wasze ulubione kosmetyki:)

Faceci zakaz wstępu :]

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Postprzez pokahontaz » 23 listopada 2016, 22:00

Balsam wiesiołkowy Gal (apteka) i kule do kąpieli z olejem z wiesiołka rówież tej firmy. Do kąpieli jedynie biały jeleń :) Nie stosuję wielu kosmetyków, bo mam bardzo wrażliwą skórę i większość kosmetyków ją podrażnia.
pokahontaz
Bywalec
Bywalec

Postprzez Zara23 » 25 listopada 2016, 21:50

Ja lubię bardzo sama robić sobie kosmetyki. Jestem szcześliwa jak nowy krem sobie kupię albo coś jeszcze innego.
Zara23
Debiutant
Debiutant

Postprzez agnesska » 4 grudnia 2016, 19:30

Ja sama robię tylko piling, a resztę kupuję w drogerii natura, mam ją pod nosem to często bywam. Teraz zestawy prezentowe -50% były, to już jestem na Mikołaja zaopatrzona. Takim moim ulubionym kosmetykiem o tej porze rok jest regenerujący krem do rąk natura care. Dzięki niemu mam dużo mniejsze kłopoty z dłoniami jesienią i zimą, kiedy pogoda nie jest zbyt łaskawa.
agnesska
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez alka34 » 22 grudnia 2016, 08:03

Jakiś czas temu przestałam kupować kosmetyki w drogeriach z racji tego,ze nie są takie dobre jakby można było oczekiwać. Wczytałam sie trochę w blogi dziewczyn w sieci i zdecydowałam się zamówić wreszcie serum , na ktore polowałam od jakiegoś czasu. Mianowicie Richevon . I wiecie co? Jestem zachwycona.
Konsystencja należy do moich ulubionych, po wyciśnięciu jednej porcji z łatwością można rozprowadzić produkt po całej twarzy, jak i szyi. Krem jest lekki, dość szybko się wchłania nie pozostawiając tłustego, wyczuwalnego filmu. Poza tym, co mnie miło zaskoczyło to zapach. Po wielu latach używania produktów bezzapachowych, typowo aptecznych ten pachnie ładnie, kwiatowo,. od początku umila aplikację. Chyba po prostu tego potrzebowałam. Uwielbiam.
A jeśli chodzi o właściwości to nie mam temu serum, co zarzucić. Pozostawia skórę ładnie nawilżoną, jędrną, rozjaśnioną i po prostu promienną, taką świetlista. Nie mylić tu z błyskiem sebum. Jeśli ktoś szuka matu to nie tędy droga. Ja bym porównała tą "promienność" do młodej, wypoczętej twarzy.
Kosmetyk świetnie sprawdza się zarówno na noc, jak i na dzień pod makijaż.
Krem sprawdza się również pod oczy. Nie podrażnia, nie uczula, skóra jest ładnie napięta, nie roluje się ani korektor ani podkład.
Jestem w trakcie pierwszego opakowania więc nie jestem w stanie ocenić, czy działa na zmarszczki mimiczne lub pierwsze kurze łapki ;-)
alka34
Guru
Guru

Postprzez tal » 23 stycznia 2017, 09:18

Bardzo lubie ten peeling:
Obrazek

Peeling do zamówienia jedynie przez internet ale:
Kiedyś nie przepadałam za peelingowaniem ciała, uważałam że nie mam na to czasu i nie jest mi to potrzebne. Jakoś mi wylatywało z głowy. Ale kiedyś poczytałam sobie o peelingu kawowym i postanowiłam spróbować. I nie zawiodłam się. Teraz nie wyobrażam sobie aby jego nie używać"
- świetnie wygładza
- pięknie pachnie
- pozostawia skórę bardzo przyjemną w dotyku
- jest wydajny
- nie uczula
- nie podrażnia
No i zostawia na skórze delikatny film, który ją nawilża.
tal
Bywalec
Bywalec

Postprzez Tish » 24 lutego 2017, 22:12

Ja mogę z ulubionych dopisać epilfeet, o których wspominałam w innym wątku. :) Zakłada się na stópki, odpala film, a reszta robi się sama. :) Idealna sprawa, bo za chwilę wiosna i zaczniemy chodzić w sandałkach i klapeczkach. :)
Tish
Obyty
Obyty

Postprzez MartynaK90 » 29 marca 2017, 13:13

Kosmetyki z Inglota <3
MartynaK90
Debiutant
Debiutant

Postprzez bibliotekarka11 » 7 kwietnia 2017, 13:12

A jakoś nie jestem zachwycona kosmetykami z inglota. Nie są złe, ale też nie tak dobre, jak się o nich mówi.
bibliotekarka11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez Tish » 29 czerwca 2017, 15:47

Ostatnio zakochałam się w efektach po maskach epiltouch. Zakładam rękawiczki, zmywam, a efekt jak po spa. :)
Tish
Obyty
Obyty

Postprzez lettywoj » 30 czerwca 2017, 10:45

Ja ostatnio zachwycona jestem suchymi szamponami :) Wiem, że to może banał, ale wcześniej z nich nie korzystałam i to dla mnie naprawdę nowość. Są świetne na szybkie poprawienie fryzury.
lettywoj
Debiutant
Debiutant

Postprzez bibliotekarka11 » 1 sierpnia 2017, 09:45

Tylko, że one niszczą włosy, gdy długo się je stosuje. Dla mnie to jest tylko wyjście awaryjne.
bibliotekarka11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez didi12 » 13 września 2017, 14:15

Ja bardzo lubię cienie do powiek Alilla, z kilku powodów, są mineralne, hipoalergiczne i nie uczulają, mają fajny skład w którym nie znajdziemy parabenów no i mają ogromny plus za trwałość, widać że jakościowo super bo żadne inne się tak nie trzymały
didi12
Debiutant
Debiutant

Poprzednia strona

Powrót do Planeta kobiet