi jakos przechodzi pije dużo mineralnej z cytryną no i jak juz naprawde jest źle ogromny ból pęcherza i pieczenie to biore termofor na brzuch żeby troche wygrzać ale wiadomo to chwilowe powodzenia
ps. aa i dodam tabletki tez na mnie nie działały
Awatar użytkownika
Strange Love
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 31 maja 2010, 15:35

Re: Ciągłe zapalenie pęcherza ! ;(

Post autor: Strange Love »

Może to od nerek, piasek, kamienie i te sprawy. Miałaś robione usg nerek?
The Nun

Re: Ciągłe zapalenie pęcherza ! ;(

Post autor: The Nun »

Ja proponuję udać się z tym problemem do specjalisty od układu moczowego - nie do ginekologa czy rodzinnego, a do urologa.
Awatar użytkownika
LookingForAngels
Guru
Guru
Posty: 114
Rejestracja: 2 kwietnia 2010, 15:01

Re: Ciągłe zapalenie pęcherza ! ;(

Post autor: LookingForAngels »

Nie wiem, jak to jest u Ciebie, ale ja miałam taki problem po każdym stosunku - na drugi dzień zaczynała sie cała jazda z bolesnym oddawaniem moczu, aż do krwiomoczu. U mnie podziałała szybka wizyta w toalecie zaraz "po" na siusiu plus szybki prysznic z użyciem laktacytu :). Możesz też spróbowac pic sok żurawinowy, albo po prostu przegryzac żurawine miedzy posiłkami ;)
antid99999
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 5 sierpnia 2012, 23:06

Re: Ciągłe zapalenie pęcherza ! ;(

Post autor: antid99999 »

Moja kolezanka czesto ma problem z nerkami po prostu z przegrzania, tak to ujela Pani Dr. Tzn.za cieplo sie ubiera. Ja tez czesto choruje na zapalenie pecherza, po tym jak raz usiadlam na zimnym betonie. Teraz non stop mnie lapie. ale jak czuje ze sie zaczyna od razu biore furagine i przechodzi i na jakis czas mam spokojk
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: Ciągłe zapalenie pęcherza ! ;(

Post autor: wieśniak »

Idzie jesień :P grube skarpety i półbuty ,a nie japonki to podstawa :P bluzki po pępek też do szafy :P zamiast stringów -reformy i bedzie git :)
chichotka
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 12:52

Re: Ciągłe zapalenie pęcherza ! ;(

Post autor: chichotka »

Dziekuje za rady ,a do wiesniak;)...chyba pisalam juz,ze cieplo sie ubieram -poza tym moje nastoletnie czasy juz minely wiec pępek i wszystko inne mam schowane;)
chichotka
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 12:52

Re: Ciągłe zapalenie pęcherza ! ;(

Post autor: chichotka »

acha i tak zapytam wtedy pijecie duzo wody gazowanej czy nie gazowanej? z cytryną
Awatar użytkownika
Strange Love
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 31 maja 2010, 15:35

Re: Ciągłe zapalenie pęcherza ! ;(

Post autor: Strange Love »

Nie ważne jaka ale żeby w ogóle dużo pić. Najlepiej niegazowana, ale to nie aż takiego znaczenia, unikaj za to twardej wody np. do herbaty najlepiej nie brać z kranu jeśli masz twardą. ;)
Parasol
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 303
Rejestracja: 2 lutego 2007, 19:51
Lokalizacja: Jasło

Re: Ciągłe zapalenie pęcherza ! ;(

Post autor: Parasol »

W trakcie zapalenia pęcherza warto jeszcze na noc zażywać witaminkę C - zakwasza trochu środowisko w pęcherzu blokując namnażanie się tego i owego. Jak byłaś u ginekologa, to pewnie zrobił ci USG pęcherza (musiał być napełniony), jeśli tak i nic nie wyszło, to pewnie zostaje wizyta u urologa. On może cię skierować na badanie cytoskopem.
chichotka
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 12:52

Re: Ciągłe zapalenie pęcherza ! ;(

Post autor: chichotka »

Tak mialam wtedy robione usg pecherza i nic nie wyszlo-bede musiala jednak sie wybrac do specjalisty bo to juz nie jest ani troche fajne:(
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Ciągłe zapalenie pęcherza ! ;(

Post autor: Jagoda Fioletowa »

Powinnaś wybrać się do specjalisty. Osoba z mojej rodziny miała podobne objawy i problemem okazały się chore nerki. Mam nadzieję, że lekarz określi diagnozę i wyleczy Cię. Życzę szybkiego i trwałego powrotu do zdrowia :)
Awatar użytkownika
COCONUT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 246
Rejestracja: 20 kwietnia 2010, 09:10

Re: Ciągłe zapalenie pęcherza ! ;(

Post autor: COCONUT »

sprobuj pic wywar ze skrzypu polnego mi pomogło;)
chichotka
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 12:52

Re: Ciągłe zapalenie pęcherza ! ;(

Post autor: chichotka »

COCONUT -zwykły skrzyp z apteki ? typu jakies herbatki w saszetkach ?czy to cos innego?
ODPOWIEDZ